Sportsmen Unidos - Atletico Temperley Typy
Przegl膮d meczu
Dla entuzjast贸w zak艂ad贸w sportowych ten artyku艂 zawiera dok艂adne prognozy statystyczne dotycz膮ce nadchodz膮cego meczu koszyk贸wki pomi臋dzy Sportsmen Unidos a Atletico Temperley. Mecz jest zaplanowany jako cz臋艣膰 turnieju Argentyna Mistrzostwa Argentyny. Liga Federalna i ma si臋 rozpocz膮膰 o godz. 20:00 w dniu 04.05.
Przepowiednie mecz贸w
Po przeanalizowaniu statystyk Sportsmen Unidos i Atletico Temperley ustalili艣my, 偶e najbardziej op艂acaln膮 opcj膮 obstawiania na nadchodz膮cy mecz jest 1x2 - Z1.
04/05/2025
Sportsmen Unidos
Atletico Temperley
Bet:1x2 - Z1
Miejsce Zak艂adH2H i poprzednie wyniki
W historii mecz贸w rozegrano 2 mecz贸w pomi臋dzy Sportsmen Unidos i Atletico Temperley. 艢redni wynik dru偶yny Sportsmen Unidos na mecz to 75, a Atletico Temperley ma 75. Suma w 2 mecz贸w, r贸偶nica mi臋dzy zdobytymi i straconymi punktami wynosi 150-142. Sportsmen Unidos wygra艂 mecze 2, a Atletico Temperley wygra艂 mecze 0. Ostatni mecz pomi臋dzy Sportsmen Unidos a Atletico Temperley rozegrano o 07.05.24 i zako艅czy艂o si臋 wynikiem 67:74.
Kto wygra?
Sportsmen Unidos przegl膮d
Na podstawie dost臋pnych statystyk, Sportsmen Unidos uczestniczy艂 w meczach 9, wygrywaj膮c mecze 4 i przegrywaj膮c 5. W tych meczach Sportsmen Unidos zdoby艂 673 punkt贸w i straci艂 703. 艢rednia dru偶yna Sportsmen Unidos zdoby艂a 74.8 punkt贸w na mecz i straci艂a 78.1 punkt贸w. W rezultacie klub uzyska艂 艣redni膮 152.9 straconych i zdobytych punkt贸w.
Atletico Temperley przegl膮d
Klub koszykarski Atletico Temperley bra艂 udzia艂 w meczach 10 z dost臋pnymi statystykami, zdobywaj膮c 6 zwyci臋stw i 3 przegranych. We wszystkich rozegranych meczach dru偶yna zdoby艂a 690 punkt贸w i straci艂a 691. 艢rednio, klub Atletico Temperley zdoby艂 69 punkt贸w i straci艂 69.1 na ka偶dy 10 rozegranych mecz贸w. Og贸lnie rzecz bior膮c, dru偶yna ma 艣rednio 138.1 punkt贸w na mecz, je艣li po艂膮czymy punkty zdobyte i stracone.
Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w
6 / 9 ostatnich mecz贸w Sportsmen Unidos we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 4. kwarcie
2 / 2 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Sportsmen Unidos w 4 kwarcie
4 / 10 ostatnich mecz贸w Atletico Temperley we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 4. kwarcie
Postaw:1x2 - 4 kwarta艂 - Z1
6 / 9 ostatnich mecz贸w Sportsmen Unidos we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie
2 / 2 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Sportsmen Unidos w 2 kwarcie
3 / 10 ostatnich mecz贸w Atletico Temperley we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie
Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z1
4 / 9 ostatnich mecz贸w Sportsmen Unidos we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
2 / 2 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Sportsmen Unidos
3 / 10 ostatnich mecz贸w Atletico Temperley we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
2 / 2 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂 si臋 zwyci臋stwem Atletico Temperley
Postaw:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 1
5 / 9 ostatnich mecz贸w Sportsmen Unidos we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
6 / 10 ostatnich mecz贸w Atletico Temperley we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
Postaw:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 2
6 / 9 ostatnich mecz贸w Sportsmen Unidos we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie
2 / 2 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Sportsmen Unidos w 1 kwarcie
Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z1
5 / 9 ostatnich mecz贸w Sportsmen Unidos we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
5 / 10 ostatnich mecz贸w Atletico Temperley we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
Postaw:1x2 - Z2