North Park Vikings - Illinois Wesleyan Titans Typy
Przegl膮d meczu
W oparciu o dane statystyczne ten artyku艂 dok艂adnie przewiduje zbli偶aj膮cy si臋 mecz pomi臋dzy North Park Vikings i Illinois Wesleyan Titans dla wszystkich obstawiaj膮cych sport. Mecz odb臋dzie si臋 w kategorii USA w National Collegiate Athletic Association (NCAA) i rozpocznie si臋 o 20:00 w dniu 18.02.
Przepowiednie mecz贸w
Po dok艂adnej analizie statystyk North Park Vikings i Illinois Wesleyan Titansustalili艣my, 偶e Zwyci臋zca - Zesp贸艂 2 to najlepszy wyb贸r do obstawiania nadchodz膮cego meczu.
18/02/2026
North Park Vikings
Illinois Wesleyan Titans
Bet:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 2
Miejsce Zak艂adH2H i poprzednie wyniki
W historii mecz贸w rozegrano 8 mecz贸w pomi臋dzy North Park Vikings i Illinois Wesleyan Titans. 艢redni wynik dru偶yny North Park Vikings na mecz to 59, a Illinois Wesleyan Titans ma 59. Suma w 8 mecz贸w, r贸偶nica mi臋dzy zdobytymi i straconymi punktami wynosi 475-512. North Park Vikings wygra艂 mecze 3, a Illinois Wesleyan Titans wygra艂 mecze 5. Ostatni mecz pomi臋dzy North Park Vikings a Illinois Wesleyan Titans rozegrano o 19.02.25 i zako艅czy艂o si臋 wynikiem 87:81.
Kto wygra?
North Park Vikings przegl膮d
Na podstawie dost臋pnych statystyk, North Park Vikings uczestniczy艂 w meczach 8, wygrywaj膮c mecze 3 i przegrywaj膮c 5. W tych meczach North Park Vikings zdoby艂 689 punkt贸w i straci艂 728. 艢rednia dru偶yna North Park Vikings zdoby艂a 86.1 punkt贸w na mecz i straci艂a 91 punkt贸w. W rezultacie klub uzyska艂 艣redni膮 177.1 straconych i zdobytych punkt贸w.
Illinois Wesleyan Titans przegl膮d
Klub koszykarski Illinois Wesleyan Titans bra艂 udzia艂 w meczach 10, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, z wygranymi 8 i przegranymi 2. W tych meczach dru偶yna zdoby艂a 719 punkt贸w i straci艂a 668. 艢rednio w ka偶dym meczu w 10, Illinois Wesleyan Titans zdoby艂o 71.9 punkt贸w i straci艂o 66.8 punkt贸w. Dlatego Illinois Wesleyan Titans ma 艣rednio 138.7 zdobytych i straconych punkt贸w na mecz.
Ranking
| Zesp贸艂 | G | Z | S | SP | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40. Illinois Wesleyan Titans | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | 17 | 4 | 1560:1387 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 137. North Park Vikings | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | 14 | 9 | 1985:1954 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Mistrzostwa Australii. NBL1. Kobiety. Po艂udniowy
Ringwood Hawks (Kobiety)-Frankston Blues (Kobiety)
Filipiny. MPBL
Rizal Golden Coolers-Bulacan Kuyas
Mistrzostwa Australii. NBL1. Po艂udniowy
Ringwood Hawks-Frankston Blues/Bankstown Bruins/Albury Wodonga Bandits
Filipiny. MPBL
Bataan Risers-San Juan Knights
Pasig City-Quezon Huskers
Mistrzostwa S艂owacji. SBL
BKM Lucenec-Nitra Blue Wings
Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w
5 / 8 ostatnich mecz贸w North Park Vikings we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
8 / 10 ostatnich mecz贸w Illinois Wesleyan Titans we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
5 / 8 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Illinois Wesleyan Titans
Postaw:1x2 - Z2
5 / 8 ostatnich mecz贸w North Park Vikings we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie
5 / 10 ostatnich mecz贸w Illinois Wesleyan Titans we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie
4 / 8 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Illinois Wesleyan Titans w 2 kwarcie
Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z2
3 / 8 ostatnich mecz贸w North Park Vikings we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie
3 / 8 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem North Park Vikings w 2 kwarcie
5 / 10 ostatnich mecz贸w Illinois Wesleyan Titans we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie
Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z1
5 / 10 ostatnich mecz贸w Illinois Wesleyan Titans we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie
4 / 8 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Illinois Wesleyan Titans w 1 kwarcie
Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z2
3 / 8 ostatnich mecz贸w North Park Vikings we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
2 / 8 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem North Park Vikings
2 / 10 ostatnich mecz贸w Illinois Wesleyan Titans we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
2 / 8 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂 si臋 zwyci臋stwem Illinois Wesleyan Titans
Postaw:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 1
3 / 8 ostatnich mecz贸w North Park Vikings we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie
3 / 8 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem North Park Vikings w 1 kwarcie
Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z1