Ligi
Format kurs贸w
NOWY: Bukmacherzy
U偶ywamy plik贸w cookie. Przegl膮daj膮c nasz膮 stron臋, zgadzasz si臋 z nasz膮 polityk膮 plik贸w cookie. Polityka prywatno艣ci i plik贸w cookie

Raholan Pyrkiva - Karkkila Typy

Od艣wie偶a膰
Zako艅czone 15/03 11:00

Przegl膮d meczu

W oparciu o dane statystyczne ten artyku艂 dok艂adnie przewiduje zbli偶aj膮cy si臋 mecz pomi臋dzy Raholan Pyrkiva i Karkkila dla wszystkich obstawiaj膮cych sport. Mecz odb臋dzie si臋 w kategorii Finlandia w Mistrzostwa Finlandii. 1-szy dywizjon i rozpocznie si臋 o 11:00 w dniu 15.03.

Przepowiednie mecz贸w

Po przeanalizowaniu statystyk Raholan Pyrkiva i Karkkila ustalili艣my, 偶e najbardziej op艂acaln膮 opcj膮 obstawiania na nadchodz膮cy mecz jest 1x2 - Z1. Nasza statystyczna analiza pokazuje, 偶e ten zak艂ad mo偶e potencjalnie doprowadzi膰 do 2.325 zwrotu z inwestycji.

15/03/2026

Raholan Pyrkiva

11:00

Karkkila

Bet:1x2 - Z1

Kursy:2.33

Miejsce Zak艂ad

Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 15.03.2026 19:42

H2H i poprzednie wyniki

W historii mecz贸w rozegrano 4 mecz贸w pomi臋dzy Raholan Pyrkiva i Karkkila. 艢redni wynik dru偶yny Raholan Pyrkiva na mecz to 92, a Karkkila ma 92. Suma w 4 mecz贸w, r贸偶nica mi臋dzy zdobytymi i straconymi punktami wynosi 366-322. Raholan Pyrkiva wygra艂 mecze 3, a Karkkila wygra艂 mecze 1. Ostatni mecz pomi臋dzy Raholan Pyrkiva a Karkkila rozegrano o 21.12.25 i zako艅czy艂o si臋 wynikiem 82:68.

艁eb w 艂eb

Wygrywa
Wygrywa
3
2

Kto wygra?

Zag艂osuj, aby zobaczy膰 wynik
Raholan Pyrkiva
RAH - %
Karkkila
KAR - %

Raholan Pyrkiva przegl膮d

Na podstawie dost臋pnych statystyk, Raholan Pyrkiva uczestniczy艂 w meczach 10, wygrywaj膮c mecze 6 i przegrywaj膮c 4. W tych meczach Raholan Pyrkiva zdoby艂 741 punkt贸w i straci艂 746. 艢rednia dru偶yna Raholan Pyrkiva zdoby艂a 74.1 punkt贸w na mecz i straci艂a 74.6 punkt贸w. W rezultacie klub uzyska艂 艣redni膮 148.7 straconych i zdobytych punkt贸w.

Karkkila przegl膮d

Klub koszykarski Karkkila bra艂 udzia艂 w meczach 10, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, z wygranymi 7 i przegranymi 3. W tych meczach dru偶yna zdoby艂a 929 punkt贸w i straci艂a 807. 艢rednio w ka偶dym meczu w 10, Karkkila zdoby艂o 92.9 punkt贸w i straci艂o 80.7 punkt贸w. Dlatego Karkkila ma 艣rednio 173.6 zdobytych i straconych punkt贸w na mecz.

Ranking

Zesp贸艂 G Z S SP P
2. Karkkila
21 16 5 1930:1662 32
5. Raholan Pyrkiva
21 12 9 1588:1584 24

Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w

Raholan Pyrkiva

5 / 10 ostatnich mecz贸w Raholan Pyrkiva we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 4. kwarcie

Karkkila

4 / 10 ostatnich mecz贸w Karkkila we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 4. kwarcie

Karkkila

1 / 4 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Karkkila w 4 kwarcie

Postaw:1x2 - 4 kwarta艂 - Z2

Karkkila

4 / 10 ostatnich mecz贸w Karkkila we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie

Karkkila

1 / 4 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Karkkila w 1 kwarcie

Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z2

Raholan Pyrkiva

4 / 10 ostatnich mecz贸w Raholan Pyrkiva we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮

Karkkila

7 / 10 ostatnich mecz贸w Karkkila we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem

Karkkila

1 / 4 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Karkkila

Postaw:1x2 - Z2

Raholan Pyrkiva

5 / 10 ostatnich mecz贸w Raholan Pyrkiva we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie

Karkkila

4 / 10 ostatnich mecz贸w Karkkila we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie

Karkkila

1 / 4 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Karkkila w 2 kwarcie

Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z2

Raholan Pyrkiva

6 / 10 ostatnich mecz贸w Raholan Pyrkiva we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem

Raholan Pyrkiva

3 / 4 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Raholan Pyrkiva

Karkkila

3 / 10 ostatnich mecz贸w Karkkila we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮

Karkkila

3 / 4 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂 si臋 zwyci臋stwem Karkkila

Postaw:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 1

Raholan Pyrkiva

5 / 10 ostatnich mecz贸w Raholan Pyrkiva we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie

Raholan Pyrkiva

3 / 4 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Raholan Pyrkiva w 3 kwarcie

Karkkila

6 / 10 ostatnich mecz贸w Karkkila we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie

Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z1

Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 15.03.2026 19:42