Buvaysar Gadamauri - Tommaso Compagnucci: Typy
Przegląd meczu
Na podstawie zebranych statystyk nasza strona dokonała najlepszej prognozy na nadchodzący mecz w kategorii Challenger Mężczyźni - Singielz udziałem zawodników Buvaysar Gadamauri i Tommaso Compagnucci Mecz odbywa się w ramach mistrzostw Cervia i powinien rozpocząć się o 06:40 w dniu 22.05.
Kto wygra?
Wskazówki dotyczące zakładów
5 / 10 ostatnich meczów Tommaso Compagnucci we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 1 secie
Postaw:Zwycięzca 1 zestaw - Zespół 2
2 / 10 ostatnich meczów Buvaysar Gadamauri we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
7 / 10 ostatnich meczów Tommaso Compagnucci we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
Postaw:Zwycięzca - Zespół 2
8 / 10 ostatnich meczów Buvaysar Gadamauri we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Buvaysar Gadamauri
3 / 10 ostatnich meczów Tommaso Compagnucci we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Tommaso Compagnucci
Postaw:Zwycięzca - Zespół 1
4 / 10 ostatnich meczów Buvaysar Gadamauri we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 1 secie
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy zawodnikami zakończonych zwycięstwem Buvaysar Gadamauri w 1 secie
Postaw:Zwycięzca 1 zestaw - Zespół 1
4 / 10 ostatnich meczów Buvaysar Gadamauri we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 2 secie
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy zawodnikami zakończonych zwycięstwem Buvaysar Gadamauri w 2 secie
Postaw:Zwycięzca 2 zestaw - Zespół 1
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 22.05.2026 07:40
Buvaysar Gadamauri przegląd
Zawodnik Buvaysar Gadamauri brał udział w meczach 10, dla których dostępne są statystyki. W tych meczach Buvaysar Gadamauri wygrał sety 17 i mecze 87, ale przegrał w setach 5 i meczach 87 Buvaysar Gadamauri wygrał 8 razy w meczach 10, ale przegrał 2.
Tommaso Compagnucci przegląd
W oparciu o dostępne statystyki, Tommaso Compagnucci rozegrał kilka meczów, wygrywając mecze 7, sety 14 i mecze 103. Z drugiej strony zespół poniósł również straty 3, przegrywając sety 6 i 86 gier.
Przepowiednie meczów
Po dokładnej analizie statystyk Buvaysar Gadamauri i Tommaso Compagnucci, nasza strona doszła do wniosku, że Zwycięzca - Zespół 2 to najbardziej opłacalny zakład na ten mecz. Dlatego jeśli zdecydujesz się postawić na tę prognozę, otrzymasz współczynnik wygranych w wysokości 2.445.
22/05/2026
Buvaysar Gadamauri
Tommaso Compagnucci
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 22.05.2026 07:40