Viitorul Onesti - ASC Ciucas Tarlungeni 23.03.2024prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Viitorul Onesti i ASC Ciucas Tarlungeni i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Viitorul Onesti ASC Ciucas Tarlungeni - Suma - Poniżej (2.5).
23/03/2024
Viitorul Onesti
ASC Ciucas Tarlungeni
Bet:Suma - Poniżej (2.5)
Miejsce ZakładPrzegląd meczu
Nadchodzący turniej Rumunia, Liga 3, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Viitorul Onesti i ASC Ciucas Tarlungeni. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 23.03 w 09:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Viitorul Onesti i ASC Ciucas Tarlungeni poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 1 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 21.10.23, z końcowym wynikiem 2:1. Viitorul Onesti zwyciężyli w 0 meczów, podczas gdy ASC Ciucas Tarlungeni wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 1-2 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Viitorul Onesti i ASC Ciucas Tarlungeni z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Viitorul Onesti przegląd
W bieżącym sezonie Liga 3 Viitorul Onesti rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 2 zwycięstw, 4 przegranych i 4 remisów, w tym 4 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 8 miejsca w tabeli. Średnio Viitorul Onesti strzelił 17 goli i stracił 13 goli na mecz, z różnicą bramek +4. Gdy grają u siebie, Viitorul Onesti zazwyczaj zdobywa średnio 27 goli na mecz. 6 w meczach na własnym stadionie Viitorul Onesti strzeliły obie drużyny, co stanowi 67% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Viitorul Onesti średnio 27 minut.
ASC Ciucas Tarlungeni przegląd
W bieżącym sezonie Liga 3 ASC Ciucas Tarlungeni rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 1 zwycięstw, 7 przegranych i Remisy 2. Drużyna strzeliła 5 goli i straciła 23 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -18. Obecnie ASC Ciucas Tarlungeni zajmuje 9 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych ASC Ciucas Tarlungeni obie drużyny strzelają około 26 bramek. W meczach wyjazdowych ASC Ciucas Tarlungeni obie drużyny strzeliły gola w meczach 5, co stanowi 63% ich meczów wyjazdowych. Gracze ASC Ciucas Tarlungeni potrzebują około 26 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. Viitorul Curita | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | 4 | 3 | 10 | 24 | 34 | 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. ASC Ciucas Tarlungeni | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | 3 | 3 | 11 | 15 | 44 | 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
MLS+
Sporting +-Dynamo +
Sporting +-Inter +
Inter +-Dynamo +
Inter +-Union +
Union +-Dynamo +
Sporting +-Union +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Wskazówki dotyczące zakładów
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Viitorul Onesti nie zremisowało
6 / 10 ostatnich meczów w Liga 3 Viitorul Onesti nie zremisował
1 / 1 of the last matches between the teams ended in a win
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach ASC Ciucas Tarlungeni nie zremisowało
8 / 10 ostatnich meczów w Liga 3 ASC Ciucas Tarlungeni nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
7 / 10 of last matches Viitorul Onesti in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Viitorul Onesti in Liga 3 had less than 2 goals
1 / 1 of the last matches between the teams were less than 2 goals
7 / 10 of last matches ASC Ciucas Tarlungeni in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches ASC Ciucas Tarlungeni in Liga 3 had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
6 / 10 of last matches Viitorul Onesti in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches Viitorul Onesti in Liga 3 scored at least 1 goal
1 / 1 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
6 / 10 of last matches ASC Ciucas Tarlungeni in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches ASC Ciucas Tarlungeni in Liga 3 scored at least 1 goal
Postaw:Suma - Ponad (0.5)
4 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Viitorul Onesti nie przegrała
4 / 10 ostatnich meczów w Liga 3 Viitorul Onesti nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - 1X
2 / 10 ostatnich meczów Viitorul Onesti we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów Viitorul Onesti w Liga 3 zakończył się jej zwycięstwem
7 / 10 ostatnich meczów ASC Ciucas Tarlungeni we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
7 / 10 of last matches ASC Ciucas Tarlungeni in Liga 3 ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
3 / 10 ostatnich meczów Viitorul Onesti we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Viitorul Onesti w 2 połowie
6 / 10 ostatnich meczów ASC Ciucas Tarlungeni we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
6 / 10 ostatnich meczów ASC Ciucas Tarlungeni w Liga 3 zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!