Ligi
Format kurs贸w
NOWY: Bukmacherzy
U偶ywamy plik贸w cookie. Przegl膮daj膮c nasz膮 stron臋, zgadzasz si臋 z nasz膮 polityk膮 plik贸w cookie. Polityka prywatno艣ci i plik贸w cookie

Fyllingen Bbk - Asker Aliens Typy

Od艣wie偶a膰
Zako艅czone 12/03 14:00
膯wier膰fina艂y

Przegl膮d meczu

W oparciu o dane statystyczne ten artyku艂 dok艂adnie przewiduje zbli偶aj膮cy si臋 mecz pomi臋dzy Fyllingen Bbk i Asker Aliens dla wszystkich obstawiaj膮cych sport. Mecz odb臋dzie si臋 w kategorii Norwegia w Mistrzostwa Norwegii. Wy偶sza liga. BLNO i rozpocznie si臋 o 14:00 w dniu 12.03.

Przepowiednie mecz贸w

Po dok艂adnej analizie statystyk Fyllingen Bbk i Asker Aliensustalili艣my, 偶e 1x2 - Z1 to najlepszy wyb贸r do obstawiania nadchodz膮cego meczu. Przewidujemy, 偶e mo偶e to doprowadzi膰 do znacz膮cej wygranej przy 1.42.

12/03/2025

Fyllingen Bbk

14:00

Asker Aliens

Bet:1x2 - Z1

Kursy:1.42

Miejsce Zak艂ad

Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 12.03.2025 19:41

H2H i poprzednie wyniki

W historii mecz贸w rozegrano 17 mecz贸w pomi臋dzy Fyllingen Bbk i Asker Aliens. 艢redni wynik dru偶yny Fyllingen Bbk na mecz to 96, a Asker Aliens ma 96. Suma w 17 mecz贸w, r贸偶nica mi臋dzy zdobytymi i straconymi punktami wynosi 1628-1446. Fyllingen Bbk wygra艂 mecze 11, a Asker Aliens wygra艂 mecze 6. Ostatni mecz pomi臋dzy Fyllingen Bbk a Asker Aliens rozegrano o 08.02.25 i zako艅czy艂o si臋 wynikiem 87:75.

艁eb w 艂eb

Wygrywa
Wygrywa
5
0

Kto wygra?

Zag艂osuj, aby zobaczy膰 wynik
Fyllingen Bbk
FYL - %
Asker Aliens
ASA - %

Fyllingen Bbk przegl膮d

W 10 meczach, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, Fyllingen Bbk odni贸s艂 8 zwyci臋stw i 2 przegranych. W tych meczach Fyllingen Bbk zdoby艂 769 punkt贸w i straci艂 675. 艢rednia w klubach 76.9 punkt贸w na mecz i straconych 67.5 punkt贸w. W rezultacie Fyllingen Bbk osi膮gn膮艂 艂膮cznie 144.4 zdobytych i straconych punkt贸w.

Asker Aliens przegl膮d

Dru偶yna koszyk贸wki Asker Aliens rozegra艂a mecze 10, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, wygrywaj膮c mecze 6 i przegrywaj膮c 4. We wszystkich tych meczach dru偶yna zdoby艂a 842 punkt贸w i straci艂a 763. 艢rednio w ka偶dym meczu 10 dru偶yna Asker Aliens zdoby艂a 84.2 punkt贸w i straci艂a 76.3 punkt贸w. Og贸lnie Asker Aliens uzyska艂o 艣rednio 160.5 punkt贸w na mecz w po艂膮czeniu z zdobytymi i straconymi punktami.

Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w

Fyllingen Bbk

6 / 10 ostatnich mecz贸w Fyllingen Bbk we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie

Asker Aliens

5 / 10 ostatnich mecz贸w Asker Aliens we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie

Asker Aliens

3 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Asker Aliens w 2 kwarcie

Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z2

Fyllingen Bbk

6 / 10 ostatnich mecz贸w Fyllingen Bbk we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie

Asker Aliens

5 / 10 ostatnich mecz贸w Asker Aliens we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie

Asker Aliens

3 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Asker Aliens w 3 kwarcie

Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z2

Asker Aliens

5 / 10 ostatnich mecz贸w Asker Aliens we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie

Asker Aliens

3 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Asker Aliens w 1 kwarcie

Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z2

Fyllingen Bbk

4 / 10 ostatnich mecz贸w Fyllingen Bbk we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie

Fyllingen Bbk

7 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Fyllingen Bbk w 1 kwarcie

Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z1

Fyllingen Bbk

4 / 10 ostatnich mecz贸w Fyllingen Bbk we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie

Fyllingen Bbk

7 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Fyllingen Bbk w 2 kwarcie

Asker Aliens

5 / 10 ostatnich mecz贸w Asker Aliens we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie

Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z1

Fyllingen Bbk

8 / 10 ostatnich mecz贸w Fyllingen Bbk we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem

Fyllingen Bbk

8 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Fyllingen Bbk

Asker Aliens

4 / 10 ostatnich mecz贸w Asker Aliens we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮

Asker Aliens

8 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂 si臋 zwyci臋stwem Asker Aliens

Postaw:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 1

Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 12.03.2025 19:41