Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

PTG Sokół Łańcut - Basket Poznan Typy

Odświeżać
Zakończone 18/01 12:00

Przegląd meczu

W tym artykule korzystamy z danych statystycznych, aby zapewnić dokładną prognozę nadchodzącego meczu koszykówki pomiędzy PTG Sokół Łańcut a Basket Poznan. Ta informacja zainteresuje entuzjastów zakładów sportowych. Zawody odbędą się w Polska kategorii Mistrzostwa Polski. Pierwsza liga i rozpocznie się o 12:00 w dniu 18.01.

Przepowiednie meczów

Po przeanalizowaniu wszystkich dostępnych statystyk PTG Sokół Łańcut i Basket Poznan możemy stwierdzić, że najbardziej opłacalną opcją obstawiania nadchodzącego meczu jest Zwycięzca - Zespół 1.

18/01/2026

PTG Sokół Łańcut

12:00

Basket Poznan

Bet:Zwycięzca - Zespół 1

Miejsce Zakład

H2H i poprzednie wyniki

W historii meczów rozegrano 4 meczów pomiędzy PTG Sokół Łańcut i Basket Poznan. Średni wynik drużyny PTG Sokół Łańcut na mecz to 87, a Basket Poznan ma 87. Suma w 4 meczów, różnica między zdobytymi i straconymi punktami wynosi 347-321. PTG Sokół Łańcut wygrał mecze 3, a Basket Poznan wygrał mecze 1. Ostatni mecz pomiędzy PTG Sokół Łańcut a Basket Poznan rozegrano o 27.09.25 i zakończyło się wynikiem 91:64.

Łeb w łeb

Wygrywa
Wygrywa
4
1

Kto wygra?

Zagłosuj, aby zobaczyć wynik
PTG Sokół Łańcut
SLA - %
Basket Poznan
BAS - %

PTG Sokół Łańcut przegląd

Na podstawie dostępnych statystyk, PTG Sokół Łańcut uczestniczył w meczach 10, wygrywając mecze 6 i przegrywając 4. W tych meczach PTG Sokół Łańcut zdobył 877 punktów i stracił 900. Średnia drużyna PTG Sokół Łańcut zdobyła 87.7 punktów na mecz i straciła 90 punktów. W rezultacie klub uzyskał średnią 177.7 straconych i zdobytych punktów.

Basket Poznan przegląd

Drużyna koszykówki Basket Poznan rozegrała mecze 10, dla których dostępne są statystyki, wygrywając mecze 5 i przegrywając 5. We wszystkich tych meczach drużyna zdobyła 816 punktów i straciła 829. Średnio w każdym meczu 10 drużyna Basket Poznan zdobyła 81.6 punktów i straciła 82.9 punktów. Ogólnie Basket Poznan uzyskało średnio 164.5 punktów na mecz w połączeniu z zdobytymi i straconymi punktami.

Ranking

Zespół G Z S SP P
10. Basket Poznan
17 8 9 1372:1350 25
5. PTG Sokol Lancut
17 10 7 1446:1476 27

Wskazówki dotyczące zakładów

PTG Sokół Łańcut

6 / 10 ostatnich meczów PTG Sokół Łańcut we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

PTG Sokół Łańcut

3 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem PTG Sokół Łańcut

Basket Poznan

5 / 10 ostatnich meczów Basket Poznan we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Postaw:1x2 - Z1

PTG Sokół Łańcut

6 / 10 ostatnich meczów PTG Sokół Łańcut we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 2. kwarcie

PTG Sokół Łańcut

3 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem PTG Sokół Łańcut w 2 kwarcie

Basket Poznan

5 / 10 ostatnich meczów Basket Poznan we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. kwarcie

Postaw:1x2 - 2 kwartał - Z1

PTG Sokół Łańcut

6 / 10 ostatnich meczów PTG Sokół Łańcut we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 3. kwarcie

PTG Sokół Łańcut

3 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem PTG Sokół Łańcut w 3 kwarcie

Basket Poznan

5 / 10 ostatnich meczów Basket Poznan we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 3. kwarcie

Postaw:1x2 - 3 kwartał - Z1

PTG Sokół Łańcut

6 / 10 ostatnich meczów PTG Sokół Łańcut we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 4. kwarcie

PTG Sokół Łańcut

3 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem PTG Sokół Łańcut w 4 kwarcie

Basket Poznan

5 / 10 ostatnich meczów Basket Poznan we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 4. kwarcie

Postaw:1x2 - 4 kwartał - Z1

PTG Sokół Łańcut

6 / 10 ostatnich meczów PTG Sokół Łańcut we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1. kwarcie

PTG Sokół Łańcut

3 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem PTG Sokół Łańcut w 1 kwarcie

Postaw:1x2 - 1 kwartał - Z1

PTG Sokół Łańcut

4 / 10 ostatnich meczów PTG Sokół Łańcut we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

PTG Sokół Łańcut

1 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem PTG Sokół Łańcut

Basket Poznan

5 / 10 ostatnich meczów Basket Poznan we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

Basket Poznan

1 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Basket Poznan

Postaw:Zwycięzca - Zespół 2