12 Bingol Spor - Turk Metal 1963 05.04.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane 12 Bingol Spor i Turk Metal 1963 i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla 12 Bingol Spor Turk Metal 1963 - 1x2 - Z1.
05/04/2026
12 Bingol Spor
Turk Metal 1963
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 05.04.2026 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Turcja, 3. Lig, Grupa 2, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy 12 Bingol Spor i Turk Metal 1963. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 05.04 w 07:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla 12 Bingol Spor i Turk Metal 1963 poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 1 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 12.12.25, z końcowym wynikiem 0:0. 12 Bingol Spor zwyciężyli w 0 meczów, podczas gdy Turk Metal 1963 wygrał 0 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 1 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 0-0 między dwiema drużynami.
12 Bingol Spor przegląd
W bieżącym sezonie 3. Lig, Grupa 2 12 Bingol Spor rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 2 zwycięstw, 2 przegranych i 6 remisów, w tym 5 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 1 miejsca w tabeli. Średnio 12 Bingol Spor strzelił 18 goli i stracił 7 goli na mecz, z różnicą bramek +11. Gdy grają u siebie, 12 Bingol Spor zazwyczaj zdobywa średnio 36 goli na mecz. 5 w meczach na własnym stadionie 12 Bingol Spor strzeliły obie drużyny, co stanowi 50% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie 12 Bingol Spor średnio 36 minut.
Turk Metal 1963 przegląd
Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 0 zwycięstw, 0 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 0 goli i straciła 0 goli, co daje różnicę bramek w wysokości 0. Obecnie Turk Metal 1963 zajmuje 16 miejsce w tabeli. Gracze Turk Metal 1963 potrzebują około 0 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. 12 Bingol Spor | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | 15 | 8 | 4 | 53 | 26 | 53 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16. Turk Metal 1963 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | 4 | 11 | 12 | 30 | 43 | 23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety
Yangon United (Kobiety)-Thitsar Arman (kobiety)
Mistrzostwa Wietnamu. Kobiety
Ha Noi (Kobiety)-Ho Chi Minh City (Kobiety)
Chinese Super League, Kobiety
Guangdong Haiyin (Kobiety)-Wuhan Jiangda (kobiety)
Guangxi Pingguo (Women)-Beijing Yuhong (kobiety)
Guangdong Province (Kobiety)-Wuhan Jiangda (kobiety)
Tercera Division, Rezerwy
River Plate Montevideo II-Juventud de Las Piedras II
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
12B
1.96 Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie 12 Bingol Spor i Turk Metal 1963 strzelili pierwsi w 3. Lig, Grupa 2 sezonu 2025/2026
Handicap Bramek
Stracone Gole
12B
0.96 Statystyki 12 Bingol Spor meczów i Turk Metal 1963 meczów w ramach turnieju 3. Lig, Grupa 2
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla 12 Bingol Spor i Turk Metal 1963 na turnieju 3. Lig, Grupa 2 w sezonie 2025/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
3 / 10 ostatnich meczów 12 Bingol Spor we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów 12 Bingol Spor w 3. Lig, Grupa 2 , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach 12 Bingol Spor nie przegrała
8 / 10 ostatnich meczów w 3. Lig, Grupa 2 12 Bingol Spor nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - 1X
4 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach 12 Bingol Spor nie zremisowało
4 / 10 ostatnich meczów w 3. Lig, Grupa 2 12 Bingol Spor nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
2 / 10 ostatnich meczów 12 Bingol Spor we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów 12 Bingol Spor w 3. Lig, Grupa 2 zakończył się jej zwycięstwem
Postaw:1x2 - Z1
1 / 10 ostatnich meczów 12 Bingol Spor we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
9 / 10 of last matches 12 Bingol Spor in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches 12 Bingol Spor in 3. Lig, Grupa 2 had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 05.04.2026 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!