De' Longhi Treviso - Dertona Typy
Przegl膮d meczu
Dla entuzjast贸w zak艂ad贸w sportowych ten artyku艂 zawiera dok艂adne prognozy statystyczne dotycz膮ce nadchodz膮cego meczu koszyk贸wki pomi臋dzy De' Longhi Treviso a Dertona. Mecz jest zaplanowany jako cz臋艣膰 turnieju W艂ochy Mistrzostwa W艂och i ma si臋 rozpocz膮膰 o godz. 12:15 w dniu 05.05.
Przepowiednie mecz贸w
Po przeanalizowaniu wszystkich dost臋pnych statystyk De' Longhi Treviso i Dertona mo偶emy stwierdzi膰, 偶e najbardziej op艂acaln膮 opcj膮 obstawiania nadchodz膮cego meczu jest 1x2 - Z1. Nasze prognozy statystyczne pokazuj膮, 偶e obstawianie tego wyniku mo偶e prowadzi膰 do 1.86 wygranej.
05/05/2024
De' Longhi Treviso
Dertona
Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 05.05.2024 19:42
H2H i poprzednie wyniki
W tej chwili De' Longhi Treviso i Dertonagrali ze sob膮 6 razy. 艢rednio De' Longhi Treviso zdobywa 80 goli na mecz, podczas gdy Dertona zdobywa 80. Jest r贸偶nica bramek w tych meczach mi臋dzy dwoma zespo艂ami wynosi 479-463. De' Longhi Treviso wygra艂 mecze 4, a Dertona wygra艂 2. Ostatni mecz pomi臋dzy tymi dru偶ynami odby艂 si臋 w dniu 23.12.23 i zako艅czy艂 si臋 wynikiem 68:82.
Kto wygra?
De' Longhi Treviso przegl膮d
W 10 meczach, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, De' Longhi Treviso odni贸s艂 6 zwyci臋stw i 4 przegranych. W tych meczach De' Longhi Treviso zdoby艂 834 punkt贸w i straci艂 853. 艢rednia w klubach 83.4 punkt贸w na mecz i straconych 85.3 punkt贸w. W rezultacie De' Longhi Treviso osi膮gn膮艂 艂膮cznie 168.7 zdobytych i straconych punkt贸w.
Dertona przegl膮d
Klub koszykarski Dertona bra艂 udzia艂 w meczach 10, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, z wygranymi 5 i przegranymi 5. W tych meczach dru偶yna zdoby艂a 832 punkt贸w i straci艂a 786. 艢rednio w ka偶dym meczu w 10, Dertona zdoby艂o 83.2 punkt贸w i straci艂o 78.6 punkt贸w. Dlatego Dertona ma 艣rednio 161.8 zdobytych i straconych punkt贸w na mecz.
Ranking
| Zesp贸艂 | G | Z | S | SP | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. Derthona | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | 14 | 15 | 2337:2291 | 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14. De' Longhi Treviso | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | 11 | 18 | 2347:2471 | 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Mistrzostwa Nowej Zelandii. NBL
6652 Taranaki Mountainairs-Canterbury Rams
Filipiny. MPBL
Mindoro Tamaraws-Iloilo United Royals
Marikina Shoemasters-Val City Magic
Kanada. CEBL
Scarborough Shooting Stars-Montreal Alliance
Edmonton Stingers-Calgary Surge
Mistrzostwa Dominikany. LNB
Metros de Santiago-Caneros del Este
Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w
6 / 10 ostatnich mecz贸w De' Longhi Treviso we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie
4 / 6 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem De' Longhi Treviso w 2 kwarcie
6 / 10 ostatnich mecz贸w Dertona we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie
Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z1
6 / 10 ostatnich mecz贸w De' Longhi Treviso we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie
4 / 6 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem De' Longhi Treviso w 3 kwarcie
6 / 10 ostatnich mecz贸w Dertona we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie
Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z1
6 / 10 ostatnich mecz贸w De' Longhi Treviso we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie
4 / 6 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem De' Longhi Treviso w 1 kwarcie
Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z1
6 / 10 ostatnich mecz贸w De' Longhi Treviso we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
4 / 6 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem De' Longhi Treviso
5 / 10 ostatnich mecz贸w Dertona we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
Postaw:1x2 - Z1
4 / 10 ostatnich mecz贸w De' Longhi Treviso we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
5 / 10 ostatnich mecz贸w Dertona we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
2 / 6 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Dertona
Postaw:1x2 - Z2
4 / 10 ostatnich mecz贸w De' Longhi Treviso we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie
4 / 10 ostatnich mecz贸w Dertona we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie
2 / 6 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Dertona w 2 kwarcie
Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z2
Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 05.05.2024 19:42