1. Germania Egestorf - TSV Pattensen 19.03.2023prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane 1. Germania Egestorf i TSV Pattensen i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla 1. Germania Egestorf TSV Pattensen - Podwójna szansa - 12.
19/03/2023
1. Germania Egestorf
TSV Pattensen
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 18.03.2023 10:15
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Niemcy, Oberliga Niedersachsen, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy 1. Germania Egestorf i TSV Pattensen. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 19.03 w 10:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla 1. Germania Egestorf i TSV Pattensen poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn 1. Germania Egestorf i TSV Pattensen z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
1. Germania Egestorf przegląd
W bieżącym sezonie Oberliga Niedersachsen 1. Germania Egestorf rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 2 zwycięstw, 5 przegranych i 3 remisów, w tym 0 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 3 miejsca w tabeli. Średnio 1. Germania Egestorf strzelił 6 goli i stracił 16 goli na mecz, z różnicą bramek -10. Gdy grają u siebie, 1. Germania Egestorf zazwyczaj zdobywa średnio 40.9 goli na mecz. 4 w meczach na własnym stadionie 1. Germania Egestorf strzeliły obie drużyny, co stanowi 40% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie 1. Germania Egestorf średnio 40.9 minut.
TSV Pattensen przegląd
W bieżącym sezonie Oberliga Niedersachsen TSV Pattensen rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 3 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 3 zwycięstw, 7 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 13 goli i straciła 18 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -5. Obecnie TSV Pattensen zajmuje 12 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych TSV Pattensen obie drużyny strzelają około 26.1 bramek. W meczach wyjazdowych TSV Pattensen obie drużyny strzeliły gola w meczach 5, co stanowi 56% ich meczów wyjazdowych. Gracze TSV Pattensen potrzebują około 26.1 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. 1. Germania Egestorf | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | 13 | 3 | 6 | 43 | 25 | 42 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12. TSV Pattensen | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | 8 | 1 | 12 | 28 | 42 | 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla 1. Germania Egestorf i TSV Pattensen na turnieju Oberliga Niedersachsen w sezonie 2022/2023
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
7 / 10 of last matches 1. Germania Egestorf in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches 1. Germania Egestorf in Oberliga Niedersachsen had less than 3 goals
8 / 10 of last matches TSV Pattensen in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches TSV Pattensen in Oberliga Niedersachsen had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach 1. Germania Egestorf nie przegrała
5 / 10 ostatnich meczów w Oberliga Niedersachsen 1. Germania Egestorf nie przegrała
7 / 10 ostatnich meczów TSV Pattensen we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
7 / 10 of last matches TSV Pattensen in Oberliga Niedersachsen ended in defeat
Postaw:Podwójna szansa - 1X
5 / 10 of last matches 1. Germania Egestorf in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches 1. Germania Egestorf in Oberliga Niedersachsen had less than 2 goals
7 / 10 of last matches TSV Pattensen in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches TSV Pattensen in Oberliga Niedersachsen had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
7 / 10 of last matches 1. Germania Egestorf in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches 1. Germania Egestorf in Oberliga Niedersachsen scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches TSV Pattensen in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches TSV Pattensen in Oberliga Niedersachsen scored at least 1 goal
Postaw:Suma - Ponad (0.5)
5 / 10 ostatnich meczów 1. Germania Egestorf we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
5 / 10 ostatnich meczów 1. Germania Egestorf w Oberliga Niedersachsen , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
6 / 10 ostatnich meczów TSV Pattensen we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
6 / 10 ostatnich meczów TSV Pattensen w Oberliga Niedersachsen , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
5 / 10 of last matches in all competitions 1. Germania Egestorf played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Oberliga Niedersachsen 1. Germania Egestorf played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions TSV Pattensen played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Oberliga Niedersachsen TSV Pattensen played with a score of 0:0
Postaw:Strzelec pierwszej bramki - X
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 18.03.2023 10:15
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!