Varese Hockey - HC Eppan Pirates Typy
Przegląd meczu
Dnia 17.01, w Włochy, mecz pomiędzy Varese Hockey i HC Eppan Pirates odbędzie się w ramach turnieju IHL. Mecz rozpocznie się o 12:30. Możesz znaleźć statystyki gry i oparte na nich prognozy na tej stronie, jeśli jesteś zainteresowany zakładami sportowymi.
H2H i poprzednie wyniki
Varese Hockey i HC Eppan Pirates rozegrały ze sobą 2 raz na lodowisku hokejowym, gdzie Varese Hockey wygrało 1, a HC Eppan Pirates wygrało 1 gier. Łączna różnica bramek dla wszystkich rozegranych meczów to 8-6. Ich ostatnie spotkanie miało miejsce 23.12.25, a końcowy wynik to 5:4.
Kto wygra?
Wskazówki dotyczące zakładów
6 / 10 ostatnich meczów Varese Hockey we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Varese Hockey
6 / 10 ostatnich meczów HC Eppan Pirates we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem HC Eppan Pirates
Postaw:Zwycięzca - Zespół 2
5 / 10 ostatnich meczów Varese Hockey we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
6 / 10 ostatnich meczów HC Eppan Pirates we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem HC Eppan Pirates
Postaw:1x2 - Z2
5 / 10 ostatnich meczów Varese Hockey we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Varese Hockey
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach HC Eppan Pirates nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
5 / 10 ostatnich meczów Varese Hockey we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 1. tercji
1 / 2 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się Varese Hockey zwycięstwem w 1. tercji
4 / 10 ostatnich meczów HC Eppan Pirates we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 1. tercji
Postaw:1x2 - 1 okres - Z1
4 / 10 ostatnich meczów Varese Hockey we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 2. tercji
1 / 2 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się Varese Hockey zwycięstwem w 2. tercji
3 / 10 ostatnich meczów HC Eppan Pirates we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. tercji
Postaw:1x2 - 2 okres - Z1
4 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Varese Hockey nie przegrała
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem HC Eppan Pirates
Postaw:Podwójna szansa - 1X
Varese Hockey przegląd
Wszystkie statystyki meczów hokejowych drużyny Varese Hockey są dostępne na tej stronie. Klub rozegrał 10 meczów, średnio 2.3 strzelonych bramek na mecz i 2.7 straconych bramek na mecz. Całkowita liczba zdobytych bramek i stracona komenda to 5. Z tych 10 meczów, Varese Hockey wygrał 3 meczów i przegrał 6 meczów. Klub zdobył 23 goli i nie trafił 27.
HC Eppan Pirates przegląd
Ta strona przedstawia wszystkie dostępne statystyki gry HC Eppan Pirates w 10 meczach hokejowych, w których grali. HC Eppan Pirates wygrał 6 i przegrał 3 gier w tych meczach. Biorąc pod uwagę ich występy, tracą średnio 3.4 bramek na mecz i zdobywają 4.2 goli. Łączna średnia bramek strzelonych i straconych przez drużynę to 7.6. Klub zdobył 42 i stracił 34 goli.
Przepowiednie meczów
Silna analiza statystyczna klubów hokejowych Varese Hockey i HC Eppan Pirates doprowadziła nas do wniosku, że Podwójna szansa - 12 jest najkorzystniejszym zakładem na ten mecz.
17/01/2026
Varese Hockey
HC Eppan Pirates
Bet:Podwójna szansa - 12
Miejsce Zakład