Academia Puerto Cabello - Deportivo Táchira 04.04.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Academia Puerto Cabello i Deportivo Táchira i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Academia Puerto Cabello Deportivo Táchira - Punkty obydwu drużyn - Nie.
04/04/2026
Academia Puerto Cabello
Deportivo Táchira
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 04.04.2026 19:44
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Wenezuela, Primera Division, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Academia Puerto Cabello i Deportivo Táchira. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 04.04 w 19:30. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Academia Puerto Cabello i Deportivo Táchira poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 21 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 21.09.25, z końcowym wynikiem 0:0. Academia Puerto Cabello zwyciężyli w 3 meczów, podczas gdy Deportivo Táchira wygrał 9 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 9 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 13-22 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Academia Puerto Cabello i Deportivo Táchira z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Academia Puerto Cabello przegląd
W bieżącym sezonie Primera Division Academia Puerto Cabello rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 3 przegranych i 4 remisów, w tym 6 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 5 miejsca w tabeli. Średnio Academia Puerto Cabello strzelił 18 goli i stracił 8 goli na mecz, z różnicą bramek +10. Gdy grają u siebie, Academia Puerto Cabello zazwyczaj zdobywa średnio 34.6 goli na mecz. 5 w meczach na własnym stadionie Academia Puerto Cabello strzeliły obie drużyny, co stanowi 50% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Academia Puerto Cabello średnio 34.6 minut.
Deportivo Táchira przegląd
W bieżącym sezonie Primera Division Deportivo Táchira rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 4 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 6 zwycięstw, 2 przegranych i Remisy 2. Drużyna strzeliła 12 goli i straciła 10 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +2. Obecnie Deportivo Táchira zajmuje 4 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Deportivo Táchira obie drużyny strzelają około 40.9 bramek. W meczach wyjazdowych Deportivo Táchira obie drużyny strzeliły gola w meczach 5, co stanowi 50% ich meczów wyjazdowych. Gracze Deportivo Táchira potrzebują około 40.9 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. Deportivo Tachira | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | 5 | 2 | 2 | 10 | 6 | 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5. Academia Puerto Cabello | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | 3 | 4 | 2 | 11 | 7 | 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
MLS+
Detroit +-Las Vegas +
Las Vegas +-Memphis +
Detroit +-Memphis +
Chivas +-Las Vegas +
Chivas +-Detroit +
Chivas +-Memphis +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Academia Puerto Cabello i Deportivo Táchira strzelili pierwsi w Primera Division sezonu 2026/2026
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Academia Puerto Cabello meczów i Deportivo Táchira meczów w ramach turnieju Primera Division
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Academia Puerto Cabello i Deportivo Táchira na turnieju Primera Division w sezonie 2026/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
5 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Academia Puerto Cabello nie zremisowało
6 / 10 ostatnich meczów w Primera Division Academia Puerto Cabello nie zremisował
7 / 10 of the last matches between the teams ended in a win
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Deportivo Táchira nie zremisowało
8 / 10 ostatnich meczów w Primera Division Deportivo Táchira nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
2 / 10 ostatnich meczów Academia Puerto Cabello we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Academia Puerto Cabello in Primera Division ended in defeat
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Academia Puerto Cabello
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Deportivo Táchira nie przegrała
8 / 10 ostatnich meczów w Primera Division Deportivo Táchira nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
3 / 10 ostatnich meczów Academia Puerto Cabello we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów Academia Puerto Cabello w Primera Division zakończył się jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Academia Puerto Cabello
2 / 10 ostatnich meczów Deportivo Táchira we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 10 of last matches Deportivo Táchira in Primera Division ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Academia Puerto Cabello nie przegrała
7 / 10 ostatnich meczów w Primera Division Academia Puerto Cabello nie przegrała
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Deportivo Táchira
Postaw:Podwójna szansa - 1X
8 / 10 of last matches Academia Puerto Cabello in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Academia Puerto Cabello in Primera Division had less than 2 goals
9 / 10 of the last matches between the teams were less than 2 goals
8 / 10 of last matches Deportivo Táchira in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches Deportivo Táchira in Primera Division had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
9 / 10 of last matches Academia Puerto Cabello in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Academia Puerto Cabello in Primera Division had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Deportivo Táchira in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Deportivo Táchira in Primera Division had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 04.04.2026 19:44
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!