Columbus Blue Jackets - Carolina Hurricanes Typy
Przegląd meczu
Mecz pomiędzy Columbus Blue Jackets i Carolina Hurricanes w USA jest zaplanowany na 17.03 jako część turnieju NHL. Gra rozpocznie się o 19:00. Możesz odwiedzić tę stronę, aby przestudiować statystyki gier i prognozy dotyczące zakładów sportowych.
H2H i poprzednie wyniki
Columbus Blue Jackets i Carolina Hurricanes rozegrały ze sobą 17 raz na lodowisku hokejowym, gdzie Columbus Blue Jackets wygrało 5, a Carolina Hurricanes wygrało 12 gier. Łączna różnica bramek dla wszystkich rozegranych meczów to 44-72. Ich ostatnie spotkanie miało miejsce 09.12.25, a końcowy wynik to 4:1.
Kto wygra?
Wskazówki dotyczące zakładów
4 / 10 ostatnich meczów Columbus Blue Jackets we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. tercji
3 / 10 ostatnich meczów Carolina Hurricanes we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 2. tercji
4 / 10 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się Carolina Hurricanes zwycięstwem w 2. tercji
Postaw:1x2 - 2 okres - Z2
3 / 10 ostatnich meczów Columbus Blue Jackets we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 1. tercji
4 / 10 ostatnich meczów Carolina Hurricanes we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 1. tercji
3 / 10 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się Carolina Hurricanes zwycięstwem w 1. tercji
Postaw:1x2 - 1 okres - Z2
3 / 10 ostatnich meczów Columbus Blue Jackets we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 3. tercji
4 / 10 ostatnich meczów Carolina Hurricanes we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 3. tercji
2 / 10 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się Carolina Hurricanes zwycięstwem w 3. tercji
Postaw:1x2 - 3 okres - Z2
5 / 10 ostatnich meczów Columbus Blue Jackets we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
7 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Columbus Blue Jackets
7 / 10 ostatnich meczów Carolina Hurricanes we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
7 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Carolina Hurricanes
Postaw:Zwycięzca - Zespół 2
5 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Columbus Blue Jackets nie zremisowało
7 / 10 of the last matches between the teams ended in a win
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Carolina Hurricanes nie zremisowało
Postaw:Podwójna szansa - 12
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Columbus Blue Jackets nie przegrała
1 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Carolina Hurricanes
Postaw:Podwójna szansa - 1X
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 17.03.2026 19:41
Columbus Blue Jackets przegląd
Wszystkie statystyki meczów hokejowych drużyny Columbus Blue Jackets są dostępne na tej stronie. Klub rozegrał 10 meczów, średnio 3.5 strzelonych bramek na mecz i 3 straconych bramek na mecz. Całkowita liczba zdobytych bramek i stracona komenda to 6.5. Z tych 10 meczów, Columbus Blue Jackets wygrał 5 meczów i przegrał 5 meczów. Klub zdobył 35 goli i nie trafił 30.
Carolina Hurricanes przegląd
Na tej stronie możesz zobaczyć statystyki wszystkich meczów hokejowych 10, w których uczestniczył Carolina Hurricanes. Drużyna wygrała mecze 7 i przegrała mecze 3 w tych meczach. Według ich wyników brakuje im w średnio 3 goli na mecz i 3.9 goli. Całkowita średnia liczba goli zdobytych i straconych przez klub wynosi 6.9. Carolina Hurricanes strzeliło 39 goli i straciło 30.
Przepowiednie meczów
Na podstawie analizy statystycznej klubów hokejowych Columbus Blue Jackets i Carolina Hurricanes przewidzieliśmy, że 1x2 - Z2 będzie najkorzystniejszą opcją obstawiania tego meczu. Dlatego nasz obliczony współczynnik dla tego wyniku to 2.24, jeśli zakład wygrywa.
17/03/2026
Columbus Blue Jackets
Carolina Hurricanes
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 17.03.2026 19:41