Bradley (Kobiety)/Fairfield Stags (Kobiety)/Charlotte 49ers (Kobiety) - Drake Bulldogs (Kobiety) Typy
Przegl膮d meczu
W oparciu o dane statystyczne ten artyku艂 dok艂adnie przewiduje zbli偶aj膮cy si臋 mecz pomi臋dzy Bradley (Kobiety)/Fairfield Stags (Kobiety)/Charlotte 49ers (Kobiety) i Drake Bulldogs (Kobiety) dla wszystkich obstawiaj膮cych sport. Mecz odb臋dzie si臋 w kategorii USA w NCAA Women, Regular Season i rozpocznie si臋 o 19:00 w dniu 29.01.
Przepowiednie mecz贸w
Po przeanalizowaniu statystyk Bradley (Kobiety)/Fairfield Stags (Kobiety)/Charlotte 49ers (Kobiety) i Drake Bulldogs (Kobiety) ustalili艣my, 偶e najbardziej op艂acaln膮 opcj膮 obstawiania na nadchodz膮cy mecz jest Zwyci臋zca - Zesp贸艂 2.
29/01/2026
Bradley (Kobiety)/Fairfield Stags (Kobiety)/Charlotte 49ers (Kobiety)
Drake Bulldogs (Kobiety)
Bet:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 2
Miejsce Zak艂adH2H i poprzednie wyniki
W przesz艂o艣ci dru偶yny Bradley (Kobiety)/Fairfield Stags (Kobiety)/Charlotte 49ers (Kobiety) i Drake Bulldogs (Kobiety) mierzy艂y si臋 ze sob膮 10 razy. 艢rednio Bradley (Kobiety)/Fairfield Stags (Kobiety)/Charlotte 49ers (Kobiety) zdobywa 60 goli na mecz, a Drake Bulldogs (Kobiety) zdobywa 60. R贸偶nica bramek kontra stracone bramki wszystkie mecze r贸wnaj膮 si臋 601-747. Bradley (Kobiety)/Fairfield Stags (Kobiety)/Charlotte 49ers (Kobiety) wygra艂 1 gier, podczas gdy Drake Bulldogs (Kobiety) wygra艂 9. Ostatni mecz pomi臋dzy tymi dru偶ynami odby艂 si臋 16.01.26 i zako艅czy艂 si臋 wynikiem: 64:71.
Kto wygra?
Bradley (Kobiety)/Fairfield Stags (Kobiety)/Charlotte 49ers (Kobiety) przegl膮d
Na podstawie dost臋pnych statystyk, Bradley (Kobiety)/Fairfield Stags (Kobiety)/Charlotte 49ers (Kobiety) uczestniczy艂 w meczach 10, wygrywaj膮c mecze 7 i przegrywaj膮c 3. W tych meczach Bradley (Kobiety)/Fairfield Stags (Kobiety)/Charlotte 49ers (Kobiety) zdoby艂 715 punkt贸w i straci艂 650. 艢rednia dru偶yna Bradley (Kobiety)/Fairfield Stags (Kobiety)/Charlotte 49ers (Kobiety) zdoby艂a 71.5 punkt贸w na mecz i straci艂a 65 punkt贸w. W rezultacie klub uzyska艂 艣redni膮 136.5 straconych i zdobytych punkt贸w.
Drake Bulldogs (Kobiety) przegl膮d
Klub koszykarski Drake Bulldogs (Kobiety) bra艂 udzia艂 w meczach 10 z dost臋pnymi statystykami, zdobywaj膮c 4 zwyci臋stw i 6 przegranych. We wszystkich rozegranych meczach dru偶yna zdoby艂a 752 punkt贸w i straci艂a 759. 艢rednio, klub Drake Bulldogs (Kobiety) zdoby艂 75.2 punkt贸w i straci艂 75.9 na ka偶dy 10 rozegranych mecz贸w. Og贸lnie rzecz bior膮c, dru偶yna ma 艣rednio 151.1 punkt贸w na mecz, je艣li po艂膮czymy punkty zdobyte i stracone.
Ranking
| Zesp贸艂 | G | Z | S | SP | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Bradley (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | 6 | 3 | 655:575 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5. Drake Bulldogs (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | 5 | 4 | 715:685 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Mistrzostwa S艂owacji. SBL
BKM Lucenec-Nitra Blue Wings
WNBA Commissioner鈥檚 Cup
New York Liberty (Kobiety)-Las Vegas Aces (kobiety)
Mistrzostwa Urugwaju. Druga dywizja
CA Stockolmo-CA Marne
Deportivo Sayago -Montevideo Basket
Verdirrojo Montevideo-Urupan de Pando
Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w
5 / 10 ostatnich mecz贸w Bradley (Kobiety)/Fairfield Stags (Kobiety)/Charlotte 49ers (Kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie
4 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Bradley (Kobiety)/Fairfield Stags (Kobiety)/Charlotte 49ers (Kobiety) w 2 kwarcie
7 / 10 ostatnich mecz贸w Drake Bulldogs (Kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie
Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z1
5 / 10 ostatnich mecz贸w Bradley (Kobiety)/Fairfield Stags (Kobiety)/Charlotte 49ers (Kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie
4 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Bradley (Kobiety)/Fairfield Stags (Kobiety)/Charlotte 49ers (Kobiety) w 3 kwarcie
7 / 10 ostatnich mecz贸w Drake Bulldogs (Kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie
Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z1
5 / 10 ostatnich mecz贸w Bradley (Kobiety)/Fairfield Stags (Kobiety)/Charlotte 49ers (Kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 4. kwarcie
4 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Bradley (Kobiety)/Fairfield Stags (Kobiety)/Charlotte 49ers (Kobiety) w 4 kwarcie
7 / 10 ostatnich mecz贸w Drake Bulldogs (Kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 4. kwarcie
Postaw:1x2 - 4 kwarta艂 - Z1
7 / 10 ostatnich mecz贸w Bradley (Kobiety)/Fairfield Stags (Kobiety)/Charlotte 49ers (Kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
1 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Bradley (Kobiety)/Fairfield Stags (Kobiety)/Charlotte 49ers (Kobiety)
6 / 10 ostatnich mecz贸w Drake Bulldogs (Kobiety) we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
1 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂 si臋 zwyci臋stwem Drake Bulldogs (Kobiety)
Postaw:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 1
7 / 10 ostatnich mecz贸w Bradley (Kobiety)/Fairfield Stags (Kobiety)/Charlotte 49ers (Kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
1 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Bradley (Kobiety)/Fairfield Stags (Kobiety)/Charlotte 49ers (Kobiety)
6 / 10 ostatnich mecz贸w Drake Bulldogs (Kobiety) we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
Postaw:1x2 - Z1
2 / 10 ostatnich mecz贸w Bradley (Kobiety)/Fairfield Stags (Kobiety)/Charlotte 49ers (Kobiety) we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
4 / 10 ostatnich mecz贸w Drake Bulldogs (Kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
5 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Drake Bulldogs (Kobiety)
Postaw:1x2 - Z2