Keltern (Kobiety) - Basket Rheinland (Women) Typy
Przegl膮d meczu
Dla entuzjast贸w zak艂ad贸w sportowych ten artyku艂 zawiera dok艂adne prognozy statystyczne dotycz膮ce nadchodz膮cego meczu koszyk贸wki pomi臋dzy Keltern (Kobiety) a Basket Rheinland (Women). Mecz jest zaplanowany jako cz臋艣膰 turnieju Niemcy Mistrzostwa Niemiec. Kobiety i ma si臋 rozpocz膮膰 o godz. 10:00 w dniu 15.12.
Przepowiednie mecz贸w
Po przeanalizowaniu wszystkich dost臋pnych statystyk Keltern (Kobiety) i Basket Rheinland (Women) mo偶emy stwierdzi膰, 偶e najbardziej op艂acaln膮 opcj膮 obstawiania nadchodz膮cego meczu jest Zwyci臋zca - Zesp贸艂 1.
15/12/2024
Keltern (Kobiety)
Basket Rheinland (Women)
Bet:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 1
Miejsce Zak艂adH2H i poprzednie wyniki
W przesz艂o艣ci dru偶yny Keltern (Kobiety) i Basket Rheinland (Women) mierzy艂y si臋 ze sob膮 2 razy. 艢rednio Keltern (Kobiety) zdobywa 90 goli na mecz, a Basket Rheinland (Women) zdobywa 90. R贸偶nica bramek kontra stracone bramki wszystkie mecze r贸wnaj膮 si臋 179-105. Keltern (Kobiety) wygra艂 2 gier, podczas gdy Basket Rheinland (Women) wygra艂 0. Ostatni mecz pomi臋dzy tymi dru偶ynami odby艂 si臋 06.01.24 i zako艅czy艂 si臋 wynikiem: 85:42.
Kto wygra?
Keltern (Kobiety) przegl膮d
Na podstawie dost臋pnych statystyk, Keltern (Kobiety) uczestniczy艂 w meczach 10, wygrywaj膮c mecze 10 i przegrywaj膮c 0. W tych meczach Keltern (Kobiety) zdoby艂 794 punkt贸w i straci艂 548. 艢rednia dru偶yna Keltern (Kobiety) zdoby艂a 79.4 punkt贸w na mecz i straci艂a 54.8 punkt贸w. W rezultacie klub uzyska艂 艣redni膮 134.2 straconych i zdobytych punkt贸w.
Basket Rheinland (Women) przegl膮d
Dru偶yna koszyk贸wki Basket Rheinland (Women) rozegra艂a mecze 10, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, wygrywaj膮c mecze 4 i przegrywaj膮c 6. We wszystkich tych meczach dru偶yna zdoby艂a 710 punkt贸w i straci艂a 716. 艢rednio w ka偶dym meczu 10 dru偶yna Basket Rheinland (Women) zdoby艂a 71 punkt贸w i straci艂a 71.6 punkt贸w. Og贸lnie Basket Rheinland (Women) uzyska艂o 艣rednio 142.6 punkt贸w na mecz w po艂膮czeniu z zdobytymi i straconymi punktami.
Ranking
| Zesp贸艂 | G | Z | S | SP | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Keltern (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | 9 | 1 | 808:574 | 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. Basket Rheinland (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | 4 | 6 | 710:716 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Mistrzostwa Australii. NBL1. Po艂udniowy
Ringwood Hawks-Frankston Blues/Bankstown Bruins/Albury Wodonga Bandits
Filipiny. MPBL
Bataan Risers-San Juan Knights
Pasig City-Quezon Huskers
Mistrzostwa S艂owacji. SBL
BKM Lucenec-Nitra Blue Wings
WNBA Commissioner鈥檚 Cup
New York Liberty (Kobiety)-Las Vegas Aces (kobiety)
Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w
10 / 10 ostatnich mecz贸w Keltern (Kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
2 / 2 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Keltern (Kobiety)
4 / 10 ostatnich mecz贸w Basket Rheinland (Women) we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
Postaw:1x2 - Z1
6 / 10 ostatnich mecz贸w Keltern (Kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie
5 / 10 ostatnich mecz贸w Basket Rheinland (Women) we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie
1 / 2 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Basket Rheinland (Women) w 2 kwarcie
Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z2
6 / 10 ostatnich mecz贸w Keltern (Kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie
5 / 10 ostatnich mecz贸w Basket Rheinland (Women) we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie
1 / 2 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Basket Rheinland (Women) w 3 kwarcie
Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z2
6 / 10 ostatnich mecz贸w Keltern (Kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 4. kwarcie
5 / 10 ostatnich mecz贸w Basket Rheinland (Women) we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 4. kwarcie
1 / 2 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Basket Rheinland (Women) w 4 kwarcie
Postaw:1x2 - 4 kwarta艂 - Z2
4 / 10 ostatnich mecz贸w Keltern (Kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie
1 / 2 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Keltern (Kobiety) w 2 kwarcie
5 / 10 ostatnich mecz贸w Basket Rheinland (Women) we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie
Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z1
4 / 10 ostatnich mecz贸w Keltern (Kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie
1 / 2 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Keltern (Kobiety) w 3 kwarcie
5 / 10 ostatnich mecz贸w Basket Rheinland (Women) we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie
Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z1