Magdeburg U19 - Hallescher U19 25.04.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Magdeburg U19 i Hallescher U19 i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Magdeburg U19 Hallescher U19 - Podwójna szansa - 12.
25/04/2026
Magdeburg U19
Hallescher U19
Bet:Podwójna szansa - 12
Miejsce ZakładPrzegląd meczu
Nadchodzący turniej Niemcy, A-Junioren-Bundesliga, Playoffs, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Magdeburg U19 i Hallescher U19. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 25.04 w 05:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Magdeburg U19 i Hallescher U19 poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 6 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 21.02.26, z końcowym wynikiem 0:2. Magdeburg U19 zwyciężyli w 3 meczów, podczas gdy Hallescher U19 wygrał 3 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 11-13 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Magdeburg U19 i Hallescher U19 z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Magdeburg U19 przegląd
W bieżącym sezonie A-Junioren-Bundesliga, Playoffs Magdeburg U19 rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 8 zwycięstw, 2 przegranych i 0 remisów, w tym 5 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 1 miejsca w tabeli. Średnio Magdeburg U19 strzelił 27 goli i stracił 18 goli na mecz, z różnicą bramek +9. Gdy grają u siebie, Magdeburg U19 zazwyczaj zdobywa średnio 20 goli na mecz. 7 w meczach na własnym stadionie Magdeburg U19 strzeliły obie drużyny, co stanowi 70% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Magdeburg U19 średnio 20 minut.
Hallescher U19 przegląd
W bieżącym sezonie A-Junioren-Bundesliga, Playoffs Hallescher U19 rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 2 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 4 zwycięstw, 5 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 14 goli i straciła 37 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -23. Obecnie Hallescher U19 zajmuje 5 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Hallescher U19 obie drużyny strzelają około 17.6 bramek. W meczach wyjazdowych Hallescher U19 obie drużyny strzeliły gola w meczach 7, co stanowi 70% ich meczów wyjazdowych. Gracze Hallescher U19 potrzebują około 17.6 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. 1. Magdeburg U19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | 7 | 0 | 2 | 27 | 11 | 21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5. Hallescher U19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | 4 | 1 | 4 | 25 | 22 | 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
USL League Two
Asheville City-Charlotte Independence II
USA. WPSL. Kobiety
Philadelphia Ukrainian (Kobiety)-Penn Fusion (Kobiety)
Puchar Chile
Union Espanola-Colo-Colo
USL League Two
Hill Country Lobos-Lonestar SC
National Premier Soccer League
Joy St Louis Park-Minnesota Blizzard FC
USL League Two
Atletico Union-Real Colorado
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Magdeburg U19 i Hallescher U19 strzelili pierwsi w A-Junioren-Bundesliga, Playoffs sezonu 2025/2026
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Magdeburg U19 meczów i Hallescher U19 meczów w ramach turnieju A-Junioren-Bundesliga, Playoffs
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Magdeburg U19 i Hallescher U19 na turnieju A-Junioren-Bundesliga, Playoffs w sezonie 2025/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
8 / 10 of last matches Magdeburg U19 in all competitions scored at least 1 goal
8 / 10 of last matches Magdeburg U19 in A-Junioren-Bundesliga, Playoffs scored at least 1 goal
4 / 6 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
6 / 10 of last matches Hallescher U19 in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches Hallescher U19 in A-Junioren-Bundesliga, Playoffs scored at least 1 goal
Postaw:Suma - Ponad (0.5)
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Magdeburg U19 nie przegrała
8 / 10 ostatnich meczów w A-Junioren-Bundesliga, Playoffs Magdeburg U19 nie przegrała
3 / 6 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Hallescher U19
Postaw:Podwójna szansa - 1X
8 / 10 ostatnich meczów Magdeburg U19 we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
8 / 10 ostatnich meczów Magdeburg U19 w A-Junioren-Bundesliga, Playoffs zakończył się jej zwycięstwem
3 / 6 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Magdeburg U19
5 / 10 ostatnich meczów Hallescher U19 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches Hallescher U19 in A-Junioren-Bundesliga, Playoffs ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
8 / 10 of last matches Magdeburg U19 in all competitions scored at least 2 goals
8 / 10 of last matches Magdeburg U19 in A-Junioren-Bundesliga, Playoffs scored at least 2 goals
3 / 6 of the last matches between the teams was at least 2 goals
4 / 10 of last matches Hallescher U19 in all competitions scored at least 2 goals
4 / 10 of last matches Hallescher U19 in A-Junioren-Bundesliga, Playoffs scored at least 2 goals
Postaw:Suma - Ponad (1.5)
6 / 10 ostatnich meczów Magdeburg U19 we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
6 / 10 ostatnich meczów Magdeburg U19 w A-Junioren-Bundesliga, Playoffs , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 6 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
6 / 10 ostatnich meczów Hallescher U19 we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
6 / 10 ostatnich meczów Hallescher U19 w A-Junioren-Bundesliga, Playoffs , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
6 / 10 of last matches in all competitions Magdeburg U19 played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in A-Junioren-Bundesliga, Playoffs Magdeburg U19 played with a score of 0:0
3 / 6 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions Hallescher U19 played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in A-Junioren-Bundesliga, Playoffs Hallescher U19 played with a score of 0:0
Postaw:Strzelec pierwszej bramki - X
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!