Digvijaypratap Singh - Shanker Heisnam: Typy
Przegląd meczu
Nasza strona przeanalizowała dostępne statystyki i przewidziała mecz pomiędzy zespołami Digvijaypratap Singh i Shanker Heisnam w kategorii ITF Mężczyźni - Singiel. Mecz odbędzie się w ramach rozgrywek M15 Ahmedabad, początek o 00:30 w dniu 26.03.
Kto wygra?
Wskazówki dotyczące zakładów
5 / 10 ostatnich meczów Digvijaypratap Singh we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Digvijaypratap Singh
4 / 6 ostatnich meczów Shanker Heisnam we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Shanker Heisnam
Postaw:Zwycięzca - Zespół 1
5 / 10 ostatnich meczów Digvijaypratap Singh we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 2 secie
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy zawodnikami zakończonych zwycięstwem Digvijaypratap Singh w 2 secie
Postaw:Zwycięzca 2 zestaw - Zespół 1
5 / 10 ostatnich meczów Digvijaypratap Singh we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 6 ostatnich meczów Shanker Heisnam we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
Postaw:Zwycięzca - Zespół 2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 26.03.2026 19:40
Digvijaypratap Singh przegląd
Zawodnik Digvijaypratap Singh brał udział w meczach 10, dla których dostępne są statystyki. W tych meczach Digvijaypratap Singh wygrał sety 11 i mecze 112, ale przegrał w setach 11 i meczach 112 Digvijaypratap Singh wygrał 5 razy w meczach 10, ale przegrał 5.
Shanker Heisnam przegląd
Dostępne statystyki pokazują, że drużyna Shanker Heisnam grała w różnych meczach. Drużyna wygrała mecze 2, sety 4 i gry 50, ale także poniosła straty 4, przegrywając sety 9 i 72 gier.
Przepowiednie meczów
Nasza strona przeanalizowała statystyki rywalizujących drużyn, Digvijaypratap Singh i Shanker Heisnam, i doszła do wniosku, że Zwycięzca - Zespół 1 jest najlepszym typem na ten mecz. Postawienie na tę prognozę da współczynnik wygranych 1.23.
26/03/2026
Digvijaypratap Singh
Shanker Heisnam
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 26.03.2026 19:40