Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

Toyama Grouses/Nagasaki Velca - Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa 11.11.2023

Odświeżać
Zakończone 11/11 23:05
Runda 8
C
K1
K2
K3
K4
Toyama Grouses/Nagasaki Velca TOY
51
15
8
12
16
Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa BRE
80
23
6
27
24

Główne wydarzenia

Kwartał 1
15 : 23
2 - 2
Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa
2
6 - 5
Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa
2
8 - 7
Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa
2
8 - 8
Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa
2
10 - 10
Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa
2
12 - 12
Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa
2
12 - 15
Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa
2
12 - 20
Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa
2
12 - 21
Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa
2
14 - 23
Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa
2
15 - 23
Toyama Grouses/Nagasaki Velca
2
Kwartał 2
8 : 6
15 - 25
Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa
2
17 - 25
Toyama Grouses/Nagasaki Velca
2
19 - 25
Toyama Grouses/Nagasaki Velca
2
19 - 27
Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa
2
20 - 27
Toyama Grouses/Nagasaki Velca
2
23 - 27
Toyama Grouses/Nagasaki Velca
2
23 - 29
Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa
2
35 - 56
Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa
2
35 - 65
Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa
2
Kwartał 3
12 : 27
35 - 68
Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa
2
38 - 68
Toyama Grouses/Nagasaki Velca
2
41 - 68
Toyama Grouses/Nagasaki Velca
2
41 - 70
Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa
2
41 - 73
Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa
2
43 - 77
Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa
2
45 - 77
Toyama Grouses/Nagasaki Velca
2
47 - 77
Toyama Grouses/Nagasaki Velca
2
49 - 80
Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa
2
51 - 80
Toyama Grouses/Nagasaki Velca
2
Załaduj więcej

Łeb w łeb

Toyama Grouses/Nagasaki Velca TOY
BRE Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa
Wygrywa
Wygrywa
0
5
Wszystkie mecze

Tabela

B1 League
# Zespół GP Z S SP
1. Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa
60 51 9 4896:4154
2. Toyota Alvark Tokyo
60 48 12 4875:4197
3. SAN-EN NeoPhoenix
60 46 14 5371:4749
4. Nagoya Diamond Dolphins
60 41 19 5041:4761
5. Ryukyu Golden Kings Okinawa
60 41 19 4956:4667
6. Seahorses Mikawa
60 36 24 4821:4545
Central Conference
# Zespół GP Z S SP
1. SAN-EN NeoPhoenix
60 46 14 5371:4749
2. Seahorses Mikawa
60 36 24 4821:4545
3. Sun Rockers Shibuya
60 35 25 4520:4443
4. Toshiba Kawasaki Brave Thunders/Altiri Chiba/Shimane Susanoo Magic
60 33 27 4825:4703
5. Nagoya Fighting Eagles
60 33 27 4553:4496
6. Yokohama B-Corsairs
60 24 36 4629:4945
Eastern Conference
# Zespół GP Z S SP
1. Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa
60 51 9 4896:4154
2. Toyota Alvark Tokyo
60 48 12 4875:4197
3. Chiba Jets
60 35 25 5054:4900
4. Gunma Grane Thunders/Toyota Alvark Tokyo
60 31 29 4801:4913
5. Akita Northen Happinets
60 30 30 4450:4514
6. Sendai
60 27 33 4759:4846
Pokaż więcej

Czat

Brak wiadomości

Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!

Kto wygra?

Zagłosuj, aby zobaczyć wynik
Toyama Grouses/Nagasaki Velca
TOY - %
Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa
BRE - %

Przewidywania

Strona główna/Wyjazd
Największa szansa na wynik 91%
Przejdź do przewidywań

Mecz koszykówki Toyama Grouses/Nagasaki Velca kontra Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa — 11.11.2023 odbędzie się w ramach turnieju Mistrzostwa Japonii. B-liga i rozpocznie się o 23:05. Na fscore.pl każdy kibic będzie mógł zapoznać się ze statystykami i wynikami meczu koszykówki. Ponadto możesz obejrzeć mecz koszykówki Toyama Grouses/Nagasaki Velca - Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa online w dobrej jakości bez rejestracji. Koszykówka dziś jeszcze bardziej dostępna dla wszystkich użytkowników domeny fscore.pl.

Mecz koszykówki Toyama Grouses/Nagasaki Velca kontra Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa

Możesz oglądać transmisję na żywo z gry na , a także przeczytać transmisję tekstową na fscore.pl. Aby nie przegapić pojedynku 11 Lis 2023 pomiędzy drużynami Toyama Grouses/Nagasaki Velca - Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa dodaj grę do "Moich gier". W ten sposób możesz szybko znaleźć dopasowanie. Zezwól również witrynie na wysyłanie powiadomień, które powiadomią Cię o rozpoczęciu gry.

Gry w koszykówkę

Najbliższe gry zespołowe Toyama Grouses/Nagasaki Velca i Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa: %HostTeamNextMatch%. %GuestTeamNextMatch%

Ostatnie mecze koszykówki i wyniki drużyn Toyama Grouses/Nagasaki Velca:

  • Hiroshima Dragonflies - Toyama Grouses/Nagasaki Velca 03 Maj 2026 91:101 Mistrzostwa Japonii. B-liga
  • Hiroshima Dragonflies - Toyama Grouses/Nagasaki Velca 02 Maj 2026 89:96 Mistrzostwa Japonii. B-liga
  • Toyama Grouses/Nagasaki Velca - Akita Northen Happinets 26 Kwi 2026 94:77 Mistrzostwa Japonii. B-liga
  • Toyama Grouses/Nagasaki Velca - Akita Northen Happinets 25 Kwi 2026 82:72 Mistrzostwa Japonii. B-liga
  • SAN-EN NeoPhoenix - Toyama Grouses/Nagasaki Velca 22 Kwi 2026 94:86 Mistrzostwa Japonii. B-liga

Ostatnie mecze koszykówki i wyniki drużyn Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa:

  • Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa - Nagoya Diamond Dolphins 10 Maj 2026 66:75 Mistrzostwa Japonii. B-liga
  • Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa - Nagoya Diamond Dolphins 09 Maj 2026 82:89 Mistrzostwa Japonii. B-liga
  • Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa - Ryukyu Golden Kings Okinawa 03 Maj 2026 70:92 Mistrzostwa Japonii. B-liga
  • Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa - Ryukyu Golden Kings Okinawa 02 Maj 2026 83:82 Mistrzostwa Japonii. B-liga
  • Nagoya Diamond Dolphins - Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa 26 Kwi 2026 74:90 Mistrzostwa Japonii. B-liga