Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

Rouyn Noranda Huskies - Rimouski Oceanic Typy

Odświeżać
Zakończone 28/01 19:00

Przegląd meczu

Mecz pomiędzy Rouyn Noranda Huskies i Rimouski Oceanic w Kanada jest zaplanowany na 28.01 jako część turnieju Quebec Major Junior Hockey League. Gra rozpocznie się o 19:00. Możesz odwiedzić tę stronę, aby przestudiować statystyki gier i prognozy dotyczące zakładów sportowych.

H2H i poprzednie wyniki

Podczas 12 meczów hokejowych drużyny Rouyn Noranda Huskies i Rimouski Oceanic rywalizowały ze sobą, przy czym Rouyn Noranda Huskies wygrywało mecze 7, a Rimouski Oceanic wygrywało mecze 5. Całkowita różnica bramek między drużynami we wszystkich rozegranych meczach to 35-35. Ostatni raz spotkali się w dniu 05.01.25 z końcowym wynikiem 4:5.

Łeb w łeb

Wygrywa
Wygrywa
3
1

Kto wygra?

Zagłosuj, aby zobaczyć wynik
Rouyn Noranda Huskies
ROU - %
Rimouski Oceanic
RIM - %

Wskazówki dotyczące zakładów

Rouyn Noranda Huskies

3 / 10 ostatnich meczów Rouyn Noranda Huskies we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

Rouyn Noranda Huskies

6 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Rouyn Noranda Huskies

Rimouski Oceanic

8 / 10 ostatnich meczów Rimouski Oceanic we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Rimouski Oceanic

6 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Rimouski Oceanic

Postaw:Zwycięzca - Zespół 1

Rouyn Noranda Huskies

6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Rouyn Noranda Huskies nie przegrała

Rimouski Oceanic

4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Rimouski Oceanic

Postaw:Podwójna szansa - 1X

Rouyn Noranda Huskies

7 / 10 ostatnich meczów Rouyn Noranda Huskies we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Rouyn Noranda Huskies

4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Rouyn Noranda Huskies

Rimouski Oceanic

2 / 10 ostatnich meczów Rimouski Oceanic we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

Rimouski Oceanic

4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Rimouski Oceanic

Postaw:Zwycięzca - Zespół 2

Rouyn Noranda Huskies

2 / 10 ostatnich meczów Rouyn Noranda Huskies we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

Rouyn Noranda Huskies

4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Rouyn Noranda Huskies

Rimouski Oceanic

8 / 10 ostatnich meczów Rimouski Oceanic we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Postaw:1x2 - Z1

Rouyn Noranda Huskies

5 / 10 ostatnich meczów Rouyn Noranda Huskies we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 1. tercji

Rimouski Oceanic

3 / 10 ostatnich meczów Rimouski Oceanic we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 1. tercji

Rimouski Oceanic

5 / 10 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się Rimouski Oceanic zwycięstwem w 1. tercji

Postaw:1x2 - 1 okres - Z2

Rouyn Noranda Huskies

4 / 10 ostatnich meczów Rouyn Noranda Huskies we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 2. tercji

Rouyn Noranda Huskies

2 / 10 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się Rouyn Noranda Huskies zwycięstwem w 2. tercji

Rimouski Oceanic

5 / 10 ostatnich meczów Rimouski Oceanic we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. tercji

Postaw:1x2 - 2 okres - Z1

Rouyn Noranda Huskies przegląd

Ta strona zawiera dostępne statystyki meczów hokejowych 10 klubów, średnia 2.8 zdobytych bramek i 3.7 straconych bramek na mecz. Całkowita suma bramek zdobytych i straconych przez drużyna ma 6.5. Z tych 10 meczów, Rouyn Noranda Huskies wygrało 3 meczów i przegrało 7 meczów. Drużyna zdobyła 28 goli i straciła 37 goli.

Rimouski Oceanic przegląd

Wszystkie dostępne statystyki wydajności drużyny Rimouski Oceanic można znaleźć w rozegranych meczach hokejowych 10 na tej stronie. W tych grach drużyna Rimouski Oceanic wygrała mecze 2 i przegrała mecze 8. Ich średnia wydajność pokazuje że stracili 5 goli na mecz i strzelili 2.6 goli. Ogólna średnia strzelonych i straconych goli Rimouski Oceanic wynosi 7.6, a klub strzelił 26 goli i stracił 50 goli.

Przepowiednie meczów

Silna analiza statystyczna klubów hokejowych Rouyn Noranda Huskies i Rimouski Oceanic doprowadziła nas do wniosku, że Podwójna szansa - 12 jest najkorzystniejszym zakładem na ten mecz.

28/01/2026

Rouyn Noranda Huskies

19:00

Rimouski Oceanic

Bet:Podwójna szansa - 12

Miejsce Zakład