9th April 9:57am (GMT-5)

Jutrzejsze gry

Przen 10/04 04:15 Viktoria Zizkov - SK Lisen ( H2H )
Przen 10/04 04:15 Pardubice - MFK Vitkovice ( H2H )
Przen 10/04 04:15 SK Benesov - SK Rakovnik ( H2H )
10/04 05:00 Zenit - Lokomotiv ( H2H )
Przen 10/04 05:30 Binh Phuoc - Dong Tam Long An ( H2H )
10/04 06:00 Akhmat - Zenit ( H2H )
Przen 10/04 06:00 IFK Norrkoping - FC Djursholm ( H2H )
Przen 10/04 06:00 Sl Benfica - Sp. Braga U23 ( H2H )
Przen 10/04 06:00 XSKT Can Tho - Dak Lak ( H2H )
Przen 10/04 06:00 Pho Hien FC - An Giang ( H2H )
Przen 10/04 06:00 Opawa - Meteor Praga ( H2H )
Przen 10/04 06:00 Francja - Włochy ( H2H )
Przen 10/04 06:00 Niemcy - Irlandia Północna ( H2H )
Przen 10/04 06:00 Dania - Izrael ( H2H )
Przen 10/04 06:00 Turan Tovuz - Agsu ( H2H )
Przen 10/04 06:00 FC Vorskla Poltava - FC Lviv ( H2H )
10/04 07:00 Lokomotiv - Akhmat ( H2H )
Przen 10/04 07:00 Stenungsunds IF - IK Gauthiod ( H2H )
Przen 10/04 07:00 Ahlafors IF - Savedalens IF ( H2H )
Przen 10/04 07:00 Ararat Erewań 2 - FC Ani ( H2H )
Przen 10/04 07:00 FC Wit Georgien - FC Gagra ( H2H )
Przen 10/04 07:00 Shevardeni 1906 - FC Zugdidi ( H2H )
Przen 10/04 07:00 Karvina - FC Pardubice ( H2H )
Przen 10/04 07:00 Bremer SV 1906 - BTS Neustadt ( H2H )
Przen 10/04 07:15 Viborg FF - FC Fredericia ( H2H )
10/04 07:30 Zenit - Arsenal Tula ( H2H )
10/04 08:00 Lokomotiv - Zenit ( H2H )
Przen 10/04 08:00 Orebro SK FK - Hammarby IF ( H2H )
Przen 10/04 08:00 Nosaby IF - Osterlen FF ( H2H )
Przen 10/04 08:00 Vargarda IK - Carlstad United ( H2H )
Przen 10/04 08:00 CZARNOGÓRA - Ukraina ( H2H )
Przen 10/04 08:00 IFK Aamaal - Grebbestads IF ( H2H )
Przen 10/04 08:15 Sabah - Selangor FC ( H2H )
Przen 10/04 08:50 AL Tawon SC - Al-Thaid ( H2H )
Przen 10/04 08:50 AL Bataeh (UAE) - Al-Hamriyah ( H2H )
Przen 10/04 08:50 Dibba Al-Hisn SC - AL Oruba ( H2H )
Przen 10/04 08:50 Masafi - AL Arabi (UAE) ( H2H )
Przen 10/04 09:00 PDRM - Felda Un. ( H2H )
10/04 09:00 Zenit - Akhmat ( H2H )
Przen 10/04 09:00 Johor D. T. FC - Perak ( H2H )
Przen 10/04 09:00 Kedah - Petaling Jaya City FC ( H2H )
Przen 10/04 09:00 Melaka - Terengganu ( H2H )
Przen 10/04 09:00 Uitm FC - Pahang FA ( H2H )
Przen 10/04 09:00 Simba SC - Ruvu Shooting ( H2H )
Przen 10/04 09:00 FC Oberneuland - Leher TS ( H2H )
Przen 10/04 09:00 SC Borgfeld - SV Hemelingen ( H2H )
Przen 10/04 09:00 Vendsyssel FF - HB Koege ( H2H )
Przen 10/04 09:20 Damac FC - AL Faisaly ( H2H )
Przen 10/04 10:00 FK Qarabag-2 - Keshla FK-2 ( H2H )
Przen 10/04 10:00 Sabah-2 - FK Sumgayit-2 ( H2H )
Przen 10/04 10:00 Harrogate Town FC - AFC Fylde ( H2H )
Przen 10/04 10:00 Chorley FC - Notts County ( H2H )
Przen 10/04 10:00 Halifax Town - Barrow AFC ( H2H )
Przen 10/04 10:00 Shahin Bushehr FC - SaiPa FC ( H2H )
Przen 10/04 10:00 Onsala BK - IF Bunkeflo ( H2H )
10/04 10:00 Akhmat - Lokomotiv ( H2H )
Przen 10/04 10:00 Al Ahli Jordan - Sahab SC ( H2H )
Przen 10/04 10:00 Ittihad Kalba - AL Dhafra Scc ( H2H )
Przen 10/04 10:00 Lidkopings FK - IK Oddevold ( H2H )
Przen 10/04 10:00 Peykan - Pars Jonoubi Jam ( H2H )
Przen 10/04 10:00 Torquay Utd - Barnet FC ( H2H )
Przen 10/04 10:00 FC Woking - Dover Athletic FC ( H2H )
Przen 10/04 10:00 Walsall - Plymouth Argyle ( H2H )
Przen 10/04 10:00 Port Vale FC - Grimsby Town ( H2H )
Przen 10/04 10:00 Exeter City - FC Morecambe ( H2H )
Przen 10/04 10:00 Crawley Town - Leyton Orient ( H2H )
Przen 10/04 10:00 AFC Wimbledon - FC Sunderland ( H2H )
Przen 10/04 10:00 Blackpool FC - FC Rochdale ( H2H )
Przen 10/04 10:00 FC Gillingham - Coventry City ( H2H )
Przen 10/04 10:00 Nottingham Forest - Fulham FC ( H2H )
Przen 10/04 10:00 Luton Town - FC Barnsley ( H2H )
Przen 10/04 10:00 Leeds United - Stoke City ( H2H )
Przen 10/04 10:00 Bristol City - Hull City ( H2H )
Przen 10/04 10:00 Rotherham Utd - Portsmouth FC ( H2H )
10/04 10:30 Arsenal Tula - Zenit ( H2H )
Przen 10/04 10:30 FC UFA - FC Rubin Kazan ( H2H )
Przen 10/04 10:30 HNK Hajduk II - NK Osijek II ( H2H )
Przen 10/04 10:30 Gil Vicente FC - CD Das Aves ( H2H )
Przen 10/04 10:30 Kustosija - NK Solin ( H2H )
Przen 10/04 11:00 Gil Vicente - Leixoes SC ( H2H )
Przen 10/04 11:00 Vitoria Setubal - Amora FC ( H2H )
Przen 10/04 11:00 CD Tondela - SG Sacavenense ( H2H )
Przen 10/04 11:00 Acad. Coimbra - OS Belenenses ( H2H )
Przen 10/04 11:00 CD Nacional Madeira - Vizela ( H2H )
Przen 10/04 11:00 CD Aves - Pacos F. ( H2H )
Przen 10/04 11:00 Finlandia - Portugalia ( H2H )
Przen 10/04 11:00 Bala Town FC - Newtown AFC ( H2H )
Przen 10/04 11:00 Atletico San Luis U20 - Atlas ( H2H )
Przen 10/04 11:00 Orgryte IS - Osters IF ( H2H )
Przen 10/04 11:15 Al-Sailiya SC - AL Shahaniya ( H2H )
Przen 10/04 11:30 Chorwacja - Litwa ( H2H )
Przen 10/04 11:30 Polska - Azerbejdżan ( H2H )
Przen 10/04 11:40 AL Ettifaq - Al Feiha ( H2H )
10/04 12:00 Gn I10I - Wlb Vitor ( H2H )
10/04 12:00 Mgcf Felipe - Vpzao ( H2H )
Przen 10/04 12:00 Maroko - Rwanda ( H2H )
Przen 10/04 12:00 Słowacja - Łotwa ( H2H )
Przen 10/04 12:00 Węgry - Islandia ( H2H )
Przen 10/04 12:30 Al Wehdat Jor - Ramtha SC ( H2H )
10/04 12:30 Vpzao - Mgcf Felipe ( H2H )
10/04 12:30 Wlb Vitor - Gn I10I ( H2H )
Przen 10/04 12:45 AL-Wasl FC - Al-Ahli Dubaj ( H2H )
Przen 10/04 13:00 Zorya Lugansk - Dinamo Kijów ( H2H )
Przen 10/04 13:00 Sporting Cristal - CD USMP ( H2H )
Przen 10/04 13:00 FBC Melgar - Alianza Lima ( H2H )
Przen 10/04 13:00 Atletico Grau - Ayacucho FC ( H2H )
Przen 10/04 13:00 Walia - Wyspy Owcze ( H2H )
Przen 10/04 13:00 Włochy - Izrael ( H2H )
Przen 10/04 13:00 Moreirense FC - FC Famalicao ( H2H )
Przen 10/04 13:10 SV Lafnitz - Floridsdorfer AC ( H2H )
Przen 10/04 13:10 Grazer AK - Wacker Innsbruck ( H2H )
Przen 10/04 13:10 BW Linz - FC Juniors OO ( H2H )
Przen 10/04 13:25 Al Ahli Doha SC - Al-Sadd ( H2H )
Przen 10/04 14:00 SC Kalsdorf - SC Weiz ( H2H )
Przen 10/04 14:00 SV Allerheiligen - FC Wels ( H2H )
Przen 10/04 14:00 US Boulogne - SC Toulon ( H2H )
Przen 10/04 14:00 AS Lyon-Duchere - AS Beziers ( H2H )
Przen 10/04 14:00 Avranches - Pau FC ( H2H )
Przen 10/04 14:00 FC Dordrecht - FC Volendam ( H2H )
Przen 10/04 14:00 Rosja - Turcja ( H2H )
Przen 10/04 14:00 Słowenia - Estonia ( H2H )
Przen 10/04 14:00 Kosowo - Holandia ( H2H )
Przen 10/04 14:00 SC Cambuur - De Graafschap ( H2H )
Przen 10/04 14:00 NAC Breda - FC Eindhoven ( H2H )
Przen 10/04 14:00 AC Havre - Sochaux ( H2H )
Przen 10/04 14:00 N.E.C. - SBV Excelsior ( H2H )
Przen 10/04 14:00 SM Caen - AJ Auxerre ( H2H )
Przen 10/04 14:00 Troyes AC - AS Nancy ( H2H )
Przen 10/04 14:00 Grenoble Foot 38 - Le Mans FC ( H2H )
Przen 10/04 14:00 AC Ajaccio - EA Guingamp ( H2H )
Przen 10/04 14:00 RC Lens - Rodez Aveyron ( H2H )
Przen 10/04 14:00 FC Groningen - SC Heerenveen ( H2H )
Przen 10/04 14:00 Paris FC - US Orleans 45 ( H2H )
Przen 10/04 14:00 AZ Alkmaar - Go Ahead Eagles ( H2H )
Przen 10/04 14:00 Helmond Sport - FC Utrecht ( H2H )
Przen 10/04 14:00 SC Telstar - FC Den Bosch ( H2H )
Przen 10/04 14:00 TOP Oss - MVV Maastricht ( H2H )
Przen 10/04 14:00 Roda Kerkrade - PSV Eindhoven ( H2H )
Przen 10/04 14:00 Chamois Niort FC - FC Lorient ( H2H )
Przen 10/04 14:45 Wexford - Drogheda United FC ( H2H )
Przen 10/04 14:45 Derry City FC - Dundalk FC ( H2H )
Przen 10/04 14:45 Shelbourne FC - Cork City FC ( H2H )
Przen 10/04 15:00 Uganda - Togo ( H2H )
Przen 10/04 15:15 SC Faetano - SS Cosmos ( H2H )
Przen 10/04 15:15 FC Domagnano - FC Fiorentino ( H2H )
Przen 10/04 15:30 Belenenses SAD - Sporting CP ( H2H )
Przen 10/04 20:00 San Luis - Atlas FC ( H2H )
Przen 10/04 20:00 FK Borec - FK Shkupi ( H2H )
Przen 10/04 20:00 FK Sileks Kratovo - FK Renova ( H2H )
Przen 10/04 20:30 Blooming SC - Real Potosi ( H2H )
Dane kontaktowe