Julie Struplova - Vivian Wolff: Typy
Przegląd meczu
Na podstawie zebranych statystyk nasza strona dokonała najlepszej prognozy na nadchodzący mecz w kategorii ITF Kobiety - Singielz udziałem zawodników Julie Struplova i Vivian Wolff Mecz odbywa się w ramach mistrzostw W35+H Leipzig i powinien rozpocząć się o 08:40 w dniu 09.08.
Kto wygra?
Wskazówki dotyczące zakładów
7 / 10 ostatnich meczów Vivian Wolff we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 1 secie
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy zawodnikami zakończonych zwycięstwem Vivian Wolff w 1 secie
Postaw:Zwycięzca 1 zestaw - Zespół 2
7 / 10 ostatnich meczów Vivian Wolff we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 2 secie
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy zawodnikami zakończonych zwycięstwem Vivian Wolff w 2 secie
Postaw:Zwycięzca 2 zestaw - Zespół 2
4 / 10 ostatnich meczów Julie Struplova we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 1 secie
Postaw:Zwycięzca 1 zestaw - Zespół 1
3 / 10 ostatnich meczów Julie Struplova we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Julie Struplova
6 / 10 ostatnich meczów Vivian Wolff we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Vivian Wolff
Postaw:Zwycięzca - Zespół 2
3 / 10 ostatnich meczów Julie Struplova we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 2 secie
Postaw:Zwycięzca 2 zestaw - Zespół 1
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 09.08.2024 09:40
Julie Struplova przegląd
Zawodnik Julie Struplova brał udział w meczach 10, dla których dostępne są statystyki. W tych meczach Julie Struplova wygrał sety 14 i mecze 92, ale przegrał w setach 8 i meczach 92 Julie Struplova wygrał 7 razy w meczach 10, ale przegrał 3.
Vivian Wolff przegląd
Dostępne statystyki pokazują, że drużyna Vivian Wolff grała w różnych meczach. Drużyna wygrała mecze 6, sety 12 i gry 102, ale także poniosła straty 4, przegrywając sety 9 i 84 gier.
Przepowiednie meczów
Po dokładnej analizie statystyk Julie Struplova i Vivian Wolff, nasza strona doszła do wniosku, że Zwycięzca - Zespół 1 to najbardziej opłacalny zakład na ten mecz. Dlatego jeśli zdecydujesz się postawić na tę prognozę, otrzymasz współczynnik wygranych w wysokości 2.12.
09/08/2024
Julie Struplova
Vivian Wolff
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 09.08.2024 09:40