Aoi Ito - Tereza Martincova: Typy
Przegląd meczu
Korzystając z dostępnych statystyk, nasza strona przewidziała wynik meczu ITF Kobiety - Singiel pomiędzy Aoi Ito i Tereza Martincova. Ten mecz jest częścią turnieju W50 Corroios-Seixal i rozpocznie się o 10:10 dnia 10.07.
Kto wygra?
Wskazówki dotyczące zakładów
6 / 10 ostatnich meczów Tereza Martincova we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 1 secie
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy zawodnikami zakończonych zwycięstwem Tereza Martincova w 1 secie
Postaw:Zwycięzca 1 zestaw - Zespół 2
7 / 10 ostatnich meczów Aoi Ito we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Aoi Ito
7 / 10 ostatnich meczów Tereza Martincova we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Tereza Martincova
Postaw:Zwycięzca - Zespół 2
3 / 10 ostatnich meczów Aoi Ito we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 1 secie
Postaw:Zwycięzca 1 zestaw - Zespół 1
3 / 10 ostatnich meczów Aoi Ito we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów Tereza Martincova we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
Postaw:Zwycięzca - Zespół 1
3 / 10 ostatnich meczów Aoi Ito we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 2 secie
Postaw:Zwycięzca 2 zestaw - Zespół 1
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 10.07.2025 10:40
Aoi Ito przegląd
W meczach, w których dostępne były statystyki, Aoi Ito rozegrał 10 meczów. W tych meczach Aoi Ito wygrał 12 setów i 130 meczów oraz przegrał 15 setów i 131 meczów. Gracz wygrał 3 razy w meczach 10 i przegrał 7.
Tereza Martincova przegląd
W oparciu o dostępne statystyki, Tereza Martincova rozegrał kilka meczów, wygrywając mecze 7, sety 15 i mecze 119. Z drugiej strony zespół poniósł również straty 3, przegrywając sety 7 i 80 gier.
Przepowiednie meczów
Nasza strona przeanalizowała statystyki rywalizujących drużyn, Aoi Ito i Tereza Martincova, i doszła do wniosku, że Zwycięzca - Zespół 2 jest najlepszym typem na ten mecz. Postawienie na tę prognozę da współczynnik wygranych 1.87.
10/07/2025
Aoi Ito
Tereza Martincova
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 10.07.2025 10:40