HC Sparta Prague U20 - HC Vitkovice Ridera U20 Typy
Przegląd meczu
Mecz pomiędzy HC Sparta Prague U20 i HC Vitkovice Ridera U20 w Czechy jest zaplanowany na 16.01 jako część turnieju U20 Extraliga Junioru. Gra rozpocznie się o 12:30. Możesz odwiedzić tę stronę, aby przestudiować statystyki gier i prognozy dotyczące zakładów sportowych.
H2H i poprzednie wyniki
Podczas 2 meczów hokejowych drużyny HC Sparta Prague U20 i HC Vitkovice Ridera U20 rywalizowały ze sobą, przy czym HC Sparta Prague U20 wygrywało mecze 1, a HC Vitkovice Ridera U20 wygrywało mecze 1. Całkowita różnica bramek między drużynami we wszystkich rozegranych meczach to 8-6. Ostatni raz spotkali się w dniu 21.11.25 z końcowym wynikiem 6:2.
Kto wygra?
Wskazówki dotyczące zakładów
7 / 10 ostatnich meczów HC Sparta Prague U20 we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem HC Sparta Prague U20
6 / 10 ostatnich meczów HC Vitkovice Ridera U20 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem HC Vitkovice Ridera U20
Postaw:Zwycięzca - Zespół 1
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach HC Sparta Prague U20 nie przegrała
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem HC Vitkovice Ridera U20
Postaw:Podwójna szansa - 1X
6 / 10 ostatnich meczów HC Sparta Prague U20 we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem HC Sparta Prague U20
4 / 10 ostatnich meczów HC Vitkovice Ridera U20 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
Postaw:1x2 - Z1
3 / 10 ostatnich meczów HC Sparta Prague U20 we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 2. tercji
1 / 2 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się HC Sparta Prague U20 zwycięstwem w 2. tercji
5 / 10 ostatnich meczów HC Vitkovice Ridera U20 we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. tercji
Postaw:1x2 - 2 okres - Z1
3 / 10 ostatnich meczów HC Sparta Prague U20 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem HC Sparta Prague U20
5 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach HC Vitkovice Ridera U20 nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
4 / 10 ostatnich meczów HC Sparta Prague U20 we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. tercji
4 / 10 ostatnich meczów HC Vitkovice Ridera U20 we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 2. tercji
1 / 2 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się HC Vitkovice Ridera U20 zwycięstwem w 2. tercji
Postaw:1x2 - 2 okres - Z2
HC Sparta Prague U20 przegląd
Na tej stronie można znaleźć wszystkie dostępne statystyki meczów hokejowych HC Sparta Prague U20. Klub rozegrał 10 meczów, średnio 3.7 goli strzelonych na mecz i 3.5 straconych goli na mecz. Całkowita liczba bramek zdobytych i straconych przez drużynę to 7.2. Z tych 10 gry HC Sparta Prague U20 wygrał 7 i przegrał 3 meczów. Ponadto klub hokejowy zdobył 37 i stracił 35 bramek.
HC Vitkovice Ridera U20 przegląd
Ta strona przedstawia wszystkie dostępne statystyki gry HC Vitkovice Ridera U20 w 10 meczach hokejowych, w których grali. HC Vitkovice Ridera U20 wygrał 3 i przegrał 6 gier w tych meczach. Biorąc pod uwagę ich występy, tracą średnio 3.1 bramek na mecz i zdobywają 3.1 goli. Łączna średnia bramek strzelonych i straconych przez drużynę to 6.2. Klub zdobył 31 i stracił 31 goli.
Przepowiednie meczów
Na podstawie analizy statystycznej klubów hokejowych HC Sparta Prague U20 i HC Vitkovice Ridera U20 przewidzieliśmy, że Podwójna szansa - 12 będzie najkorzystniejszą opcją obstawiania tego meczu.
16/01/2026
HC Sparta Prague U20
HC Vitkovice Ridera U20
Bet:Podwójna szansa - 12
Miejsce Zakład