Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

Pensacola Ice Flyers - Macon Mayhem Typy

Odświeżać
Zakończone 18/01 17:05
Country: USA
League: SPHL

Przegląd meczu

18.01 - dzień, w którym Pensacola Ice Flyers i Macon Mayhem zmierzą się ze sobą w meczu należącym do kategorii USA pod auspicjami turnieju SPHL. Gra rozpocznie się o 17:05. Jeśli lubisz obstawiać sport, na tej stronie znajdziesz statystyki gier i oparte na nich prognozy.

H2H i poprzednie wyniki

Podczas 45 meczów hokejowych drużyny Pensacola Ice Flyers i Macon Mayhem rywalizowały ze sobą, przy czym Pensacola Ice Flyers wygrywało mecze 28, a Macon Mayhem wygrywało mecze 12. Całkowita różnica bramek między drużynami we wszystkich rozegranych meczach to 159-113. Ostatni raz spotkali się w dniu 31.12.25 z końcowym wynikiem 1:2.

Łeb w łeb

Wygrywa
Wygrywa
3
2

Kto wygra?

Zagłosuj, aby zobaczyć wynik
Pensacola Ice Flyers
PEN - %
Macon Mayhem
MAC - %

Wskazówki dotyczące zakładów

Pensacola Ice Flyers

5 / 10 ostatnich meczów Pensacola Ice Flyers we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

Pensacola Ice Flyers

5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Pensacola Ice Flyers

Macon Mayhem

6 / 10 ostatnich meczów Macon Mayhem we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Macon Mayhem

5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Macon Mayhem

Postaw:Zwycięzca - Zespół 1

Pensacola Ice Flyers

5 / 10 ostatnich meczów Pensacola Ice Flyers we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Pensacola Ice Flyers

5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Pensacola Ice Flyers

Macon Mayhem

4 / 10 ostatnich meczów Macon Mayhem we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

Macon Mayhem

5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Macon Mayhem

Postaw:Zwycięzca - Zespół 2

Pensacola Ice Flyers

6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Pensacola Ice Flyers nie przegrała

Macon Mayhem

3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Macon Mayhem

Postaw:Podwójna szansa - 1X

Pensacola Ice Flyers

4 / 10 ostatnich meczów Pensacola Ice Flyers we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Pensacola Ice Flyers

5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Pensacola Ice Flyers

Macon Mayhem

5 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Macon Mayhem nie przegrała

Postaw:Podwójna szansa - X2

Pensacola Ice Flyers

5 / 10 ostatnich meczów Pensacola Ice Flyers we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

Pensacola Ice Flyers

3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Pensacola Ice Flyers

Macon Mayhem

5 / 10 ostatnich meczów Macon Mayhem we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Postaw:1x2 - Z1

Pensacola Ice Flyers

5 / 10 ostatnich meczów Pensacola Ice Flyers we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 3. tercji

Pensacola Ice Flyers

2 / 10 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się Pensacola Ice Flyers zwycięstwem w 3. tercji

Macon Mayhem

4 / 10 ostatnich meczów Macon Mayhem we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 3. tercji

Postaw:1x2 - 3 okres - Z1

Pensacola Ice Flyers przegląd

Na tej stronie można znaleźć wszystkie dostępne statystyki meczów hokejowych Pensacola Ice Flyers. Klub rozegrał 10 meczów, średnio 3 goli strzelonych na mecz i 3 straconych goli na mecz. Całkowita liczba bramek zdobytych i straconych przez drużynę to 6. Z tych 10 gry Pensacola Ice Flyers wygrał 5 i przegrał 5 meczów. Ponadto klub hokejowy zdobył 30 i stracił 30 bramek.

Macon Mayhem przegląd

Na tej stronie możesz zobaczyć statystyki wszystkich meczów hokejowych 10, w których uczestniczył Macon Mayhem. Drużyna wygrała mecze 4 i przegrała mecze 6 w tych meczach. Według ich wyników brakuje im w średnio 2.9 goli na mecz i 2.5 goli. Całkowita średnia liczba goli zdobytych i straconych przez klub wynosi 5.4. Macon Mayhem strzeliło 25 goli i straciło 29.

Przepowiednie meczów

Silna analiza statystyczna klubów hokejowych Pensacola Ice Flyers i Macon Mayhem doprowadziła nas do wniosku, że Podwójna szansa - 12 jest najkorzystniejszym zakładem na ten mecz.

18/01/2026

Pensacola Ice Flyers

17:05

Macon Mayhem

Bet:Podwójna szansa - 12

Miejsce Zakład