Al Ittihad Alexandria - Ghazl El Mahalla 10.05.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Al Ittihad Alexandria i Ghazl El Mahalla i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Al Ittihad Alexandria Ghazl El Mahalla - 1x2 - X.
10/05/2025
Al Ittihad Alexandria
Ghazl El Mahalla
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 10.05.2025 19:43
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Egipt, Premier League, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Al Ittihad Alexandria i Ghazl El Mahalla. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 10.05 w 13:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Al Ittihad Alexandria i Ghazl El Mahalla poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 12 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 21.12.24, z końcowym wynikiem 0:0. Al Ittihad Alexandria zwyciężyli w 4 meczów, podczas gdy Ghazl El Mahalla wygrał 2 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 6 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 11-9 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Al Ittihad Alexandria i Ghazl El Mahalla z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Al Ittihad Alexandria przegląd
W bieżącym sezonie Premier League Al Ittihad Alexandria rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 2 zwycięstw, 5 przegranych i 3 remisów, w tym 3 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 13 miejsca w tabeli. Średnio Al Ittihad Alexandria strzelił 5 goli i stracił 10 goli na mecz, z różnicą bramek -5. Gdy grają u siebie, Al Ittihad Alexandria zazwyczaj zdobywa średnio 60 goli na mecz. 2 w meczach na własnym stadionie Al Ittihad Alexandria strzeliły obie drużyny, co stanowi 20% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Al Ittihad Alexandria średnio 60 minut.
Ghazl El Mahalla przegląd
W bieżącym sezonie Premier League Ghazl El Mahalla rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 2 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 4 zwycięstw, 6 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 9 goli i straciła 16 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -7. Obecnie Ghazl El Mahalla zajmuje 15 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Ghazl El Mahalla obie drużyny strzelają około 36 bramek. W meczach wyjazdowych Ghazl El Mahalla obie drużyny strzeliły gola w meczach 4, co stanowi 40% ich meczów wyjazdowych. Gracze Ghazl El Mahalla potrzebują około 36 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. Al Ittihad Al Sakndary | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | 4 | 6 | 7 | 11 | 16 | 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15. Ghazl El Mahalla | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | 5 | 2 | 10 | 16 | 24 | 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Brasileiro Serie D
Democrata SL MG-Ivinhema
MLS+
Indy +-Louisville +
Rowdies +-Tulsa +
Indy +-Rowdies +
Louisville +-Tulsa +
Indy +-Tulsa +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Al Ittihad Alexandria i Ghazl El Mahalla strzelili pierwsi w Premier League sezonu 2024/2025
Bramki Czas
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Al Ittihad Alexandria meczów i Ghazl El Mahalla meczów w ramach turnieju Premier League
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Al Ittihad Alexandria i Ghazl El Mahalla na turnieju Premier League w sezonie 2024/2025
Wskazówki dotyczące zakładów
5 / 10 ostatnich meczów Al Ittihad Alexandria we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches Al Ittihad Alexandria in Premier League ended in defeat
1 / 10 ostatnich meczów Ghazl El Mahalla we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów Ghazl El Mahalla w Premier League zakończył się jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Ghazl El Mahalla
Postaw:1x2 - Z2
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Al Ittihad Alexandria nie zremisowało
7 / 10 ostatnich meczów w Premier League Al Ittihad Alexandria nie zremisował
5 / 10 of the last matches between the teams ended in a win
5 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Ghazl El Mahalla nie zremisowało
10 / 10 ostatnich meczów w Premier League Ghazl El Mahalla nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
2 / 10 ostatnich meczów Al Ittihad Alexandria we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów Al Ittihad Alexandria w Premier League zakończył się jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Al Ittihad Alexandria
4 / 10 ostatnich meczów Ghazl El Mahalla we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
6 / 10 of last matches Ghazl El Mahalla in Premier League ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
7 / 10 ostatnich meczów Al Ittihad Alexandria we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
5 / 10 ostatnich meczów Al Ittihad Alexandria w Premier League , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
6 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
7 / 10 ostatnich meczów Ghazl El Mahalla we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
7 / 10 ostatnich meczów Ghazl El Mahalla w Premier League , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
3 / 10 ostatnich meczów Al Ittihad Alexandria we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
3 / 10 ostatnich meczów Al Ittihad Alexandria w Premier League zakończył się jego porażką w 2 połowie
1 / 10 ostatnich meczów Ghazl El Mahalla we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Ghazl El Mahalla w Premier League zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
1 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Ghazl El Mahalla w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
2 / 10 ostatnich meczów Al Ittihad Alexandria w Premier League zakończył się jego porażką w 1 połowie
1 / 10 ostatnich meczów Ghazl El Mahalla we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Ghazl El Mahalla w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 10.05.2025 19:43
Bilans AL Ittihad AL Sakandary w ostatnich 5 meczach u siebie z Ghazl El Mahallah to: 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażki. Różnica bramek: 6-4 dla AL Ittihad AL Sakandary.
Podczas ostatnich 12 spotkań, AL Ittihad AL Sakandary wygrał 4 razy, były 6 remisy, a Ghazl El Mahallah wygrał 2 razy. Różnica bramek to 11-9 na korzyść AL Ittihad AL Sakandary.
Ghazl El Mahallah przegrał 7 meczy na wyjeździe z rzędu.
AL Ittihad AL Sakandary wygrywa 1. połowę w 5% swoich meczy, Ghazl El Mahallah w 16% swoich meczy.
AL Ittihad AL Sakandary wygrywa 5% połowy meczu, Ghazl El Mahallah wygrywa 16%.
W ich ostatnim spotkaniu był remis. (0- 0)
Gdy AL Ittihad AL Sakandary prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 75% swoich meczy.
Gdy Ghazl El Mahallah prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 50% swoich meczy.
Gdy AL Ittihad AL Sakandary przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 0% swoich meczy.
Gdy Ghazl El Mahallah przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 14% swoich meczy.
Ghazl El Mahallah przegrał tylko 1 ze swoich 5 meczy przeciwko AL Ittihad AL Sakandary (we wszystkich rozgrywkach).
W ostatnich 5 ich spotkaniach AL Ittihad AL Sakandary wygrał 1, Ghazl El Mahallah wygrał 2, 2 zremisowano.
AL Ittihad AL Sakandary zdobywa 0.8 gole w meczu przeciwko Ghazl El Mahallah, a Ghazl El Mahallah strzela 1 przeciwko AL Ittihad AL Sakandary (średnio).
Średnia liczba goli w spotkaniach między AL Ittihad AL Sakandary i Ghazl El Mahallah to 1.8.
Średnia liczba goli w pierwszej połowie w spotkaniach między AL Ittihad AL Sakandary i Ghazl El Mahallah to 1.
AL Ittihad AL Sakandary zdobywa 0.33 gole grając u siebie, a Ghazl El Mahallah strzela 0.9 gole grając na wyjeździe (średnio).
W Premier League AL Ittihad AL Sakandary ma lepsze osiągnięcia niż Ghazl El Mahallah.
Występy AL Ittihad AL Sakandary w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u Ghazl El Mahallah.
Obie drużyny nie wygrały swojego ostatniego meczu w Premier League.
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!