Iwan Gachow - Buvaysar Gadamauri: Typy
Przegląd meczu
Korzystając z dostępnych statystyk, nasza strona przewidziała wynik meczu Challenger Mężczyźni - Singiel pomiędzy Iwan Gachow i Buvaysar Gadamauri. Ten mecz jest częścią turnieju Tunis i rozpocznie się o 07:05 dnia 12.05.
Kto wygra?
Wskazówki dotyczące zakładów
2 / 10 ostatnich meczów Iwan Gachow we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Iwan Gachow
7 / 10 ostatnich meczów Buvaysar Gadamauri we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Buvaysar Gadamauri
Postaw:Zwycięzca - Zespół 2
6 / 10 ostatnich meczów Iwan Gachow we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 2 secie
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy zawodnikami zakończonych zwycięstwem Iwan Gachow w 2 secie
Postaw:Zwycięzca 2 zestaw - Zespół 1
2 / 10 ostatnich meczów Buvaysar Gadamauri we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 2 secie
Postaw:Zwycięzca 2 zestaw - Zespół 2
8 / 10 ostatnich meczów Iwan Gachow we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów Buvaysar Gadamauri we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
Postaw:Zwycięzca - Zespół 1
2 / 10 ostatnich meczów Buvaysar Gadamauri we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 1 secie
Postaw:Zwycięzca 1 zestaw - Zespół 2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 12.05.2025 08:40
Iwan Gachow przegląd
Iwan Gachow rozegrał mecze 10, dla których dostępne są statystyki. Iwan Gachow wygrał 17 setów i 123 meczów, ale przegrał 5 setów i 82 meczów. Z 10 meczy, gracz wygrał 8 razy i przegrał 2 razy.
Buvaysar Gadamauri przegląd
Dostępne statystyki pokazują, że drużyna Buvaysar Gadamauri grała w różnych meczach. Drużyna wygrała mecze 7, sety 15 i gry 114, ale także poniosła straty 3, przegrywając sety 6 i 84 gier.
Przepowiednie meczów
Po dokładnej analizie statystyk Iwan Gachow i Buvaysar Gadamauri, nasza strona doszła do wniosku, że Zwycięzca - Zespół 1 to najbardziej opłacalny zakład na ten mecz. Dlatego jeśli zdecydujesz się postawić na tę prognozę, otrzymasz współczynnik wygranych w wysokości 1.55.
12/05/2025
Iwan Gachow
Buvaysar Gadamauri
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 12.05.2025 08:40