Ilves Tampere U20 - TPS U20 Typy
Przegląd meczu
Mecz pomiędzy Ilves Tampere U20 i TPS U20 w Finlandia jest zaplanowany na 12.02 jako część turnieju U20 SM Sarja. Gra rozpocznie się o 12:00. Możesz odwiedzić tę stronę, aby przestudiować statystyki gier i prognozy dotyczące zakładów sportowych.
H2H i poprzednie wyniki
Podczas 1 meczów hokejowych drużyny Ilves Tampere U20 i TPS U20 rywalizowały ze sobą, przy czym Ilves Tampere U20 wygrywało mecze 1, a TPS U20 wygrywało mecze 0. Całkowita różnica bramek między drużynami we wszystkich rozegranych meczach to 7-1. Ostatni raz spotkali się w dniu 22.11.25 z końcowym wynikiem 1:7.
Kto wygra?
Wskazówki dotyczące zakładów
6 / 10 ostatnich meczów Ilves Tampere U20 we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 1. tercji
1 / 1 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się Ilves Tampere U20 zwycięstwem w 1. tercji
2 / 10 ostatnich meczów TPS U20 we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 1. tercji
Postaw:1x2 - 1 okres - Z1
5 / 10 ostatnich meczów Ilves Tampere U20 we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 2. tercji
1 / 1 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się Ilves Tampere U20 zwycięstwem w 2. tercji
Postaw:1x2 - 2 okres - Z1
6 / 10 ostatnich meczów Ilves Tampere U20 we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Ilves Tampere U20
3 / 10 ostatnich meczów TPS U20 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
Postaw:1x2 - Z1
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Ilves Tampere U20 nie zremisowało
1 / 1 of the last matches between the teams ended in a win
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach TPS U20 nie zremisowało
Postaw:Podwójna szansa - 12
9 / 10 ostatnich meczów Ilves Tampere U20 we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Ilves Tampere U20
3 / 10 ostatnich meczów TPS U20 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem TPS U20
Postaw:Zwycięzca - Zespół 1
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Ilves Tampere U20 nie przegrała
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem TPS U20
Postaw:Podwójna szansa - 1X
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 12.02.2026 18:40
Ilves Tampere U20 przegląd
Ta strona zawiera dostępne statystyki meczów hokejowych 10 klubów, średnia 4.7 zdobytych bramek i 2.6 straconych bramek na mecz. Całkowita suma bramek zdobytych i straconych przez drużyna ma 7.3. Z tych 10 meczów, Ilves Tampere U20 wygrało 9 meczów i przegrało 1 meczów. Drużyna zdobyła 47 goli i straciła 26 goli.
TPS U20 przegląd
Ta strona przedstawia wszystkie dostępne statystyki gry TPS U20 w 10 meczach hokejowych, w których grali. TPS U20 wygrał 7 i przegrał 3 gier w tych meczach. Biorąc pod uwagę ich występy, tracą średnio 1.7 bramek na mecz i zdobywają 2.7 goli. Łączna średnia bramek strzelonych i straconych przez drużynę to 4.4. Klub zdobył 27 i stracił 17 goli.
Przepowiednie meczów
Na podstawie analizy statystycznej klubów hokejowych Ilves Tampere U20 i TPS U20 przewidzieliśmy, że 1x2 - Z1 będzie najkorzystniejszą opcją obstawiania tego meczu. Dlatego nasz obliczony współczynnik dla tego wyniku to 2.01, jeśli zakład wygrywa.
12/02/2026
Ilves Tampere U20
TPS U20
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 12.02.2026 18:40