Ligi
Format kurs贸w
NOWY: Bukmacherzy
U偶ywamy plik贸w cookie. Przegl膮daj膮c nasz膮 stron臋, zgadzasz si臋 z nasz膮 polityk膮 plik贸w cookie. Polityka prywatno艣ci i plik贸w cookie

Rotterdam City - Den Bosch Typy

Od艣wie偶a膰
Zako艅czone 29/10 09:30
Runda 1

Przegl膮d meczu

W tym artykule korzystamy z danych statystycznych, aby zapewni膰 dok艂adn膮 prognoz臋 nadchodz膮cego meczu koszyk贸wki pomi臋dzy Rotterdam City a Den Bosch. Ta informacja zainteresuje entuzjast贸w zak艂ad贸w sportowych. Zawody odb臋d膮 si臋 w Holandia kategorii Mistrzostwa Holandii. DBL i rozpocznie si臋 o 09:30 w dniu 29.10.

Przepowiednie mecz贸w

Po przeanalizowaniu wszystkich dost臋pnych statystyk Rotterdam City i Den Bosch mo偶emy stwierdzi膰, 偶e najbardziej op艂acaln膮 opcj膮 obstawiania nadchodz膮cego meczu jest 1x2 - Z1. Nasze prognozy statystyczne pokazuj膮, 偶e obstawianie tego wyniku mo偶e prowadzi膰 do 2.416 wygranej.

29/10/2023

Rotterdam City

09:30

Den Bosch

Bet:1x2 - Z1

Kursy:2.42

Miejsce Zak艂ad

Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 29.10.2023 19:40

H2H i poprzednie wyniki

W historii mecz贸w rozegrano 11 mecz贸w pomi臋dzy Rotterdam City i Den Bosch. 艢redni wynik dru偶yny Rotterdam City na mecz to 69, a Den Bosch ma 69. Suma w 11 mecz贸w, r贸偶nica mi臋dzy zdobytymi i straconymi punktami wynosi 755-855. Rotterdam City wygra艂 mecze 4, a Den Bosch wygra艂 mecze 7. Ostatni mecz pomi臋dzy Rotterdam City a Den Bosch rozegrano o 16.02.23 i zako艅czy艂o si臋 wynikiem 111:74.

艁eb w 艂eb

Wygrywa
Wygrywa
1
4

Kto wygra?

Zag艂osuj, aby zobaczy膰 wynik
Rotterdam City
FEY - %
Den Bosch
HDB - %

Rotterdam City przegl膮d

W 10 meczach, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, Rotterdam City odni贸s艂 4 zwyci臋stw i 6 przegranych. W tych meczach Rotterdam City zdoby艂 753 punkt贸w i straci艂 803. 艢rednia w klubach 75.3 punkt贸w na mecz i straconych 80.3 punkt贸w. W rezultacie Rotterdam City osi膮gn膮艂 艂膮cznie 155.6 zdobytych i straconych punkt贸w.

Den Bosch przegl膮d

Klub koszykarski Den Bosch bra艂 udzia艂 w meczach 10 z dost臋pnymi statystykami, zdobywaj膮c 4 zwyci臋stw i 5 przegranych. We wszystkich rozegranych meczach dru偶yna zdoby艂a 713 punkt贸w i straci艂a 691. 艢rednio, klub Den Bosch zdoby艂 71.3 punkt贸w i straci艂 69.1 na ka偶dy 10 rozegranych mecz贸w. Og贸lnie rzecz bior膮c, dru偶yna ma 艣rednio 140.4 punkt贸w na mecz, je艣li po艂膮czymy punkty zdobyte i stracone.

Ranking

Zesp贸艂 G Z S SP P
5. Feyenoord Basketbal Rotterdam
4 3 1 307:301 7
4. Den Bosch
4 3 1 319:272 7

Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w

Rotterdam City

6 / 10 ostatnich mecz贸w Rotterdam City we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie

Rotterdam City

6 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Rotterdam City w 1 kwarcie

Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z1

Rotterdam City

6 / 10 ostatnich mecz贸w Rotterdam City we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie

Rotterdam City

6 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Rotterdam City w 3 kwarcie

Den Bosch

4 / 10 ostatnich mecz贸w Den Bosch we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie

Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z1

Rotterdam City

6 / 10 ostatnich mecz贸w Rotterdam City we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 4. kwarcie

Rotterdam City

6 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Rotterdam City w 4 kwarcie

Den Bosch

4 / 10 ostatnich mecz贸w Den Bosch we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 4. kwarcie

Postaw:1x2 - 4 kwarta艂 - Z1

Rotterdam City

3 / 10 ostatnich mecz贸w Rotterdam City we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem

Rotterdam City

2 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Rotterdam City

Den Bosch

4 / 10 ostatnich mecz贸w Den Bosch we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮

Postaw:1x2 - Z1

Rotterdam City

1 / 10 ostatnich mecz贸w Rotterdam City we wszystkich zawodach zako艅czonych remisem

Postaw:1x2 - X

Rotterdam City

6 / 10 ostatnich mecz贸w Rotterdam City we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮

Den Bosch

4 / 10 ostatnich mecz贸w Den Bosch we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem

Den Bosch

7 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Den Bosch

Postaw:1x2 - Z2

Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 29.10.2023 19:40