Drake Bulldogs (Kobiety) - Belmont Bruins (kobiety) Typy
Przegl膮d meczu
W oparciu o dane statystyczne ten artyku艂 dok艂adnie przewiduje zbli偶aj膮cy si臋 mecz pomi臋dzy Drake Bulldogs (Kobiety) i Belmont Bruins (kobiety) dla wszystkich obstawiaj膮cych sport. Mecz odb臋dzie si臋 w kategorii USA w NCAA Women, Regular Season i rozpocznie si臋 o 19:00 w dniu 19.01.
Przepowiednie mecz贸w
Po dok艂adnej analizie statystyk Drake Bulldogs (Kobiety) i Belmont Bruins (kobiety) ustalili艣my, 偶e Zwyci臋zca - Zesp贸艂 1 to najlepszy wyb贸r do obstawiania nadchodz膮cego meczu.
19/01/2024
Drake Bulldogs (Kobiety)
Belmont Bruins (kobiety)
Bet:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 1
Miejsce Zak艂adH2H i poprzednie wyniki
W tej chwili Drake Bulldogs (Kobiety) i Belmont Bruins (kobiety) grali ze sob膮 3 razy. 艢rednio Drake Bulldogs (Kobiety) zdobywa 87 goli na mecz, podczas gdy Belmont Bruins (kobiety) zdobywa 87. Jest r贸偶nica bramek w tych meczach mi臋dzy dwoma zespo艂ami wynosi 260-217. Drake Bulldogs (Kobiety) wygra艂 mecze 2, a Belmont Bruins (kobiety) wygra艂 1. Ostatni mecz pomi臋dzy tymi dru偶ynami odby艂 si臋 w dniu 12.03.23 i zako艅czy艂 si臋 wynikiem 71:89.
Kto wygra?
Drake Bulldogs (Kobiety) przegl膮d
W 10 meczach, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, Drake Bulldogs (Kobiety) odni贸s艂 8 zwyci臋stw i 2 przegranych. W tych meczach Drake Bulldogs (Kobiety) zdoby艂 821 punkt贸w i straci艂 655. 艢rednia w klubach 82.1 punkt贸w na mecz i straconych 65.5 punkt贸w. W rezultacie Drake Bulldogs (Kobiety) osi膮gn膮艂 艂膮cznie 147.6 zdobytych i straconych punkt贸w.
Belmont Bruins (kobiety) przegl膮d
Dru偶yna koszyk贸wki Belmont Bruins (kobiety) rozegra艂a mecze 10, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, wygrywaj膮c mecze 7 i przegrywaj膮c 1. We wszystkich tych meczach dru偶yna zdoby艂a 555 punkt贸w i straci艂a 474. 艢rednio w ka偶dym meczu 10 dru偶yna Belmont Bruins (kobiety) zdoby艂a 55.5 punkt贸w i straci艂a 47.4 punkt贸w. Og贸lnie Belmont Bruins (kobiety) uzyska艂o 艣rednio 102.9 punkt贸w na mecz w po艂膮czeniu z zdobytymi i straconymi punktami.
Ranking
| Zesp贸艂 | G | Z | S | SP | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 84. Belmont Bruins (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | 11 | 4 | 1029:896 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 65. Drake Bulldogs (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | 12 | 4 | 1311:1116 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
WNBA Commissioner鈥檚 Cup
New York Liberty (Kobiety)-Las Vegas Aces (kobiety)
Mistrzostwa Urugwaju. Druga dywizja
CA Stockolmo-CA Marne
Deportivo Sayago -Montevideo Basket
Verdirrojo Montevideo-Urupan de Pando
Olivol Mundial-Larre Borges Montevideo
Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w
8 / 10 ostatnich mecz贸w Drake Bulldogs (Kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
1 / 3 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Drake Bulldogs (Kobiety)
1 / 10 ostatnich mecz贸w Belmont Bruins (kobiety) we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
Postaw:1x2 - Z1
5 / 10 ostatnich mecz贸w Drake Bulldogs (Kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie
2 / 3 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Drake Bulldogs (Kobiety) w 3 kwarcie
5 / 10 ostatnich mecz贸w Belmont Bruins (kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie
Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z1
5 / 10 ostatnich mecz贸w Drake Bulldogs (Kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 4. kwarcie
2 / 3 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Drake Bulldogs (Kobiety) w 4 kwarcie
5 / 10 ostatnich mecz贸w Belmont Bruins (kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 4. kwarcie
Postaw:1x2 - 4 kwarta艂 - Z1
2 / 10 ostatnich mecz贸w Drake Bulldogs (Kobiety) we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
1 / 3 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂 si臋 zwyci臋stwem Drake Bulldogs (Kobiety)
7 / 10 ostatnich mecz贸w Belmont Bruins (kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
1 / 3 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Belmont Bruins (kobiety)
Postaw:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 2
2 / 10 ostatnich mecz贸w Drake Bulldogs (Kobiety) we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
7 / 10 ostatnich mecz贸w Belmont Bruins (kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
1 / 3 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Belmont Bruins (kobiety)
Postaw:1x2 - Z2
4 / 10 ostatnich mecz贸w Drake Bulldogs (Kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie
2 / 3 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Drake Bulldogs (Kobiety) w 2 kwarcie
4 / 10 ostatnich mecz贸w Belmont Bruins (kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie
Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z1