Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

HC Asiago - Khl Sisak Typy

Odświeżać
Zakończone 28/12 14:30
Country: Świat

Przegląd meczu

Dnia 28.12, w Świat, mecz pomiędzy HC Asiago i Khl Sisak odbędzie się w ramach turnieju Alps Hockey League. Mecz rozpocznie się o 14:30. Możesz znaleźć statystyki gry i oparte na nich prognozy na tej stronie, jeśli jesteś zainteresowany zakładami sportowymi.

H2H i poprzednie wyniki

HC Asiago i Khl Sisak rozegrały ze sobą 2 raz na lodowisku hokejowym, gdzie HC Asiago wygrało 1, a Khl Sisak wygrało 1 gier. Łączna różnica bramek dla wszystkich rozegranych meczów to 6-6. Ich ostatnie spotkanie miało miejsce 27.11.25, a końcowy wynik to 1:2.

Łeb w łeb

Wygrywa
Wygrywa
3
1

Kto wygra?

Zagłosuj, aby zobaczyć wynik
HC Asiago
ASI - %
Khl Sisak
SIS - %

Wskazówki dotyczące zakładów

HC Asiago

5 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach HC Asiago nie zremisowało

HC Asiago Khl Sisak

2 / 2 of the last matches between the teams ended in a win

Khl Sisak

6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Khl Sisak nie zremisowało

Postaw:Podwójna szansa - 12

HC Asiago

3 / 10 ostatnich meczów HC Asiago we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

HC Asiago

1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem HC Asiago

Khl Sisak

7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Khl Sisak nie przegrała

Postaw:Podwójna szansa - X2

HC Asiago

6 / 10 ostatnich meczów HC Asiago we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 2. tercji

HC Asiago

1 / 2 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się HC Asiago zwycięstwem w 2. tercji

Khl Sisak

4 / 10 ostatnich meczów Khl Sisak we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. tercji

Postaw:1x2 - 2 okres - Z1

HC Asiago

6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach HC Asiago nie przegrała

Khl Sisak

1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Khl Sisak

Postaw:Podwójna szansa - 1X

HC Asiago

3 / 10 ostatnich meczów HC Asiago we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Khl Sisak

4 / 10 ostatnich meczów Khl Sisak we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

Khl Sisak

1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Khl Sisak

Postaw:1x2 - Z2

HC Asiago

3 / 10 ostatnich meczów HC Asiago we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

HC Asiago

1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem HC Asiago

Khl Sisak

3 / 10 ostatnich meczów Khl Sisak we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Khl Sisak

1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Khl Sisak

Postaw:Zwycięzca - Zespół 1

HC Asiago przegląd

Na tej stronie można znaleźć wszystkie dostępne statystyki meczów hokejowych HC Asiago. Klub rozegrał 10 meczów, średnio 3.2 goli strzelonych na mecz i 4 straconych goli na mecz. Całkowita liczba bramek zdobytych i straconych przez drużynę to 7.2. Z tych 10 gry HC Asiago wygrał 3 i przegrał 6 meczów. Ponadto klub hokejowy zdobył 32 i stracił 40 bramek.

Khl Sisak przegląd

Wszystkie dostępne statystyki wydajności drużyny Khl Sisak można znaleźć w rozegranych meczach hokejowych 10 na tej stronie. W tych grach drużyna Khl Sisak wygrała mecze 6 i przegrała mecze 3. Ich średnia wydajność pokazuje że stracili 1.9 goli na mecz i strzelili 2.6 goli. Ogólna średnia strzelonych i straconych goli Khl Sisak wynosi 4.5, a klub strzelił 26 goli i stracił 19 goli.

Przepowiednie meczów

Analizując statystyki klubów hokejowych HC Asiago i Khl Sisak, przewidzieliśmy, że Zwycięzca - Zespół 2 jest najbardziej opłacalną opcją obstawiania tego meczu.

28/12/2025

HC Asiago

14:30

Khl Sisak

Bet:Zwycięzca - Zespół 2

Miejsce Zakład