Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

Princeton Tigers - St Lawrence Saints Typy

Odświeżać
Zakończone 10/02 15:00
Country: USA
League: NCAA Kobiety

Przegląd meczu

Dnia 10.02, w USA, mecz pomiędzy Princeton Tigers i St Lawrence Saints odbędzie się w ramach turnieju NCAA Kobiety. Mecz rozpocznie się o 15:00. Możesz znaleźć statystyki gry i oparte na nich prognozy na tej stronie, jeśli jesteś zainteresowany zakładami sportowymi.

H2H i poprzednie wyniki

Podczas 7 meczów hokejowych drużyny Princeton Tigers i St Lawrence Saints rywalizowały ze sobą, przy czym Princeton Tigers wygrywało mecze 2, a St Lawrence Saints wygrywało mecze 3. Całkowita różnica bramek między drużynami we wszystkich rozegranych meczach to 13-15. Ostatni raz spotkali się w dniu 27.10.23 z końcowym wynikiem 7:2.

Łeb w łeb

Wygrywa
Wygrywa
1
3

Kto wygra?

Zagłosuj, aby zobaczyć wynik
Princeton Tigers
PRI - %
St Lawrence Saints
ST - %

Wskazówki dotyczące zakładów

Princeton Tigers

3 / 10 ostatnich meczów Princeton Tigers we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Princeton Tigers

3 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Princeton Tigers

St Lawrence Saints

3 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem St Lawrence Saints

Postaw:Zwycięzca - Zespół 2

Princeton Tigers

4 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Princeton Tigers nie przegrała

St Lawrence Saints

2 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem St Lawrence Saints

Postaw:Podwójna szansa - 1X

Princeton Tigers

2 / 10 ostatnich meczów Princeton Tigers we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

St Lawrence Saints

3 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem St Lawrence Saints

Postaw:1x2 - Z2

Princeton Tigers

2 / 10 ostatnich meczów Princeton Tigers we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Princeton Tigers

3 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Princeton Tigers

Postaw:Podwójna szansa - X2

Princeton Tigers

2 / 10 ostatnich meczów Princeton Tigers we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

Princeton Tigers

2 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Princeton Tigers

St Lawrence Saints

1 / 10 ostatnich meczów St Lawrence Saints we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

St Lawrence Saints

2 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem St Lawrence Saints

Postaw:Zwycięzca - Zespół 1

Princeton Tigers

1 / 10 ostatnich meczów Princeton Tigers we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 3. tercji

Princeton Tigers

3 / 7 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się Princeton Tigers zwycięstwem w 3. tercji

Postaw:1x2 - 3 okres - Z1

Princeton Tigers przegląd

Wszystkie statystyki meczów hokejowych drużyny Princeton Tigers są dostępne na tej stronie. Klub rozegrał 10 meczów, średnio 1.5 strzelonych bramek na mecz i 1.8 straconych bramek na mecz. Całkowita liczba zdobytych bramek i stracona komenda to 3.3. Z tych 10 meczów, Princeton Tigers wygrał 2 meczów i przegrał 3 meczów. Klub zdobył 15 goli i nie trafił 18.

St Lawrence Saints przegląd

Na tej stronie możesz zobaczyć statystyki wszystkich meczów hokejowych 10, w których uczestniczył St Lawrence Saints. Drużyna wygrała mecze 0 i przegrała mecze 1 w tych meczach. Według ich wyników brakuje im w średnio 0.6 goli na mecz i 0.4 goli. Całkowita średnia liczba goli zdobytych i straconych przez klub wynosi 1. St Lawrence Saints strzeliło 4 goli i straciło 6.

Przepowiednie meczów

Na podstawie analizy statystycznej klubów hokejowych Princeton Tigers i St Lawrence Saints przewidzieliśmy, że Podwójna szansa - 12 będzie najkorzystniejszą opcją obstawiania tego meczu.

10/02/2024

Princeton Tigers

15:00

St Lawrence Saints

Bet:Podwójna szansa - 12

Miejsce Zakład