Afturelding Hvíti Alafoss U19 - Grotta Kria U19 05.05.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Afturelding Hvíti Alafoss U19 i Grotta Kria U19 i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Afturelding Hvíti Alafoss U19 Grotta Kria U19 - Podwójna szansa - 1X.
05/05/2026
Afturelding Hvíti Alafoss U19
Grotta Kria U19
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 05.05.2026 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Islandia, Mistrzostwa Islandii do 19 lat, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Afturelding Hvíti Alafoss U19 i Grotta Kria U19. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 05.05 w 14:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Afturelding Hvíti Alafoss U19 i Grotta Kria U19 poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Afturelding Hvíti Alafoss U19 i Grotta Kria U19 z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Afturelding Hvíti Alafoss U19 przegląd
W bieżącym sezonie Mistrzostwa Islandii do 19 lat Afturelding Hvíti Alafoss U19 rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 4 zwycięstw, 2 przegranych i 4 remisów, w tym 5 wygranych w domu. Średnio Afturelding Hvíti Alafoss U19 strzelił 18 goli i stracił 11 goli na mecz, z różnicą bramek +7. Gdy grają u siebie, Afturelding Hvíti Alafoss U19 zazwyczaj zdobywa średnio 32.2 goli na mecz. 7 w meczach na własnym stadionie Afturelding Hvíti Alafoss U19 strzeliły obie drużyny, co stanowi 70% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Afturelding Hvíti Alafoss U19 średnio 32.2 minut.
Grotta Kria U19 przegląd
W bieżącym sezonie Mistrzostwa Islandii do 19 lat Grotta Kria U19 rozegrało 4 meczów. Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 1 zwycięstw, 2 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 0 goli i straciła 3 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -3. Średnio w meczach wyjazdowych Grotta Kria U19 obie drużyny strzelają około 30.7 bramek. Gracze Grotta Kria U19 potrzebują około 30.7 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
Mistrzostwa Islandii do 19 lat
Thor THK U19-Hafnarfjordur U19
Klubowe Mecze Towarzyski
MTK Budapest-Waszasz
Mistrzostwa Mongolii. Narodowa Premier League
Khovd Western-Miasto Ulaangom
Mistrzostwa Australii. NPL Northern NSW. Rezerwa
Newcastle Olympic II-Charlestown Azzurri II
Klubowe Mecze Towarzyski
Wisła Kraków-Puszcza Niepołomice
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Wskazówki dotyczące zakładów
3 / 10 ostatnich meczów Afturelding Hvíti Alafoss U19 w Mistrzostwa Islandii do 19 lat zakończył się jego porażką w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
3 / 10 ostatnich meczów Afturelding Hvíti Alafoss U19 we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
3 / 10 ostatnich meczów Afturelding Hvíti Alafoss U19 w Mistrzostwa Islandii do 19 lat zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
3 / 10 ostatnich meczów Afturelding Hvíti Alafoss U19 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Afturelding Hvíti Alafoss U19 in Mistrzostwa Islandii do 19 lat ended in defeat
2 / 6 ostatnich meczów Grotta Kria U19 we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 4 ostatnich meczów Grotta Kria U19 w Mistrzostwa Islandii do 19 lat zakończył się jej zwycięstwem
Postaw:1x2 - Z2
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Afturelding Hvíti Alafoss U19 nie zremisowało
7 / 10 ostatnich meczów w Mistrzostwa Islandii do 19 lat Afturelding Hvíti Alafoss U19 nie zremisował
5 / 6 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Grotta Kria U19 nie zremisowało
3 / 4 ostatnich meczów w Mistrzostwa Islandii do 19 lat Grotta Kria U19 nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
3 / 10 ostatnich meczów Afturelding Hvíti Alafoss U19 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Afturelding Hvíti Alafoss U19 in Mistrzostwa Islandii do 19 lat ended in defeat
2 / 6 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Grotta Kria U19 nie przegrała
1 / 4 ostatnich meczów w Mistrzostwa Islandii do 19 lat Grotta Kria U19 nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
9 / 10 of last matches Afturelding Hvíti Alafoss U19 in all competitions scored at least 1 goal
9 / 10 of last matches Afturelding Hvíti Alafoss U19 in Mistrzostwa Islandii do 19 lat scored at least 1 goal
4 / 6 of last matches Grotta Kria U19 in all competitions scored at least 1 goal
2 / 4 of last matches Grotta Kria U19 in Mistrzostwa Islandii do 19 lat scored at least 1 goal
Postaw:Suma - Ponad (0.5)
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 05.05.2026 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!