Al Dhafra - Khor Fakkan 06.02.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Al Dhafra i Khor Fakkan i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Al Dhafra Khor Fakkan - Punkty obydwu drużyn - Nie.
06/02/2026
Al Dhafra
Khor Fakkan
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 06.02.2026 18:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabian Gulf League, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Al Dhafra i Khor Fakkan. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 06.02 w 08:25. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Al Dhafra i Khor Fakkan poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 12 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 02.01.26, z końcowym wynikiem 2:3. Al Dhafra zwyciężyli w 5 meczów, podczas gdy Khor Fakkan wygrał 5 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 2 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 20-21 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Al Dhafra i Khor Fakkan z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Al Dhafra przegląd
W bieżącym sezonie Arabian Gulf League Al Dhafra rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 6 przegranych i 1 remisów, w tym 4 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 8 miejsca w tabeli. Średnio Al Dhafra strzelił 12 goli i stracił 9 goli na mecz, z różnicą bramek +3. Gdy grają u siebie, Al Dhafra zazwyczaj zdobywa średnio 30 goli na mecz. 4 w meczach na własnym stadionie Al Dhafra strzeliły obie drużyny, co stanowi 57% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Al Dhafra średnio 30 minut.
Khor Fakkan przegląd
W bieżącym sezonie Arabian Gulf League Khor Fakkan rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 3 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 3 zwycięstw, 5 przegranych i Remisy 2. Drużyna strzeliła 11 goli i straciła 19 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -8. Obecnie Khor Fakkan zajmuje 10 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Khor Fakkan obie drużyny strzelają około 30 bramek. W meczach wyjazdowych Khor Fakkan obie drużyny strzeliły gola w meczach 4, co stanowi 40% ich meczów wyjazdowych. Gracze Khor Fakkan potrzebują około 30 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. Al Dhafra SCC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 5 | 1 | 8 | 20 | 27 | 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. Al Khaleej Khor Fakkan | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 4 | 3 | 7 | 17 | 21 | 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
MLS+
Detroit +-Las Vegas +
Detroit +-Memphis +
Las Vegas +-Memphis +
Chivas +-Detroit +
Chivas +-Las Vegas +
Chivas +-Memphis +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Al Dhafra i Khor Fakkan strzelili pierwsi w Arabian Gulf League sezonu 2025/2026
Bramki Czas
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Al Dhafra meczów i Khor Fakkan meczów w ramach turnieju Arabian Gulf League
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Al Dhafra i Khor Fakkan na turnieju Arabian Gulf League w sezonie 2025/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
6 / 10 ostatnich meczów Al Dhafra we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
6 / 10 of last matches Al Dhafra in Arabian Gulf League ended in defeat
2 / 10 ostatnich meczów Khor Fakkan we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów Khor Fakkan w Arabian Gulf League zakończył się jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Khor Fakkan
Postaw:1x2 - Z2
2 / 10 ostatnich meczów Al Dhafra we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów Al Dhafra w Arabian Gulf League zakończył się jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Al Dhafra
6 / 10 ostatnich meczów Khor Fakkan we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches Khor Fakkan in Arabian Gulf League ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
4 / 10 ostatnich meczów Al Dhafra we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Al Dhafra w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Khor Fakkan we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
4 / 10 ostatnich meczów Khor Fakkan w Arabian Gulf League zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Al Dhafra nie zremisowało
9 / 10 ostatnich meczów w Arabian Gulf League Al Dhafra nie zremisował
9 / 10 of the last matches between the teams ended in a win
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Khor Fakkan nie zremisowało
8 / 10 ostatnich meczów w Arabian Gulf League Khor Fakkan nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
6 / 10 ostatnich meczów Al Dhafra we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
6 / 10 of last matches Al Dhafra in Arabian Gulf League ended in defeat
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Al Dhafra
4 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Khor Fakkan nie przegrała
5 / 10 ostatnich meczów w Arabian Gulf League Khor Fakkan nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
4 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Al Dhafra nie przegrała
4 / 10 ostatnich meczów w Arabian Gulf League Al Dhafra nie przegrała
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Khor Fakkan
Postaw:Podwójna szansa - 1X
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 06.02.2026 18:40
Bilans Al Dhafra SSC w ostatnich 5 meczach u siebie z Khor Fakkan Club to: 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażki. Różnica bramek: 7-3 dla Al Dhafra SSC.
Podczas ostatnich 12 spotkań, Al Dhafra SSC wygrał 5 razy, były 2 remisy, a Khor Fakkan Club wygrał 5 razy. Różnica bramek to 21-20 na korzyść Khor Fakkan Club.
Czy wiecie, że 35% strzelonych bramek Al Dhafra SSC zdobywa między minutami 61-75?
Czy wiecie, że 35% strzelonych bramek Khor Fakkan Club zdobywa między minutami 31-45?
Al Dhafra SSC ma serię przegranych 3 meczy u siebie.
Al Dhafra SSC nie strzelił gola w 2 z ich 7 meczy u siebie w Arabian Gulf League w tym sezonie.
Khor Fakkan Club nie strzelił gola w 3 z ich 7 meczy na wyjeździe w Arabian Gulf League w tym sezonie.
Al Dhafra SSC's bilans meczy u siebie w tym sezonie: 4-0-3.
Khor Fakkan Club's bilans meczy na wyjeździe w tym sezonie: 3-0-4.
Karim El Berkaoui jest w Al Dhafra SSC najlepszym strzelcem z liczbą 6 goli. Tarik Tissoudali strzelił 6 razy dla Khor Fakkan Club.
Al Dhafra SSC stracił gola w każdym ze swoich ostatnich 7 meczy.
Al Dhafra SSC wygrywa 1. połowę w 6% swoich meczy, Khor Fakkan Club w 42% swoich meczy.
Al Dhafra SSC wygrywa 6% połowy meczu, Khor Fakkan Club wygrywa 42%.
Zwycięzcą ich ostatniego spotkania był Al Dhafra SSC.
W ich ostatnim spotkaniu Al Dhafra SSC wygrał 1 golami.
Gdy Al Dhafra SSC prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 80% swoich meczy.
Gdy Khor Fakkan Club prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 70% swoich meczy.
Gdy Al Dhafra SSC przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 50% swoich meczy.
Gdy Khor Fakkan Club przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 0% swoich meczy.
W ostatnich 5 ich spotkaniach Al Dhafra SSC wygrał 2, Khor Fakkan Club wygrał 3, 0 zremisowano.
Al Dhafra SSC zdobywa 2.4 gole w meczu przeciwko Khor Fakkan Club, a Khor Fakkan Club strzela 2.4 przeciwko Al Dhafra SSC (średnio).
Średnia liczba goli w spotkaniach między Al Dhafra SSC i Khor Fakkan Club to 4.8.
Średnia liczba goli w pierwszej połowie w spotkaniach między Al Dhafra SSC i Khor Fakkan Club to 2.
Al Dhafra SSC zdobywa 2.13 gole grając u siebie, a Khor Fakkan Club strzela 1.24 gole grając na wyjeździe (średnio).
Obie drużyny przegrały swój ostatni mecz.
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!