Ligi
Format kurs贸w
NOWY: Bukmacherzy
U偶ywamy plik贸w cookie. Przegl膮daj膮c nasz膮 stron臋, zgadzasz si臋 z nasz膮 polityk膮 plik贸w cookie. Polityka prywatno艣ci i plik贸w cookie

Neftekhimik Tobolsk - Rusichi Kursk Typy

Od艣wie偶a膰
Zako艅czone 22/02 07:00

Przegl膮d meczu

Dla entuzjast贸w zak艂ad贸w sportowych ten artyku艂 zawiera dok艂adne prognozy statystyczne dotycz膮ce nadchodz膮cego meczu koszyk贸wki pomi臋dzy Neftekhimik Tobolsk a Rusichi Kursk. Mecz jest zaplanowany jako cz臋艣膰 turnieju Rosja Mistrzostwa Rosji. Wy偶sza liga i ma si臋 rozpocz膮膰 o godz. 07:00 w dniu 22.02.

Przepowiednie mecz贸w

Po przeanalizowaniu wszystkich dost臋pnych statystyk Neftekhimik Tobolsk i Rusichi Kursk mo偶emy stwierdzi膰, 偶e najbardziej op艂acaln膮 opcj膮 obstawiania nadchodz膮cego meczu jest Zwyci臋zca - Zesp贸艂 2.

22/02/2025

Neftekhimik Tobolsk

07:00

Rusichi Kursk

Bet:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 2

Miejsce Zak艂ad

H2H i poprzednie wyniki

W tej chwili Neftekhimik Tobolsk i Rusichi Kurskgrali ze sob膮 7 razy. 艢rednio Neftekhimik Tobolsk zdobywa 79 goli na mecz, podczas gdy Rusichi Kursk zdobywa 79. Jest r贸偶nica bramek w tych meczach mi臋dzy dwoma zespo艂ami wynosi 556-612. Neftekhimik Tobolsk wygra艂 mecze 2, a Rusichi Kursk wygra艂 5. Ostatni mecz pomi臋dzy tymi dru偶ynami odby艂 si臋 w dniu 22.11.24 i zako艅czy艂 si臋 wynikiem 75:68.

艁eb w 艂eb

Wygrywa
Wygrywa
2
3

Kto wygra?

Zag艂osuj, aby zobaczy膰 wynik
Neftekhimik Tobolsk
NEF - %
Rusichi Kursk
RUS - %

Neftekhimik Tobolsk przegl膮d

W 10 meczach, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, Neftekhimik Tobolsk odni贸s艂 6 zwyci臋stw i 4 przegranych. W tych meczach Neftekhimik Tobolsk zdoby艂 778 punkt贸w i straci艂 748. 艢rednia w klubach 77.8 punkt贸w na mecz i straconych 74.8 punkt贸w. W rezultacie Neftekhimik Tobolsk osi膮gn膮艂 艂膮cznie 152.6 zdobytych i straconych punkt贸w.

Rusichi Kursk przegl膮d

Dru偶yna koszyk贸wki Rusichi Kursk rozegra艂a mecze 10, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, wygrywaj膮c mecze 7 i przegrywaj膮c 3. We wszystkich tych meczach dru偶yna zdoby艂a 814 punkt贸w i straci艂a 754. 艢rednio w ka偶dym meczu 10 dru偶yna Rusichi Kursk zdoby艂a 81.4 punkt贸w i straci艂a 75.4 punkt贸w. Og贸lnie Rusichi Kursk uzyska艂o 艣rednio 156.8 punkt贸w na mecz w po艂膮czeniu z zdobytymi i straconymi punktami.

Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w

Neftekhimik Tobolsk

4 / 10 ostatnich mecz贸w Neftekhimik Tobolsk we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮

Rusichi Kursk

7 / 10 ostatnich mecz贸w Rusichi Kursk we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem

Rusichi Kursk

5 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Rusichi Kursk

Postaw:1x2 - Z2

Neftekhimik Tobolsk

6 / 10 ostatnich mecz贸w Neftekhimik Tobolsk we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 4. kwarcie

Neftekhimik Tobolsk

6 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Neftekhimik Tobolsk w 4 kwarcie

Rusichi Kursk

4 / 10 ostatnich mecz贸w Rusichi Kursk we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 4. kwarcie

Postaw:1x2 - 4 kwarta艂 - Z1

Neftekhimik Tobolsk

6 / 10 ostatnich mecz贸w Neftekhimik Tobolsk we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem

Neftekhimik Tobolsk

4 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Neftekhimik Tobolsk

Rusichi Kursk

3 / 10 ostatnich mecz贸w Rusichi Kursk we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮

Rusichi Kursk

4 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂 si臋 zwyci臋stwem Rusichi Kursk

Postaw:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 1

Neftekhimik Tobolsk

6 / 10 ostatnich mecz贸w Neftekhimik Tobolsk we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie

Neftekhimik Tobolsk

5 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Neftekhimik Tobolsk w 3 kwarcie

Rusichi Kursk

4 / 10 ostatnich mecz贸w Rusichi Kursk we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie

Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z1

Neftekhimik Tobolsk

6 / 10 ostatnich mecz贸w Neftekhimik Tobolsk we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie

Neftekhimik Tobolsk

6 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Neftekhimik Tobolsk w 1 kwarcie

Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z1

Neftekhimik Tobolsk

6 / 10 ostatnich mecz贸w Neftekhimik Tobolsk we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem

Neftekhimik Tobolsk

5 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Neftekhimik Tobolsk

Rusichi Kursk

3 / 10 ostatnich mecz贸w Rusichi Kursk we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮

Postaw:1x2 - Z1