Ligi
Format kurs贸w
NOWY: Bukmacherzy
U偶ywamy plik贸w cookie. Przegl膮daj膮c nasz膮 stron臋, zgadzasz si臋 z nasz膮 polityk膮 plik贸w cookie. Polityka prywatno艣ci i plik贸w cookie

Anadolu Efes - Maccabi Tel Aviv Typy

Od艣wie偶a膰
Zako艅czone 28/03 13:30
Country: Europa
League: Euroliga

Przegl膮d meczu

W tym artykule korzystamy z danych statystycznych, aby zapewni膰 dok艂adn膮 prognoz臋 nadchodz膮cego meczu koszyk贸wki pomi臋dzy Anadolu Efes a Maccabi Tel Aviv. Ta informacja zainteresuje entuzjast贸w zak艂ad贸w sportowych. Zawody odb臋d膮 si臋 w Europa kategorii Euroliga i rozpocznie si臋 o 13:30 w dniu 28.03.

Przepowiednie mecz贸w

Po dok艂adnej analizie statystyk Anadolu Efes i Maccabi Tel Avivustalili艣my, 偶e 1x2 - Z1 to najlepszy wyb贸r do obstawiania nadchodz膮cego meczu. Przewidujemy, 偶e mo偶e to doprowadzi膰 do znacz膮cej wygranej przy 1.63.

28/03/2025

Anadolu Efes

13:30

Maccabi Tel Aviv

Bet:1x2 - Z1

Kursy:1.63

Miejsce Zak艂ad

Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 28.03.2025 19:41

H2H i poprzednie wyniki

W historii mecz贸w rozegrano 9 mecz贸w pomi臋dzy Anadolu Efes i Maccabi Tel Aviv. 艢redni wynik dru偶yny Anadolu Efes na mecz to 88, a Maccabi Tel Aviv ma 88. Suma w 9 mecz贸w, r贸偶nica mi臋dzy zdobytymi i straconymi punktami wynosi 795-747. Anadolu Efes wygra艂 mecze 5, a Maccabi Tel Aviv wygra艂 mecze 4. Ostatni mecz pomi臋dzy Anadolu Efes a Maccabi Tel Aviv rozegrano o 15.10.24 i zako艅czy艂o si臋 wynikiem 93:91.

艁eb w 艂eb

Wygrywa
Wygrywa
3
2

Kto wygra?

Zag艂osuj, aby zobaczy膰 wynik
Anadolu Efes
EFS - %
Maccabi Tel Aviv
MTA - %

Anadolu Efes przegl膮d

W 10 meczach, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, Anadolu Efes odni贸s艂 7 zwyci臋stw i 3 przegranych. W tych meczach Anadolu Efes zdoby艂 920 punkt贸w i straci艂 799. 艢rednia w klubach 92 punkt贸w na mecz i straconych 79.9 punkt贸w. W rezultacie Anadolu Efes osi膮gn膮艂 艂膮cznie 171.9 zdobytych i straconych punkt贸w.

Maccabi Tel Aviv przegl膮d

Klub koszykarski Maccabi Tel Aviv bra艂 udzia艂 w meczach 10 z dost臋pnymi statystykami, zdobywaj膮c 8 zwyci臋stw i 2 przegranych. We wszystkich rozegranych meczach dru偶yna zdoby艂a 906 punkt贸w i straci艂a 854. 艢rednio, klub Maccabi Tel Aviv zdoby艂 90.6 punkt贸w i straci艂 85.4 na ka偶dy 10 rozegranych mecz贸w. Og贸lnie rzecz bior膮c, dru偶yna ma 艣rednio 176 punkt贸w na mecz, je艣li po艂膮czymy punkty zdobyte i stracone.

Ranking

Zesp贸艂 G Z S SP P
10. Anadolu Efes
30 16 14 2584:2459
16. Maccabi Tel Aviv
30 10 20 2555:2674

Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w

Anadolu Efes

6 / 10 ostatnich mecz贸w Anadolu Efes we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie

Maccabi Tel Aviv

3 / 10 ostatnich mecz贸w Maccabi Tel Aviv we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie

Maccabi Tel Aviv

5 / 9 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Maccabi Tel Aviv w 2 kwarcie

Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z2

Anadolu Efes

6 / 10 ostatnich mecz贸w Anadolu Efes we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie

Maccabi Tel Aviv

3 / 10 ostatnich mecz贸w Maccabi Tel Aviv we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie

Maccabi Tel Aviv

5 / 9 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Maccabi Tel Aviv w 3 kwarcie

Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z2

Maccabi Tel Aviv

3 / 10 ostatnich mecz贸w Maccabi Tel Aviv we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie

Maccabi Tel Aviv

5 / 9 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Maccabi Tel Aviv w 1 kwarcie

Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z2

Anadolu Efes

4 / 10 ostatnich mecz贸w Anadolu Efes we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie

Anadolu Efes

4 / 9 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Anadolu Efes w 2 kwarcie

Maccabi Tel Aviv

7 / 10 ostatnich mecz贸w Maccabi Tel Aviv we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie

Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z1

Anadolu Efes

4 / 10 ostatnich mecz贸w Anadolu Efes we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie

Anadolu Efes

4 / 9 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Anadolu Efes w 1 kwarcie

Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z1

Anadolu Efes

3 / 10 ostatnich mecz贸w Anadolu Efes we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮

Anadolu Efes

4 / 9 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂 si臋 zwyci臋stwem Anadolu Efes

Maccabi Tel Aviv

8 / 10 ostatnich mecz贸w Maccabi Tel Aviv we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem

Maccabi Tel Aviv

4 / 9 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Maccabi Tel Aviv

Postaw:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 2

Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 28.03.2025 19:41