Nicolai Budkov Kjaer - Mackenzie McDonald: Typy
Przegląd meczu
Na podstawie zebranych statystyk nasza strona dokonała najlepszej prognozy na nadchodzący mecz w kategorii Challenger Mężczyźni - Singielz udziałem zawodników Nicolai Budkov Kjaer i Mackenzie McDonald Mecz odbywa się w ramach mistrzostw Nottingham i powinien rozpocząć się o 10:05 w dniu 14.06.
Kto wygra?
Wskazówki dotyczące zakładów
6 / 10 ostatnich meczów Mackenzie McDonald we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 1 secie
Postaw:Zwycięzca 1 zestaw - Zespół 2
5 / 10 ostatnich meczów Mackenzie McDonald we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 2 secie
Postaw:Zwycięzca 2 zestaw - Zespół 2
4 / 10 ostatnich meczów Nicolai Budkov Kjaer we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 2 secie
2 / 2 ostatnich meczów pomiędzy zawodnikami zakończonych zwycięstwem Nicolai Budkov Kjaer w 2 secie
Postaw:Zwycięzca 2 zestaw - Zespół 1
3 / 10 ostatnich meczów Nicolai Budkov Kjaer we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 1 secie
2 / 2 ostatnich meczów pomiędzy zawodnikami zakończonych zwycięstwem Nicolai Budkov Kjaer w 1 secie
Postaw:Zwycięzca 1 zestaw - Zespół 1
6 / 10 ostatnich meczów Nicolai Budkov Kjaer we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Nicolai Budkov Kjaer
2 / 10 ostatnich meczów Mackenzie McDonald we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Mackenzie McDonald
Postaw:Zwycięzca - Zespół 2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 13.06.2026 20:45
Nicolai Budkov Kjaer przegląd
Nicolai Budkov Kjaer rozegrał mecze 10, dla których dostępne są statystyki. Nicolai Budkov Kjaer wygrał 8 setów i 105 meczów, ale przegrał 15 setów i 120 meczów. Z 10 meczy, gracz wygrał 4 razy i przegrał 6 razy.
Mackenzie McDonald przegląd
Dostępne statystyki pokazują, że drużyna Mackenzie McDonald grała w różnych meczach. Drużyna wygrała mecze 2, sety 4 i gry 83, ale także poniosła straty 8, przegrywając sety 16 i 117 gier.
Przepowiednie meczów
Po przeprowadzeniu kompleksowej analizy rywalizujących drużyn, Nicolai Budkov Kjaer i Mackenzie McDonald, nasza strona ustaliła, że najlepszym zakładem na ten mecz jest Zwycięzca - Zespół 1. Jeśli postawisz na tę prognozę, otrzymasz współczynnik wygranych 2.05.
14/06/2026
Nicolai Budkov Kjaer
Mackenzie McDonald
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 13.06.2026 20:45