Ligi
Format kurs贸w
NOWY: Bukmacherzy
U偶ywamy plik贸w cookie. Przegl膮daj膮c nasz膮 stron臋, zgadzasz si臋 z nasz膮 polityk膮 plik贸w cookie. Polityka prywatno艣ci i plik贸w cookie

Fukui Blowwinds - Yamagata Wyverns Typy

Od艣wie偶a膰
Zako艅czone 04/04 02:05

Przegl膮d meczu

Dla entuzjast贸w zak艂ad贸w sportowych ten artyku艂 zawiera dok艂adne prognozy statystyczne dotycz膮ce nadchodz膮cego meczu koszyk贸wki pomi臋dzy Fukui Blowwinds a Yamagata Wyverns. Mecz jest zaplanowany jako cz臋艣膰 turnieju Japonia Mistrzostwa Japonii. B-liga. Dywizja druga i ma si臋 rozpocz膮膰 o godz. 02:05 w dniu 04.04.

Przepowiednie mecz贸w

Po dok艂adnej analizie statystyk Fukui Blowwinds i Yamagata Wyvernsustalili艣my, 偶e 1x2 - Z1 to najlepszy wyb贸r do obstawiania nadchodz膮cego meczu. Przewidujemy, 偶e mo偶e to doprowadzi膰 do znacz膮cej wygranej przy 1.705.

04/04/2026

Fukui Blowwinds

02:05

Yamagata Wyverns

Bet:1x2 - Z1

Kursy:1.71

Miejsce Zak艂ad

Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 04.04.2026 19:40

H2H i poprzednie wyniki

W przesz艂o艣ci dru偶yny Fukui Blowwinds i Yamagata Wyverns mierzy艂y si臋 ze sob膮 10 razy. 艢rednio Fukui Blowwinds zdobywa 81 goli na mecz, a Yamagata Wyverns zdobywa 81. R贸偶nica bramek kontra stracone bramki wszystkie mecze r贸wnaj膮 si臋 814-773. Fukui Blowwinds wygra艂 7 gier, podczas gdy Yamagata Wyverns wygra艂 3. Ostatni mecz pomi臋dzy tymi dru偶ynami odby艂 si臋 22.02.26 i zako艅czy艂 si臋 wynikiem: 69:89.

艁eb w 艂eb

Wygrywa
Wygrywa
5
0

Kto wygra?

Zag艂osuj, aby zobaczy膰 wynik
Fukui Blowwinds
FUK - %
Yamagata Wyverns
WYV - %

Fukui Blowwinds przegl膮d

Po 10 meczach, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, Fukui Blowwinds wygra艂 6 zwyci臋stw i poni贸s艂 4 pora偶ek. W tych meczach Fukui Blowwinds zdoby艂 824 punkt贸w i straci艂 794 punkt贸w. Fukui Blowwinds 艣rednio zdobywa 82.4 punkt贸w i traci 79.4 punkt贸w na mecz. To daje 艂膮cznie 161.8 punkt贸w zdobytych i straconych przez klub.

Yamagata Wyverns przegl膮d

Klub koszykarski Yamagata Wyverns bra艂 udzia艂 w meczach 10, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, z wygranymi 4 i przegranymi 6. W tych meczach dru偶yna zdoby艂a 738 punkt贸w i straci艂a 799. 艢rednio w ka偶dym meczu w 10, Yamagata Wyverns zdoby艂o 73.8 punkt贸w i straci艂o 79.9 punkt贸w. Dlatego Yamagata Wyverns ma 艣rednio 153.7 zdobytych i straconych punkt贸w na mecz.

Ranking

Zesp贸艂 G Z S SP P
4. Fukui Blowwinds
52 30 22 4419:4294 60
5. Yamagata Wyverns
52 12 40 3864:4333 24

Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w

Fukui Blowwinds

7 / 10 ostatnich mecz贸w Fukui Blowwinds we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie

Fukui Blowwinds

8 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Fukui Blowwinds w 1 kwarcie

Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z1

Yamagata Wyverns

5 / 10 ostatnich mecz贸w Yamagata Wyverns we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie

Yamagata Wyverns

2 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Yamagata Wyverns w 1 kwarcie

Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z2

Fukui Blowwinds

3 / 10 ostatnich mecz贸w Fukui Blowwinds we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 4. kwarcie

Yamagata Wyverns

5 / 10 ostatnich mecz贸w Yamagata Wyverns we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 4. kwarcie

Yamagata Wyverns

2 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Yamagata Wyverns w 4 kwarcie

Postaw:1x2 - 4 kwarta艂 - Z2

Fukui Blowwinds

7 / 10 ostatnich mecz贸w Fukui Blowwinds we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie

Fukui Blowwinds

8 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Fukui Blowwinds w 2 kwarcie

Yamagata Wyverns

5 / 10 ostatnich mecz贸w Yamagata Wyverns we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie

Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z1

Fukui Blowwinds

6 / 10 ostatnich mecz贸w Fukui Blowwinds we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem

Fukui Blowwinds

7 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Fukui Blowwinds

Yamagata Wyverns

6 / 10 ostatnich mecz贸w Yamagata Wyverns we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮

Postaw:1x2 - Z1

Fukui Blowwinds

7 / 10 ostatnich mecz贸w Fukui Blowwinds we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie

Fukui Blowwinds

8 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Fukui Blowwinds w 3 kwarcie

Yamagata Wyverns

5 / 10 ostatnich mecz贸w Yamagata Wyverns we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie

Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z1

Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 04.04.2026 19:40