Sebastian Korda - Frances Tiafoe: Typy
Przegląd meczu
Na podstawie zebranych statystyk nasza strona dokonała najlepszej prognozy na nadchodzący mecz w kategorii ATP - Singielz udziałem zawodników Sebastian Korda i Frances Tiafoe Mecz odbywa się w ramach mistrzostw Dallas i powinien rozpocząć się o 21:40 w dniu 11.02.
Kto wygra?
Wskazówki dotyczące zakładów
5 / 10 ostatnich meczów Frances Tiafoe we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 1 secie
1 / 5 ostatnich meczów pomiędzy zawodnikami zakończonych zwycięstwem Frances Tiafoe w 1 secie
Postaw:Zwycięzca 1 zestaw - Zespół 2
4 / 10 ostatnich meczów Sebastian Korda we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 5 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Sebastian Korda
6 / 10 ostatnich meczów Frances Tiafoe we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 5 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Frances Tiafoe
Postaw:Zwycięzca - Zespół 2
4 / 10 ostatnich meczów Sebastian Korda we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 1 secie
4 / 5 ostatnich meczów pomiędzy zawodnikami zakończonych zwycięstwem Sebastian Korda w 1 secie
Postaw:Zwycięzca 1 zestaw - Zespół 1
4 / 10 ostatnich meczów Sebastian Korda we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 2 secie
4 / 5 ostatnich meczów pomiędzy zawodnikami zakończonych zwycięstwem Sebastian Korda w 2 secie
Postaw:Zwycięzca 2 zestaw - Zespół 1
6 / 10 ostatnich meczów Sebastian Korda we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 5 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Sebastian Korda
4 / 10 ostatnich meczów Frances Tiafoe we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 5 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Frances Tiafoe
Postaw:Zwycięzca - Zespół 1
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 10.02.2026 19:40
Sebastian Korda przegląd
Zawodnik Sebastian Korda brał udział w meczach 10, dla których dostępne są statystyki. W tych meczach Sebastian Korda wygrał sety 15 i mecze 123, ale przegrał w setach 10 i meczach 123 Sebastian Korda wygrał 6 razy w meczach 10, ale przegrał 4.
Frances Tiafoe przegląd
W oparciu o dostępne statystyki, Frances Tiafoe rozegrał kilka meczów, wygrywając mecze 6, sety 16 i mecze 147. Z drugiej strony zespół poniósł również straty 4, przegrywając sety 13 i 139 gier.
Przepowiednie meczów
Po dokładnej analizie statystyk Sebastian Korda i Frances Tiafoe, nasza strona doszła do wniosku, że Zwycięzca - Zespół 2 to najbardziej opłacalny zakład na ten mecz. Dlatego jeśli zdecydujesz się postawić na tę prognozę, otrzymasz współczynnik wygranych w wysokości 2.04.
11/02/2026
Sebastian Korda
Frances Tiafoe
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 10.02.2026 19:40