Ligi
Format kurs贸w
NOWY: Bukmacherzy
U偶ywamy plik贸w cookie. Przegl膮daj膮c nasz膮 stron臋, zgadzasz si臋 z nasz膮 polityk膮 plik贸w cookie. Polityka prywatno艣ci i plik贸w cookie

Araraquara U20 - Sao Paulo U20 Typy

Od艣wie偶a膰
Zako艅czone 18/10 08:00

Przegl膮d meczu

Dla entuzjast贸w zak艂ad贸w sportowych ten artyku艂 zawiera dok艂adne prognozy statystyczne dotycz膮ce nadchodz膮cego meczu koszyk贸wki pomi臋dzy Araraquara U20 a Sao Paulo U20. Mecz jest zaplanowany jako cz臋艣膰 turnieju Brazylia Brazil. Campeonato Paulista. U20 i ma si臋 rozpocz膮膰 o godz. 08:00 w dniu 18.10.

Przepowiednie mecz贸w

Po dok艂adnej analizie statystyk Araraquara U20 i Sao Paulo U20ustalili艣my, 偶e 1x2 - Z2 to najlepszy wyb贸r do obstawiania nadchodz膮cego meczu. Przewidujemy, 偶e mo偶e to doprowadzi膰 do znacz膮cej wygranej przy 1.61.

18/10/2024

Araraquara U20

08:00

Sao Paulo U20

Bet:1x2 - Z2

Kursy:1.61

Miejsce Zak艂ad

Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 18.10.2024 19:40

H2H i poprzednie wyniki

W tej chwili Araraquara U20 i Sao Paulo U20grali ze sob膮 1 razy. 艢rednio Araraquara U20 zdobywa 54 goli na mecz, podczas gdy Sao Paulo U20 zdobywa 54. Jest r贸偶nica bramek w tych meczach mi臋dzy dwoma zespo艂ami wynosi 54-98. Araraquara U20 wygra艂 mecze 0, a Sao Paulo U20 wygra艂 1. Ostatni mecz pomi臋dzy tymi dru偶ynami odby艂 si臋 w dniu 06.04.24 i zako艅czy艂 si臋 wynikiem 98:54.

艁eb w 艂eb

Wygrywa
Wygrywa
2
2

Kto wygra?

Zag艂osuj, aby zobaczy膰 wynik
Araraquara U20
ARA - %
Sao Paulo U20
SAO - %

Araraquara U20 przegl膮d

W 10 meczach, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, Araraquara U20 odni贸s艂 4 zwyci臋stw i 6 przegranych. W tych meczach Araraquara U20 zdoby艂 759 punkt贸w i straci艂 755. 艢rednia w klubach 75.9 punkt贸w na mecz i straconych 75.5 punkt贸w. W rezultacie Araraquara U20 osi膮gn膮艂 艂膮cznie 151.4 zdobytych i straconych punkt贸w.

Sao Paulo U20 przegl膮d

Dru偶yna koszyk贸wki Sao Paulo U20 rozegra艂a mecze 10, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, wygrywaj膮c mecze 7 i przegrywaj膮c 3. We wszystkich tych meczach dru偶yna zdoby艂a 853 punkt贸w i straci艂a 668. 艢rednio w ka偶dym meczu 10 dru偶yna Sao Paulo U20 zdoby艂a 85.3 punkt贸w i straci艂a 66.8 punkt贸w. Og贸lnie Sao Paulo U20 uzyska艂o 艣rednio 152.1 punkt贸w na mecz w po艂膮czeniu z zdobytymi i straconymi punktami.

Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w

Araraquara U20

5 / 10 ostatnich mecz贸w Araraquara U20 we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie

Araraquara U20

1 / 1 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Araraquara U20 w 1 kwarcie

Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z1

Araraquara U20

5 / 10 ostatnich mecz贸w Araraquara U20 we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 4. kwarcie

Sao Paulo U20

5 / 10 ostatnich mecz贸w Sao Paulo U20 we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 4. kwarcie

Postaw:1x2 - 4 kwarta艂 - Z2

Araraquara U20

2 / 10 ostatnich mecz贸w Araraquara U20 we wszystkich zawodach zako艅czonych remisem

Sao Paulo U20

1 / 10 ostatnich mecz贸w Sao Paulo U20 we wszystkich zawodach zako艅czonych remisem

Postaw:1x2 - X

Araraquara U20

3 / 10 ostatnich mecz贸w Araraquara U20 we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem

Sao Paulo U20

2 / 10 ostatnich mecz贸w Sao Paulo U20 we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮

Postaw:1x2 - Z1

Araraquara U20

4 / 10 ostatnich mecz贸w Araraquara U20 we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie

Sao Paulo U20

3 / 10 ostatnich mecz贸w Sao Paulo U20 we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie

Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z2

Araraquara U20

4 / 10 ostatnich mecz贸w Araraquara U20 we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie

Araraquara U20

1 / 1 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Araraquara U20 w 2 kwarcie

Sao Paulo U20

5 / 10 ostatnich mecz贸w Sao Paulo U20 we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie

Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z1

Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 18.10.2024 19:40