Al-Ahli Amman - Shabab Al Ordon 28.08.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Al-Ahli Amman i Shabab Al Ordon i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Al-Ahli Amman Shabab Al Ordon - Punkty obydwu drużyn - Nie.
28/08/2025
Al-Ahli Amman
Shabab Al Ordon
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 28.08.2025 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Jordania, Jordania. Shield Cup, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Al-Ahli Amman i Shabab Al Ordon. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 28.08 w 11:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Al-Ahli Amman i Shabab Al Ordon poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 21 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 04.03.25, z końcowym wynikiem 2:0. Al-Ahli Amman zwyciężyli w 8 meczów, podczas gdy Shabab Al Ordon wygrał 9 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 4 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 15-23 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Al-Ahli Amman i Shabab Al Ordon z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Al-Ahli Amman przegląd
W bieżącym sezonie Jordania. Shield Cup Al-Ahli Amman rozegrało 5 meczów. Klub zanotował 0 zwycięstw, 2 przegranych i 3 remisów, w tym 0 wygranych w domu. Średnio Al-Ahli Amman strzelił 2 goli i stracił 3 goli na mecz, z różnicą bramek -1. Gdy grają u siebie, Al-Ahli Amman zazwyczaj zdobywa średnio 57.8 goli na mecz. 2 w meczach na własnym stadionie Al-Ahli Amman strzeliły obie drużyny, co stanowi 67% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Al-Ahli Amman średnio 57.8 minut.
Shabab Al Ordon przegląd
W bieżącym sezonie Jordania. Shield Cup Shabab Al Ordon rozegrało 5 meczów. Klub wygrał 1 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 2 zwycięstw, 1 przegranych i Remisy 2. Drużyna strzeliła 5 goli i straciła 4 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +1. Średnio w meczach wyjazdowych Shabab Al Ordon obie drużyny strzelają około 32.1 bramek. W meczach wyjazdowych Shabab Al Ordon obie drużyny strzeliły gola w meczach 3, co stanowi 100% ich meczów wyjazdowych. Gracze Shabab Al Ordon potrzebują około 32.1 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
MLS+
D.C.United +-Minnesota +
Crew +-Minnesota +
D.C.United +-Crew +
Dallas +-Minnesota +
Dallas +-D.C.United +
Dallas +-Crew +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Al-Ahli Amman i Shabab Al Ordon strzelili pierwsi w Jordania. Shield Cup sezonu
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Al-Ahli Amman meczów i Shabab Al Ordon meczów w ramach turnieju Jordania. Shield Cup
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Al-Ahli Amman i Shabab Al Ordon na turnieju Jordania. Shield Cup w sezonie
Wskazówki dotyczące zakładów
4 / 10 ostatnich meczów Al-Ahli Amman we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 5 of last matches Al-Ahli Amman in Jordania. Shield Cup ended in defeat
2 / 10 ostatnich meczów Shabab Al Ordon we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 5 ostatnich meczów Shabab Al Ordon w Jordania. Shield Cup zakończył się jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Shabab Al Ordon
Postaw:1x2 - Z2
1 / 5 ostatnich meczów Al-Ahli Amman w Jordania. Shield Cup zakończył się jego porażką w 1 połowie
1 / 5 ostatnich meczów Shabab Al Ordon w Jordania. Shield Cup zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Shabab Al Ordon w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
4 / 10 ostatnich meczów Al-Ahli Amman we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 5 of last matches Al-Ahli Amman in Jordania. Shield Cup ended in defeat
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Al-Ahli Amman
4 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Shabab Al Ordon nie przegrała
4 / 5 ostatnich meczów w Jordania. Shield Cup Shabab Al Ordon nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
1 / 10 ostatnich meczów Al-Ahli Amman we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
1 / 5 ostatnich meczów Al-Ahli Amman w Jordania. Shield Cup zakończył się jego porażką w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Shabab Al Ordon we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
2 / 5 ostatnich meczów Shabab Al Ordon w Jordania. Shield Cup zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Shabab Al Ordon w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
2 / 10 ostatnich meczów Al-Ahli Amman we wszystkich zawodach zakończonych remisem
2 / 5 ostatnich meczów Al-Ahli Amman w Jordania. Shield Cup zakończył się remisem
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
2 / 10 ostatnich meczów Shabab Al Ordon we wszystkich zawodach zakończonych remisem
2 / 5 ostatnich meczów Shabab Al Ordon w Jordania. Shield Cup zakończył się remisem
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
Postaw:1x2 - X
3 / 10 ostatnich meczów Al-Ahli Amman we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Al-Ahli Amman
6 / 10 ostatnich meczów Shabab Al Ordon we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 5 of last matches Shabab Al Ordon in Jordania. Shield Cup ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 28.08.2025 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!