Eudice Chong - Himeno Sakatsume: Typy
Przegląd meczu
Nasza strona przeanalizowała dostępne statystyki i przewidziała mecz pomiędzy zespołami Eudice Chong i Himeno Sakatsume w kategorii ITF Kobiety - Singiel. Mecz odbędzie się w ramach rozgrywek W35 Hong Kong, początek o 22:00 w dniu 05.07.
Kto wygra?
Wskazówki dotyczące zakładów
6 / 10 ostatnich meczów Eudice Chong we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 1 secie
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy zawodnikami zakończonych zwycięstwem Eudice Chong w 1 secie
Postaw:Zwycięzca 1 zestaw - Zespół 1
6 / 10 ostatnich meczów Eudice Chong we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 2 secie
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy zawodnikami zakończonych zwycięstwem Eudice Chong w 2 secie
Postaw:Zwycięzca 2 zestaw - Zespół 1
5 / 10 ostatnich meczów Himeno Sakatsume we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 2 secie
Postaw:Zwycięzca 2 zestaw - Zespół 2
5 / 10 ostatnich meczów Himeno Sakatsume we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 1 secie
Postaw:Zwycięzca 1 zestaw - Zespół 2
2 / 10 ostatnich meczów Eudice Chong we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Eudice Chong
8 / 10 ostatnich meczów Himeno Sakatsume we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Himeno Sakatsume
Postaw:Zwycięzca - Zespół 2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 05.07.2024 22:40
Eudice Chong przegląd
Eudice Chong rozegrał mecze 10, dla których dostępne są statystyki. Eudice Chong wygrał 16 setów i 125 meczów, ale przegrał 9 setów i 94 meczów. Z 10 meczy, gracz wygrał 8 razy i przegrał 2 razy.
Himeno Sakatsume przegląd
W oparciu o dostępne statystyki, Himeno Sakatsume rozegrał kilka meczów, wygrywając mecze 8, sety 17 i mecze 116. Z drugiej strony zespół poniósł również straty 2, przegrywając sety 4 i 66 gier.
Przepowiednie meczów
Po dokładnej analizie statystyk Eudice Chong i Himeno Sakatsume, nasza strona doszła do wniosku, że Zwycięzca - Zespół 1 to najbardziej opłacalny zakład na ten mecz. Dlatego jeśli zdecydujesz się postawić na tę prognozę, otrzymasz współczynnik wygranych w wysokości 2.42.
05/07/2024
Eudice Chong
Himeno Sakatsume
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 05.07.2024 22:40