Vale Cavala U21 - Salesianos Lisboa U21 Typy
Przegl膮d meczu
W tym artykule korzystamy z danych statystycznych, aby zapewni膰 dok艂adn膮 prognoz臋 nadchodz膮cego meczu koszyk贸wki pomi臋dzy Vale Cavala U21 a Salesianos Lisboa U21. Ta informacja zainteresuje entuzjast贸w zak艂ad贸w sportowych. Zawody odb臋d膮 si臋 w Portugalia kategorii Portuguese Liga U21 i rozpocznie si臋 o 16:40 w dniu 30.04.
Przepowiednie mecz贸w
Po dok艂adnej analizie statystyk Vale Cavala U21 i Salesianos Lisboa U21ustalili艣my, 偶e 1x2 - Z1 to najlepszy wyb贸r do obstawiania nadchodz膮cego meczu. Przewidujemy, 偶e mo偶e to doprowadzi膰 do znacz膮cej wygranej przy 1.2.
30/04/2025
Vale Cavala U21
Salesianos Lisboa U21
Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 30.04.2025 19:41
H2H i poprzednie wyniki
W tej chwili Vale Cavala U21 i Salesianos Lisboa U21grali ze sob膮 4 razy. 艢rednio Vale Cavala U21 zdobywa 79 goli na mecz, podczas gdy Salesianos Lisboa U21 zdobywa 79. Jest r贸偶nica bramek w tych meczach mi臋dzy dwoma zespo艂ami wynosi 317-275. Vale Cavala U21 wygra艂 mecze 3, a Salesianos Lisboa U21 wygra艂 1. Ostatni mecz pomi臋dzy tymi dru偶ynami odby艂 si臋 w dniu 28.02.25 i zako艅czy艂 si臋 wynikiem 54:72.
Kto wygra?
Vale Cavala U21 przegl膮d
Na podstawie dost臋pnych statystyk, Vale Cavala U21 uczestniczy艂 w meczach 10, wygrywaj膮c mecze 3 i przegrywaj膮c 6. W tych meczach Vale Cavala U21 zdoby艂 570 punkt贸w i straci艂 613. 艢rednia dru偶yna Vale Cavala U21 zdoby艂a 57 punkt贸w na mecz i straci艂a 61.3 punkt贸w. W rezultacie klub uzyska艂 艣redni膮 118.3 straconych i zdobytych punkt贸w.
Salesianos Lisboa U21 przegl膮d
Dru偶yna koszyk贸wki Salesianos Lisboa U21 rozegra艂a mecze 10, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, wygrywaj膮c mecze 0 i przegrywaj膮c 10. We wszystkich tych meczach dru偶yna zdoby艂a 478 punkt贸w i straci艂a 795. 艢rednio w ka偶dym meczu 10 dru偶yna Salesianos Lisboa U21 zdoby艂a 47.8 punkt贸w i straci艂a 79.5 punkt贸w. Og贸lnie Salesianos Lisboa U21 uzyska艂o 艣rednio 127.3 punkt贸w na mecz w po艂膮czeniu z zdobytymi i straconymi punktami.
Inne przewidywania
Mistrzostwa S艂owacji. SBL
BKM Lucenec-Nitra Blue Wings
WNBA Commissioner鈥檚 Cup
New York Liberty (Kobiety)-Las Vegas Aces (kobiety)
Mistrzostwa Urugwaju. Druga dywizja
CA Stockolmo-CA Marne
Deportivo Sayago -Montevideo Basket
Verdirrojo Montevideo-Urupan de Pando
Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w
3 / 10 ostatnich mecz贸w Vale Cavala U21 we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie
4 / 10 ostatnich mecz贸w Salesianos Lisboa U21 we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie
1 / 4 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Salesianos Lisboa U21 w 2 kwarcie
Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z2
4 / 10 ostatnich mecz贸w Salesianos Lisboa U21 we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie
2 / 4 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Salesianos Lisboa U21 w 1 kwarcie
Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z2
4 / 10 ostatnich mecz贸w Vale Cavala U21 we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie
4 / 10 ostatnich mecz贸w Salesianos Lisboa U21 we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie
2 / 4 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Salesianos Lisboa U21 w 3 kwarcie
Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z2
5 / 10 ostatnich mecz贸w Vale Cavala U21 we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie
2 / 4 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Vale Cavala U21 w 1 kwarcie
Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z1
4 / 10 ostatnich mecz贸w Vale Cavala U21 we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie
2 / 4 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Vale Cavala U21 w 2 kwarcie
6 / 10 ostatnich mecz贸w Salesianos Lisboa U21 we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie
Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z1
3 / 10 ostatnich mecz贸w Vale Cavala U21 we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
3 / 4 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Vale Cavala U21
10 / 10 ostatnich mecz贸w Salesianos Lisboa U21 we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
3 / 4 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂 si臋 zwyci臋stwem Salesianos Lisboa U21
Postaw:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 1
Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 30.04.2025 19:41