Canberra Nationals (Women) - Bankstown Bruins (Women) Typy
Przegl膮d meczu
W tym artykule korzystamy z danych statystycznych, aby zapewni膰 dok艂adn膮 prognoz臋 nadchodz膮cego meczu koszyk贸wki pomi臋dzy Canberra Nationals (Women) a Bankstown Bruins (Women). Ta informacja zainteresuje entuzjast贸w zak艂ad贸w sportowych. Zawody odb臋d膮 si臋 w Australia kategorii NBL1 East, Women i rozpocznie si臋 o 23:00 w dniu 27.04.
Przepowiednie mecz贸w
Po przeanalizowaniu wszystkich dost臋pnych statystyk Canberra Nationals (Women) i Bankstown Bruins (Women) mo偶emy stwierdzi膰, 偶e najbardziej op艂acaln膮 opcj膮 obstawiania nadchodz膮cego meczu jest 1x2 - Z2. Nasze prognozy statystyczne pokazuj膮, 偶e obstawianie tego wyniku mo偶e prowadzi膰 do 2.05 wygranej.
27/04/2024
Canberra Nationals (Women)
Bankstown Bruins (Women)
Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 28.04.2024 19:40
H2H i poprzednie wyniki
W tej chwili Canberra Nationals (Women) i Bankstown Bruins (Women)grali ze sob膮 2 razy. 艢rednio Canberra Nationals (Women) zdobywa 73 goli na mecz, podczas gdy Bankstown Bruins (Women) zdobywa 73. Jest r贸偶nica bramek w tych meczach mi臋dzy dwoma zespo艂ami wynosi 146-136. Canberra Nationals (Women) wygra艂 mecze 1, a Bankstown Bruins (Women) wygra艂 1. Ostatni mecz pomi臋dzy tymi dru偶ynami odby艂 si臋 w dniu 27.05.23 i zako艅czy艂 si臋 wynikiem 65:85.
Kto wygra?
Canberra Nationals (Women) przegl膮d
Po 10 meczach, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, Canberra Nationals (Women) wygra艂 3 zwyci臋stw i poni贸s艂 7 pora偶ek. W tych meczach Canberra Nationals (Women) zdoby艂 719 punkt贸w i straci艂 737 punkt贸w. Canberra Nationals (Women) 艣rednio zdobywa 71.9 punkt贸w i traci 73.7 punkt贸w na mecz. To daje 艂膮cznie 145.6 punkt贸w zdobytych i straconych przez klub.
Bankstown Bruins (Women) przegl膮d
Klub koszykarski Bankstown Bruins (Women) bra艂 udzia艂 w meczach 10 z dost臋pnymi statystykami, zdobywaj膮c 5 zwyci臋stw i 5 przegranych. We wszystkich rozegranych meczach dru偶yna zdoby艂a 749 punkt贸w i straci艂a 751. 艢rednio, klub Bankstown Bruins (Women) zdoby艂 74.9 punkt贸w i straci艂 75.1 na ka偶dy 10 rozegranych mecz贸w. Og贸lnie rzecz bior膮c, dru偶yna ma 艣rednio 150 punkt贸w na mecz, je艣li po艂膮czymy punkty zdobyte i stracone.
Ranking
| Zesp贸艂 | G | Z | S | SP | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. Bankstown Bruins | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 1 | 3 | 307:321 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12. Canberra Nationals | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 1 | 3 | 238:307 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Kanada. CEBL
Winnipeg Sea Bears-Saskatchewan Rattlers
Mistrzostwa Salwadoru. Liga Major
A.D. Isidro Metap谩n/Cojute-A Lobos BKB/San Salvador
Mistrzostwa Nowej Zelandii. NBL
6652 Taranaki Mountainairs-Canterbury Rams
Kanada. CEBL
Scarborough Shooting Stars-Montreal Alliance
Edmonton Stingers-Calgary Surge
Mistrzostwa Nowej Zelandii. NBL
Hawke's Bay Hawks-Taranaki Stilformers Airs
Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w
4 / 10 ostatnich mecz贸w Canberra Nationals (Women) we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie
1 / 2 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Canberra Nationals (Women) w 3 kwarcie
6 / 10 ostatnich mecz贸w Bankstown Bruins (Women) we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie
Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z1
4 / 10 ostatnich mecz贸w Canberra Nationals (Women) we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 4. kwarcie
1 / 2 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Canberra Nationals (Women) w 4 kwarcie
6 / 10 ostatnich mecz贸w Bankstown Bruins (Women) we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 4. kwarcie
Postaw:1x2 - 4 kwarta艂 - Z1
7 / 10 ostatnich mecz贸w Canberra Nationals (Women) we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
5 / 10 ostatnich mecz贸w Bankstown Bruins (Women) we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
1 / 2 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Bankstown Bruins (Women)
Postaw:1x2 - Z2
6 / 10 ostatnich mecz贸w Canberra Nationals (Women) we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 4. kwarcie
4 / 10 ostatnich mecz贸w Bankstown Bruins (Women) we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 4. kwarcie
1 / 2 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Bankstown Bruins (Women) w 4 kwarcie
Postaw:1x2 - 4 kwarta艂 - Z2
6 / 10 ostatnich mecz贸w Canberra Nationals (Women) we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie
4 / 10 ostatnich mecz贸w Bankstown Bruins (Women) we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie
1 / 2 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Bankstown Bruins (Women) w 3 kwarcie
Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z2
3 / 10 ostatnich mecz贸w Canberra Nationals (Women) we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
1 / 2 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Canberra Nationals (Women)
5 / 10 ostatnich mecz贸w Bankstown Bruins (Women) we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
Postaw:1x2 - Z1
Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 28.04.2024 19:40