Ligi
Format kurs贸w
NOWY: Bukmacherzy
U偶ywamy plik贸w cookie. Przegl膮daj膮c nasz膮 stron臋, zgadzasz si臋 z nasz膮 polityk膮 plik贸w cookie. Polityka prywatno艣ci i plik贸w cookie

Maine Black Bears - Albany Great Danes Typy

Od艣wie偶a膰
Zako艅czone 11/01 14:00

Przegl膮d meczu

Dla entuzjast贸w zak艂ad贸w sportowych ten artyku艂 zawiera dok艂adne prognozy statystyczne dotycz膮ce nadchodz膮cego meczu koszyk贸wki pomi臋dzy Maine Black Bears a Albany Great Danes. Mecz jest zaplanowany jako cz臋艣膰 turnieju USA National Collegiate Athletic Association (NCAA) i ma si臋 rozpocz膮膰 o godz. 14:00 w dniu 11.01.

Przepowiednie mecz贸w

Po dok艂adnej analizie statystyk Maine Black Bears i Albany Great Danesustalili艣my, 偶e Zwyci臋zca - Zesp贸艂 1 to najlepszy wyb贸r do obstawiania nadchodz膮cego meczu.

11/01/2025

Maine Black Bears

14:00

Albany Great Danes

Bet:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 1

Miejsce Zak艂ad

H2H i poprzednie wyniki

W tej chwili Maine Black Bears i Albany Great Danesgrali ze sob膮 7 razy. 艢rednio Maine Black Bears zdobywa 52 goli na mecz, podczas gdy Albany Great Danes zdobywa 52. Jest r贸偶nica bramek w tych meczach mi臋dzy dwoma zespo艂ami wynosi 361-346. Maine Black Bears wygra艂 mecze 4, a Albany Great Danes wygra艂 3. Ostatni mecz pomi臋dzy tymi dru偶ynami odby艂 si臋 w dniu 02.03.24 i zako艅czy艂 si臋 wynikiem 71:74.

艁eb w 艂eb

Wygrywa
Wygrywa
4
1

Kto wygra?

Zag艂osuj, aby zobaczy膰 wynik
Maine Black Bears
ME - %
Albany Great Danes
ALBY - %

Maine Black Bears przegl膮d

W 10 meczach, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, Maine Black Bears odni贸s艂 5 zwyci臋stw i 5 przegranych. W tych meczach Maine Black Bears zdoby艂 720 punkt贸w i straci艂 701. 艢rednia w klubach 72 punkt贸w na mecz i straconych 70.1 punkt贸w. W rezultacie Maine Black Bears osi膮gn膮艂 艂膮cznie 142.1 zdobytych i straconych punkt贸w.

Albany Great Danes przegl膮d

Klub koszykarski Albany Great Danes bra艂 udzia艂 w meczach 10 z dost臋pnymi statystykami, zdobywaj膮c 4 zwyci臋stw i 6 przegranych. We wszystkich rozegranych meczach dru偶yna zdoby艂a 749 punkt贸w i straci艂a 785. 艢rednio, klub Albany Great Danes zdoby艂 74.9 punkt贸w i straci艂 78.5 na ka偶dy 10 rozegranych mecz贸w. Og贸lnie rzecz bior膮c, dru偶yna ma 艣rednio 153.4 punkt贸w na mecz, je艣li po艂膮czymy punkty zdobyte i stracone.

Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w

Maine Black Bears

7 / 10 ostatnich mecz贸w Maine Black Bears we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie

Maine Black Bears

3 / 7 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Maine Black Bears w 2 kwarcie

Albany Great Danes

4 / 10 ostatnich mecz贸w Albany Great Danes we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie

Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z1

Maine Black Bears

5 / 10 ostatnich mecz贸w Maine Black Bears we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem

Maine Black Bears

3 / 7 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Maine Black Bears

Albany Great Danes

5 / 10 ostatnich mecz贸w Albany Great Danes we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮

Postaw:1x2 - Z1

Maine Black Bears

7 / 10 ostatnich mecz贸w Maine Black Bears we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie

Maine Black Bears

3 / 7 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Maine Black Bears w 1 kwarcie

Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z1

Maine Black Bears

3 / 10 ostatnich mecz贸w Maine Black Bears we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie

Albany Great Danes

6 / 10 ostatnich mecz贸w Albany Great Danes we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie

Albany Great Danes

2 / 7 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Albany Great Danes w 2 kwarcie

Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z2

Maine Black Bears

5 / 10 ostatnich mecz贸w Maine Black Bears we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮

Maine Black Bears

1 / 7 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂 si臋 zwyci臋stwem Maine Black Bears

Albany Great Danes

4 / 10 ostatnich mecz贸w Albany Great Danes we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem

Albany Great Danes

1 / 7 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Albany Great Danes

Postaw:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 2

Maine Black Bears

5 / 10 ostatnich mecz贸w Maine Black Bears we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮

Albany Great Danes

4 / 10 ostatnich mecz贸w Albany Great Danes we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem

Albany Great Danes

1 / 7 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Albany Great Danes

Postaw:1x2 - Z2