Aguila II - C.D. Luis Ángel Firpo II 06.04.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Aguila II i C.D. Luis Ángel Firpo II i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Aguila II C.D. Luis Ángel Firpo II - 1x2 - Z2.
06/04/2025
Aguila II
C.D. Luis Ángel Firpo II
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 06.04.2025 19:43
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Salwador, Primera Division, Rezerwy, Clausura, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Aguila II i C.D. Luis Ángel Firpo II. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 06.04 w 14:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Aguila II i C.D. Luis Ángel Firpo II poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 18 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 09.02.25, z końcowym wynikiem 0:1. Aguila II zwyciężyli w 9 meczów, podczas gdy C.D. Luis Ángel Firpo II wygrał 3 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 6 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 40-22 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Aguila II i C.D. Luis Ángel Firpo II z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Aguila II przegląd
W bieżącym sezonie Primera Division, Rezerwy, Clausura Aguila II rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 2 zwycięstw, 3 przegranych i 5 remisów, w tym 4 wygranych w domu. Średnio Aguila II strzelił 21 goli i stracił 18 goli na mecz, z różnicą bramek +3. Gdy grają u siebie, Aguila II zazwyczaj zdobywa średnio 23.1 goli na mecz. 7 w meczach na własnym stadionie Aguila II strzeliły obie drużyny, co stanowi 70% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Aguila II średnio 23.1 minut.
C.D. Luis Ángel Firpo II przegląd
W bieżącym sezonie Primera Division, Rezerwy, Clausura C.D. Luis Ángel Firpo II rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 5 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 3 zwycięstw, 3 przegranych i Remisy 4. Drużyna strzeliła 16 goli i straciła 9 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +7. Średnio w meczach wyjazdowych C.D. Luis Ángel Firpo II obie drużyny strzelają około 36 bramek. W meczach wyjazdowych C.D. Luis Ángel Firpo II obie drużyny strzeliły gola w meczach 4, co stanowi 40% ich meczów wyjazdowych. Gracze C.D. Luis Ángel Firpo II potrzebują około 36 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
Mistrzostwa Wietnamu do lat 21
Viettel U21-Ha Noi U21
U23 Queensland Premier League 1
Logan Lightning U23-Redlands United U23
Austarlia. Puchar Wiktorii. Kobiety.
Box Hill (Kobiety)-Bulleen Lions (Kobiety)
Mistrzostwa Wietnamu. Kobiety
Ha Noi II (Kobiety)-Ho Chi Minh City II (Kobiety)
Fong Fu Ha Nam (kob)-Than KSVN (Kobiety)
Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety
Ayeyawady (Kobiety)-ISPE (Kobiety)
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Aguila II i C.D. Luis Ángel Firpo II strzelili pierwsi w Primera Division, Rezerwy, Clausura sezonu 2025/2025
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Aguila II meczów i C.D. Luis Ángel Firpo II meczów w ramach turnieju Primera Division, Rezerwy, Clausura
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Aguila II i C.D. Luis Ángel Firpo II na turnieju Primera Division, Rezerwy, Clausura w sezonie 2025/2025
Wskazówki dotyczące zakładów
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Aguila II w 2 połowie
2 / 10 ostatnich meczów C.D. Luis Ángel Firpo II w Primera Division, Rezerwy, Clausura zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
1 / 10 ostatnich meczów Aguila II we wszystkich zawodach zakończonych remisem
4 / 10 ostatnich meczów Aguila II w Primera Division, Rezerwy, Clausura zakończył się remisem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
2 / 10 ostatnich meczów C.D. Luis Ángel Firpo II w Primera Division, Rezerwy, Clausura zakończył się remisem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
Postaw:1x2 - X
2 / 10 ostatnich meczów Aguila II w Primera Division, Rezerwy, Clausura zakończył się jego porażką w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów C.D. Luis Ángel Firpo II w Primera Division, Rezerwy, Clausura zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem C.D. Luis Ángel Firpo II w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
2 / 10 ostatnich meczów Aguila II w Primera Division, Rezerwy, Clausura zakończył się jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Aguila II
1 / 10 ostatnich meczów C.D. Luis Ángel Firpo II we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches C.D. Luis Ángel Firpo II in Primera Division, Rezerwy, Clausura ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
1 / 10 ostatnich meczów Aguila II we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów Aguila II w Primera Division, Rezerwy, Clausura , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
1 / 10 ostatnich meczów C.D. Luis Ángel Firpo II we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
5 / 10 ostatnich meczów C.D. Luis Ángel Firpo II w Primera Division, Rezerwy, Clausura , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
5 / 10 ostatnich meczów w Primera Division, Rezerwy, Clausura Aguila II nie zremisował
6 / 10 of the last matches between the teams ended in a win
1 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach C.D. Luis Ángel Firpo II nie zremisowało
6 / 10 ostatnich meczów w Primera Division, Rezerwy, Clausura C.D. Luis Ángel Firpo II nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 06.04.2025 19:43
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!