Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

Admira Prague II - Meteor Prague VIII 10.03.2024prognoza

Przepowiednie meczów

Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Admira Prague II i Meteor Prague VIII i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Admira Prague II Meteor Prague VIII - Suma - Poniżej (2.5).

10/03/2024

Admira Prague II

09:00

Meteor Prague VIII

Bet:Suma - Poniżej (2.5)

Kursy:2.50

Miejsce Zakład

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 10.03.2024 19:41

Przegląd meczu

Nadchodzący turniej Czechy, Dywizja B, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Admira Prague II i Meteor Prague VIII. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 10.03 w 09:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Admira Prague II i Meteor Prague VIII poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują

H2H i poprzednie wyniki

W sumie 4 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 13.08.23, z końcowym wynikiem 2:1. Admira Prague II zwyciężyli w 0 meczów, podczas gdy Meteor Prague VIII wygrał 3 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 1 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 3-6 między dwiema drużynami.

Łeb w łeb

Wygrywa
Rysuje
Wygrywa
1
0
4

Statystyki porównawcze

Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Admira Prague II i Meteor Prague VIII z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.

10
Mecze
10
3
Wygrywa
7
1
Rysuje
0
6
Straty
3
9
Zdobyte
25
17
Przyznany
19
-8
Różnica bramek
+6
3
Średnia bramek w meczu
7
0.9
Gole strzelone na mecz
2.5
1.7
Gole zdobyte na mecz
1.9
2.6
Obie drużyny zdobyły
4.4
34.8'
Minuty/Gol strzelony
20.5'

Admira Prague II przegląd

W bieżącym sezonie Dywizja B Admira Prague II rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 6 przegranych i 1 remisów, w tym 6 wygranych w domu. Średnio Admira Prague II strzelił 13 goli i stracił 10 goli na mecz, z różnicą bramek +3. Gdy grają u siebie, Admira Prague II zazwyczaj zdobywa średnio 39.8 goli na mecz. 3 w meczach na własnym stadionie Admira Prague II strzeliły obie drużyny, co stanowi 30% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Admira Prague II średnio 39.8 minut.

Meteor Prague VIII przegląd

W bieżącym sezonie Dywizja B Meteor Prague VIII rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 5 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 7 zwycięstw, 3 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 15 goli i straciła 11 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +4. Średnio w meczach wyjazdowych Meteor Prague VIII obie drużyny strzelają około 28.1 bramek. W meczach wyjazdowych Meteor Prague VIII obie drużyny strzeliły gola w meczach 5, co stanowi 63% ich meczów wyjazdowych. Gracze Meteor Prague VIII potrzebują około 28.1 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.

Kto wygra?

Admira Prague II
ADM - %
Meteor Prague VIII
MET - %
rysuje - %

Czy obie drużyny strzelą?

Tak - 50%
Nie - 50%

Kto strzeli pierwszy?

Admira Prague II
ADM - 33%
Meteor Prague VIII
MET - 33%
Bez gola - 34%

Statystyki przedmeczowe

10
Mecze
10
3
Wygrywa
7
1
Rysuje
0
6
Straty
3
9
Zdobyte
25
17
Przyznany
19
-8
Różnica bramek
+6
3
Średnia bramek w meczu
7
0.9
Gole strzelone na mecz
2.5
1.7
Gole zdobyte na mecz
1.9
2.6
Obie drużyny zdobyły
4.4
34.8'
Minuty/Gol strzelony
20.5'

Handicap Bramek

Pełny czas
1st half/2nd half
Handicap
Admira Prague II ADM Meteor Prague VIII MET
+2.5
0%
70%
+1.5
0%
60%
+0.5
0%
40%
-0.5
0%
40%
-1.5
0%
20%
-2.5
0%
10%
Handicap
Admira Prague II ADM Meteor Prague VIII MET
+1.5 1P
0%
80%
+1.5 2P
0%
90%
+0.5 1P
0%
50%
+ 0.5 2P
0%
70%
-0.5 1P
0%
20%
-0.5 2P
0%
30%
-1.5 1P
0%
10%
-1.5 2P
0%
20%

Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju

Kartki Statystyki

Całkowite Kartki / Mecz
Admira Prague II ADM Meteor Prague VIII MET
0
0
0

Całkowite kartki na mecz dla Admira Prague II i Meteor Prague VIII na turnieju Dywizja B w sezonie 2023/2024

Całkowite Kartki
Kartki Drużyny/Kartki Przeciwko
Całkowite Kartki
Admira Prague II ADM Meteor Prague VIII MET
Średnia
Powyżej 2.5
0%
20%
10%
Powyżej 3.5
0%
20%
10%
Powyżej 4.5
0%
20%
10%
Powyżej 5.5
0%
10%
5%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Kartki Drużyny
Admira Prague II ADM Meteor Prague VIII MET
Średnia
Powyżej 0.5
0%
20%
10%
Powyżej 1.5
0%
20%
10%
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Kartki Przeciwko
Admira Prague II ADM Meteor Prague VIII MET
Średnia
Powyżej 0.5
0%
20%
10%
Powyżej 1.5
0%
20%
10%
Powyżej 2.5
0%
20%
10%
Powyżej 3.5
0%
10%
5%

Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju

Wskazówki dotyczące zakładów

Admira Prague II

7 / 10 of last matches in all competitions Admira Prague II played with a score of 0:0

Admira Prague II

7 / 10 of last matches in Dywizja B Admira Prague II played with a score of 0:0

Admira Prague II Meteor Prague VIII

1 / 4 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0

Meteor Prague VIII

3 / 10 of last matches in all competitions Meteor Prague VIII played with a score of 0:0

Meteor Prague VIII

3 / 10 of last matches in Dywizja B Meteor Prague VIII played with a score of 0:0

Postaw:Strzelec pierwszej bramki - X

Admira Prague II

3 / 10 ostatnich meczów Admira Prague II we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie

Admira Prague II

3 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Admira Prague II w 2 połowie

Meteor Prague VIII

3 / 10 ostatnich meczów Meteor Prague VIII we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie

Meteor Prague VIII

3 / 10 ostatnich meczów Meteor Prague VIII w Dywizja B zakończył się jego porażką w 2 połowie

Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1

Admira Prague II

7 / 10 ostatnich meczów Admira Prague II we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Admira Prague II

7 / 10 ostatnich meczów Admira Prague II w Dywizja B , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Admira Prague II Meteor Prague VIII

1 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki

Meteor Prague VIII

3 / 10 ostatnich meczów Meteor Prague VIII we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Meteor Prague VIII

3 / 10 ostatnich meczów Meteor Prague VIII w Dywizja B , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie

Meteor Prague VIII

3 / 10 ostatnich meczów Meteor Prague VIII w Dywizja B zakończył się jego porażką w 1 połowie

Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1

Admira Prague II

3 / 10 ostatnich meczów Admira Prague II we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

Admira Prague II

3 / 10 ostatnich meczów Admira Prague II w Dywizja B zakończył się jej zwycięstwem

Meteor Prague VIII

3 / 10 ostatnich meczów Meteor Prague VIII we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Meteor Prague VIII

3 / 10 of last matches Meteor Prague VIII in Dywizja B ended in defeat

Postaw:1x2 - Z1

Admira Prague II

6 / 10 ostatnich meczów Admira Prague II we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Admira Prague II

6 / 10 of last matches Admira Prague II in Dywizja B ended in defeat

Meteor Prague VIII

7 / 10 ostatnich meczów Meteor Prague VIII we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

Meteor Prague VIII

7 / 10 ostatnich meczów Meteor Prague VIII w Dywizja B zakończył się jej zwycięstwem

Meteor Prague VIII

3 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Meteor Prague VIII

Postaw:1x2 - Z2

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 10.03.2024 19:41

Czat

Brak wiadomości

Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!