Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

1. Slovacko II - Viktoria Otrokovice 12.05.2024prognoza

Przepowiednie meczów

Zebraliśmy wszystkie dostępne dane 1. Slovacko II i Viktoria Otrokovice i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla 1. Slovacko II Viktoria Otrokovice - Suma - Poniżej (2.5).

12/05/2024

1. Slovacko II

04:15

Viktoria Otrokovice

Bet:Suma - Poniżej (2.5)

Kursy:1.81

Miejsce Zakład

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 12.05.2024 19:40

Przegląd meczu

Nadchodzący turniej Czechy, MSFL, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy 1. Slovacko II i Viktoria Otrokovice. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 12.05 w 04:15. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla 1. Slovacko II i Viktoria Otrokovice poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują

H2H i poprzednie wyniki

W sumie 11 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 06.10.23, z końcowym wynikiem 2:1. 1. Slovacko II zwyciężyli w 6 meczów, podczas gdy Viktoria Otrokovice wygrał 2 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 3 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 24-10 między dwiema drużynami.

Łeb w łeb

Wygrywa
Rysuje
Wygrywa
1
1
3

Statystyki porównawcze

Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn 1. Slovacko II i Viktoria Otrokovice z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.

10
Mecze
10
3
Wygrywa
5
4
Rysuje
2
3
Straty
3
10
Zdobyte
12
8
Przyznany
14
+2
Różnica bramek
-2
3
Średnia bramek w meczu
5
1
Gole strzelone na mecz
1.2
0.8
Gole zdobyte na mecz
1.4
1.8
Obie drużyny zdobyły
2.6
50'
Minuty/Gol strzelony
34.6'

1. Slovacko II przegląd

W bieżącym sezonie MSFL 1. Slovacko II rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 3 przegranych i 4 remisów, w tym 3 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 14 miejsca w tabeli. Średnio 1. Slovacko II strzelił 13 goli i stracił 8 goli na mecz, z różnicą bramek +5. Gdy grają u siebie, 1. Slovacko II zazwyczaj zdobywa średnio 42.9 goli na mecz. 5 w meczach na własnym stadionie 1. Slovacko II strzeliły obie drużyny, co stanowi 50% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie 1. Slovacko II średnio 42.9 minut.

Viktoria Otrokovice przegląd

W bieżącym sezonie MSFL Viktoria Otrokovice rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 5 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 5 zwycięstw, 3 przegranych i Remisy 2. Drużyna strzeliła 14 goli i straciła 15 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -1. Obecnie Viktoria Otrokovice zajmuje 2 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Viktoria Otrokovice obie drużyny strzelają około 31 bramek. W meczach wyjazdowych Viktoria Otrokovice obie drużyny strzeliły gola w meczach 4, co stanowi 40% ich meczów wyjazdowych. Gracze Viktoria Otrokovice potrzebują około 31 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.

Ranking

Zespół G Z R S S S P
2. Viktoria Otrokovice
27 15 5 7 37 32 50
14. 1. Slovacko II
27 6 9 12 27 32 27

Kto wygra?

1. Slovacko II
SLO - %
Viktoria Otrokovice
ZLI - %
rysuje - %

Czy obie drużyny strzelą?

Tak - 50%
Nie - 50%

Kto strzeli pierwszy?

1. Slovacko II
SLO - 33%
Viktoria Otrokovice
ZLI - 33%
Bez gola - 34%

Statystyki przedmeczowe

10
Mecze
10
3
Wygrywa
5
4
Rysuje
2
3
Straty
3
10
Zdobyte
12
8
Przyznany
14
+2
Różnica bramek
-2
3
Średnia bramek w meczu
5
1
Gole strzelone na mecz
1.2
0.8
Gole zdobyte na mecz
1.4
1.8
Obie drużyny zdobyły
2.6
50'
Minuty/Gol strzelony
34.6'

Handicap Bramek

Pełny czas
1st half/2nd half
Handicap
1. Slovacko II SLO Viktoria Otrokovice ZLI
+2.5
70%
0%
+1.5
70%
0%
+0.5
50%
0%
-0.5
20%
0%
-1.5
10%
0%
-2.5
10%
0%
Handicap
1. Slovacko II SLO Viktoria Otrokovice ZLI
+1.5 1P
70%
0%
+1.5 2P
70%
0%
+0.5 1P
50%
0%
+ 0.5 2P
70%
0%
-0.5 1P
30%
0%
-0.5 2P
40%
0%
-1.5 1P
10%
0%
-1.5 2P
20%
0%

Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju

Kartki Statystyki

Całkowite Kartki / Mecz
1. Slovacko II SLO Viktoria Otrokovice ZLI
1
1
0

Całkowite kartki na mecz dla 1. Slovacko II i Viktoria Otrokovice na turnieju MSFL w sezonie 2023/2024

Całkowite Kartki
Kartki Drużyny/Kartki Przeciwko
Całkowite Kartki
1. Slovacko II SLO Viktoria Otrokovice ZLI
Średnia
Powyżej 2.5
50%
0%
25%
Powyżej 3.5
20%
0%
10%
Powyżej 4.5
20%
0%
25%
Powyżej 5.5
10%
0%
5%
Powyżej 6.5
10%
0%
5%
Kartki Drużyny
1. Slovacko II SLO Viktoria Otrokovice ZLI
Średnia
Powyżej 0.5
50%
0%
25%
Powyżej 1.5
50%
0%
25%
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Kartki Przeciwko
1. Slovacko II SLO Viktoria Otrokovice ZLI
Średnia
Powyżej 0.5
70%
0%
35%
Powyżej 1.5
20%
0%
10%
Powyżej 2.5
20%
0%
10%
Powyżej 3.5
10%
0%
5%

Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju

Wskazówki dotyczące zakładów

1. Slovacko II

7 / 10 of last matches 1. Slovacko II in all competitions had less than 2 goals

1. Slovacko II

7 / 10 of last matches 1. Slovacko II in MSFL had less than 2 goals

1. Slovacko II Viktoria Otrokovice

5 / 10 of the last matches between the teams were less than 2 goals

Viktoria Otrokovice

5 / 10 of last matches Viktoria Otrokovice in all competitions had less than 2 goals

Viktoria Otrokovice

5 / 10 of last matches Viktoria Otrokovice in MSFL had less than 2 goals

Postaw:Suma - Poniżej (1.5)

1. Slovacko II

7 / 10 ostatnich meczów 1. Slovacko II we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

1. Slovacko II

7 / 10 ostatnich meczów 1. Slovacko II w MSFL , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

1. Slovacko II Viktoria Otrokovice

6 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki

Viktoria Otrokovice

5 / 10 ostatnich meczów Viktoria Otrokovice we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Viktoria Otrokovice

5 / 10 ostatnich meczów Viktoria Otrokovice w MSFL , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie

1. Slovacko II

3 / 10 ostatnich meczów 1. Slovacko II we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

1. Slovacko II

3 / 10 ostatnich meczów 1. Slovacko II w MSFL zakończył się jej zwycięstwem

1. Slovacko II

5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem 1. Slovacko II

Viktoria Otrokovice

3 / 10 ostatnich meczów Viktoria Otrokovice we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Viktoria Otrokovice

3 / 10 of last matches Viktoria Otrokovice in MSFL ended in defeat

Postaw:1x2 - Z1

1. Slovacko II

4 / 10 ostatnich meczów 1. Slovacko II we wszystkich zawodach zakończonych remisem

1. Slovacko II

4 / 10 ostatnich meczów 1. Slovacko II w MSFL zakończył się remisem

1. Slovacko II Viktoria Otrokovice

3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem

Viktoria Otrokovice

2 / 10 ostatnich meczów Viktoria Otrokovice we wszystkich zawodach zakończonych remisem

Viktoria Otrokovice

2 / 10 ostatnich meczów Viktoria Otrokovice w MSFL zakończył się remisem

1. Slovacko II Viktoria Otrokovice

3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem

Postaw:1x2 - X

1. Slovacko II

7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach 1. Slovacko II nie przegrała

1. Slovacko II

7 / 10 ostatnich meczów w MSFL 1. Slovacko II nie przegrała

Viktoria Otrokovice

5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Viktoria Otrokovice

Postaw:Podwójna szansa - 1X

1. Slovacko II

3 / 10 ostatnich meczów 1. Slovacko II we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

1. Slovacko II

3 / 10 of last matches 1. Slovacko II in MSFL ended in defeat

Viktoria Otrokovice

5 / 10 ostatnich meczów Viktoria Otrokovice we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

Viktoria Otrokovice

5 / 10 ostatnich meczów Viktoria Otrokovice w MSFL zakończył się jej zwycięstwem

Viktoria Otrokovice

2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Viktoria Otrokovice

Postaw:1x2 - Z2

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 12.05.2024 19:40

Czat

Brak wiadomości

Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!