Chloe Paquet - Whitney Osuigwe: Typy
Przegląd meczu
Korzystając z dostępnych statystyk, nasza strona przewidziała wynik meczu Challenger Kobiety - Singiel pomiędzy Chloe Paquet i Whitney Osuigwe. Ten mecz jest częścią turnieju Saint Malo i rozpocznie się o 06:25 dnia 28.04.
Kto wygra?
Wskazówki dotyczące zakładów
3 / 10 ostatnich meczów Chloe Paquet we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów Whitney Osuigwe we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
Postaw:Zwycięzca - Zespół 1
4 / 10 ostatnich meczów Chloe Paquet we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 1 secie
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy zawodnikami zakończonych zwycięstwem Chloe Paquet w 1 secie
Postaw:Zwycięzca 1 zestaw - Zespół 1
5 / 10 ostatnich meczów Whitney Osuigwe we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 1 secie
Postaw:Zwycięzca 1 zestaw - Zespół 2
5 / 10 ostatnich meczów Whitney Osuigwe we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 2 secie
Postaw:Zwycięzca 2 zestaw - Zespół 2
7 / 10 ostatnich meczów Chloe Paquet we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Chloe Paquet
5 / 10 ostatnich meczów Whitney Osuigwe we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Whitney Osuigwe
Postaw:Zwycięzca - Zespół 2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 28.04.2026 06:40
Chloe Paquet przegląd
Chloe Paquet rozegrał mecze 10, dla których dostępne są statystyki. Chloe Paquet wygrał 9 setów i 95 meczów, ale przegrał 15 setów i 124 meczów. Z 10 meczy, gracz wygrał 3 razy i przegrał 7 razy.
Whitney Osuigwe przegląd
Whitney Osuigwe rozegrał wiele meczów, a 12 12 podobno wygrał mecze 5, sety 11 i gry 101. Jednak drużyna nie była w stanie wygrać wszystkich meczów, przegrywając 5 razy, zestawy 12 i mecze 100.
Przepowiednie meczów
Nasza strona przeanalizowała statystyki rywalizujących drużyn, Chloe Paquet i Whitney Osuigwe, i doszła do wniosku, że Zwycięzca - Zespół 1 jest najlepszym typem na ten mecz. Postawienie na tę prognozę da współczynnik wygranych 2.498.
28/04/2026
Chloe Paquet
Whitney Osuigwe
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 28.04.2026 06:40