Ligi
Format kurs贸w
NOWY: Bukmacherzy
U偶ywamy plik贸w cookie. Przegl膮daj膮c nasz膮 stron臋, zgadzasz si臋 z nasz膮 polityk膮 plik贸w cookie. Polityka prywatno艣ci i plik贸w cookie

Novy Jicin - Turi Svitavy Typy

Od艣wie偶a膰
Zako艅czone 24/10 13:15

Przegl膮d meczu

W oparciu o dane statystyczne ten artyku艂 dok艂adnie przewiduje zbli偶aj膮cy si臋 mecz pomi臋dzy Novy Jicin i Turi Svitavy dla wszystkich obstawiaj膮cych sport. Mecz odb臋dzie si臋 w kategorii Czechy w Mistrzostwa Czech. Liga 1 i rozpocznie si臋 o 13:15 w dniu 24.10.

Przepowiednie mecz贸w

Po przeanalizowaniu wszystkich dost臋pnych statystyk Novy Jicin i Turi Svitavy mo偶emy stwierdzi膰, 偶e najbardziej op艂acaln膮 opcj膮 obstawiania nadchodz膮cego meczu jest 1x2 - Z2. Nasze prognozy statystyczne pokazuj膮, 偶e obstawianie tego wyniku mo偶e prowadzi膰 do 2.35 wygranej.

24/10/2025

Novy Jicin

13:15

Turi Svitavy

Bet:1x2 - Z2

Kursy:2.35

Miejsce Zak艂ad

Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 24.10.2025 19:41

H2H i poprzednie wyniki

W historii mecz贸w rozegrano 10 mecz贸w pomi臋dzy Novy Jicin i Turi Svitavy. 艢redni wynik dru偶yny Novy Jicin na mecz to 72, a Turi Svitavy ma 72. Suma w 10 mecz贸w, r贸偶nica mi臋dzy zdobytymi i straconymi punktami wynosi 720-903. Novy Jicin wygra艂 mecze 2, a Turi Svitavy wygra艂 mecze 8. Ostatni mecz pomi臋dzy Novy Jicin a Turi Svitavy rozegrano o 17.01.25 i zako艅czy艂o si臋 wynikiem 83:105.

艁eb w 艂eb

Wygrywa
Wygrywa
1
4

Kto wygra?

Zag艂osuj, aby zobaczy膰 wynik
Novy Jicin
NOV - %
Turi Svitavy
SVI - %

Novy Jicin przegl膮d

W 10 meczach, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, Novy Jicin odni贸s艂 6 zwyci臋stw i 4 przegranych. W tych meczach Novy Jicin zdoby艂 879 punkt贸w i straci艂 765. 艢rednia w klubach 87.9 punkt贸w na mecz i straconych 76.5 punkt贸w. W rezultacie Novy Jicin osi膮gn膮艂 艂膮cznie 164.4 zdobytych i straconych punkt贸w.

Turi Svitavy przegl膮d

Dru偶yna koszyk贸wki Turi Svitavy rozegra艂a mecze 10, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, wygrywaj膮c mecze 6 i przegrywaj膮c 4. We wszystkich tych meczach dru偶yna zdoby艂a 834 punkt贸w i straci艂a 823. 艢rednio w ka偶dym meczu 10 dru偶yna Turi Svitavy zdoby艂a 83.4 punkt贸w i straci艂a 82.3 punkt贸w. Og贸lnie Turi Svitavy uzyska艂o 艣rednio 165.7 punkt贸w na mecz w po艂膮czeniu z zdobytymi i straconymi punktami.

Ranking

Zesp贸艂 G Z S SP P
2. Novy Jicin U23
4 4 0 410:288 8
5. Turi Svitavy U23
4 2 2 335:322 6

Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w

Novy Jicin

4 / 10 ostatnich mecz贸w Novy Jicin we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮

Turi Svitavy

6 / 10 ostatnich mecz贸w Turi Svitavy we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem

Turi Svitavy

8 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Turi Svitavy

Postaw:1x2 - Z2

Turi Svitavy

6 / 10 ostatnich mecz贸w Turi Svitavy we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie

Turi Svitavy

4 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Turi Svitavy w 1 kwarcie

Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z2

Novy Jicin

5 / 10 ostatnich mecz贸w Novy Jicin we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie

Turi Svitavy

6 / 10 ostatnich mecz贸w Turi Svitavy we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie

Turi Svitavy

4 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Turi Svitavy w 2 kwarcie

Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z2

Novy Jicin

5 / 10 ostatnich mecz贸w Novy Jicin we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie

Novy Jicin

6 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Novy Jicin w 2 kwarcie

Turi Svitavy

4 / 10 ostatnich mecz贸w Turi Svitavy we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie

Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z1

Novy Jicin

5 / 10 ostatnich mecz贸w Novy Jicin we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie

Novy Jicin

6 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Novy Jicin w 1 kwarcie

Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z1

Novy Jicin

1 / 10 ostatnich mecz贸w Novy Jicin we wszystkich zawodach zako艅czonych remisem

Postaw:1x2 - X

Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 24.10.2025 19:41