Zadar/SC Derby - Mega/U-BT Cluj-Napoca Typy
Przegl膮d meczu
W oparciu o dane statystyczne ten artyku艂 dok艂adnie przewiduje zbli偶aj膮cy si臋 mecz pomi臋dzy Zadar/SC Derby i Mega/U-BT Cluj-Napoca dla wszystkich obstawiaj膮cych sport. Mecz odb臋dzie si臋 w kategorii Europa w Liga ABA Super Cup i rozpocznie si臋 o 09:00 w dniu 20.09.
Przepowiednie mecz贸w
Po przeanalizowaniu statystyk Zadar/SC Derby i Mega/U-BT Cluj-Napoca ustalili艣my, 偶e najbardziej op艂acaln膮 opcj膮 obstawiania na nadchodz膮cy mecz jest 1x2 - Z2. Nasza statystyczna analiza pokazuje, 偶e ten zak艂ad mo偶e potencjalnie doprowadzi膰 do 2.175 zwrotu z inwestycji.
20/09/2023
Zadar/SC Derby
Mega/U-BT Cluj-Napoca
Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 20.09.2023 19:40
H2H i poprzednie wyniki
W tej chwili Zadar/SC Derby i Mega/U-BT Cluj-Napocagrali ze sob膮 6 razy. 艢rednio Zadar/SC Derby zdobywa 83 goli na mecz, podczas gdy Mega/U-BT Cluj-Napoca zdobywa 83. Jest r贸偶nica bramek w tych meczach mi臋dzy dwoma zespo艂ami wynosi 496-505. Zadar/SC Derby wygra艂 mecze 2, a Mega/U-BT Cluj-Napoca wygra艂 4. Ostatni mecz pomi臋dzy tymi dru偶ynami odby艂 si臋 w dniu 23.01.23 i zako艅czy艂 si臋 wynikiem 80:77.
Kto wygra?
Zadar/SC Derby przegl膮d
W 10 meczach, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, Zadar/SC Derby odni贸s艂 9 zwyci臋stw i 1 przegranych. W tych meczach Zadar/SC Derby zdoby艂 847 punkt贸w i straci艂 719. 艢rednia w klubach 84.7 punkt贸w na mecz i straconych 71.9 punkt贸w. W rezultacie Zadar/SC Derby osi膮gn膮艂 艂膮cznie 156.6 zdobytych i straconych punkt贸w.
Mega/U-BT Cluj-Napoca przegl膮d
Klub koszykarski Mega/U-BT Cluj-Napoca bra艂 udzia艂 w meczach 10, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, z wygranymi 5 i przegranymi 5. W tych meczach dru偶yna zdoby艂a 807 punkt贸w i straci艂a 779. 艢rednio w ka偶dym meczu w 10, Mega/U-BT Cluj-Napoca zdoby艂o 80.7 punkt贸w i straci艂o 77.9 punkt贸w. Dlatego Mega/U-BT Cluj-Napoca ma 艣rednio 158.6 zdobytych i straconych punkt贸w na mecz.
Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w
2 / 10 ostatnich mecz贸w Zadar/SC Derby we wszystkich zawodach zako艅czonych remisem
Postaw:1x2 - X
5 / 10 ostatnich mecz贸w Zadar/SC Derby we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie
3 / 8 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Zadar/SC Derby w 2 kwarcie
5 / 10 ostatnich mecz贸w Mega/U-BT Cluj-Napoca we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie
Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z1
5 / 10 ostatnich mecz贸w Zadar/SC Derby we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 4. kwarcie
4 / 10 ostatnich mecz贸w Mega/U-BT Cluj-Napoca we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 4. kwarcie
3 / 8 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Mega/U-BT Cluj-Napoca w 4 kwarcie
Postaw:1x2 - 4 kwarta艂 - Z2
5 / 10 ostatnich mecz贸w Zadar/SC Derby we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie
4 / 10 ostatnich mecz贸w Mega/U-BT Cluj-Napoca we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie
3 / 8 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Mega/U-BT Cluj-Napoca w 2 kwarcie
Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z2
7 / 10 ostatnich mecz贸w Zadar/SC Derby we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
2 / 8 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Zadar/SC Derby
5 / 10 ostatnich mecz贸w Mega/U-BT Cluj-Napoca we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
Postaw:1x2 - Z1
5 / 10 ostatnich mecz贸w Zadar/SC Derby we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie
3 / 8 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Zadar/SC Derby w 1 kwarcie
Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z1
Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 20.09.2023 19:40